С какво почиствате лицето си?

  • 5 334
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 487
Виждам ,че повечето ползвате скъпа козметика,но аз ще ви предложа едно домашно гелче за почистване което ми го препоръча една много добра козметичка.
1 с.л. чист пчелен мед
1 пакетче кафява захар(която стривате на прах)
3-4 капки лимонов сок
и малко розова вода,колкото да стане на гелче
Много е добро за почистване!

за каква кожа е,а също така за кое помага за пъпки ли.. newsm78

Ами козметичката ми го препоръча на моята,а тя е смесена към омазняване,значи не е за суха!За почистване,но за пъпки ....незнам!

# 46
  • Мнения: 487
И аз искам да попитам:
Това как  да се ползва?
Колко време да стоя с нея ако е маска?
Като маска или да се измива лицето с нея?

Не е маска,просто си го направяте,слагате си го в нещо и сутрин и вечер когато си миете лицето си гребвате малко от него на пръста и се измивате само!Използва се като геловете за почистване.

# 47
  • Мнения: 757
всичко на лореал и виши

# 48
  • Мнения: 79
Аз почиствам лицето си с мляко Кря-Кря,след това със Clean&Clear лосион за чувствителна кожа и слагам крем на GiGi, в момента подхранващ. Един път седмично правя маската на Garnier с краставица, със сауна ефект. Специално тази маска ми я препоръча една колежка на работа, останах много доволна. Наистина е страхотна и много бързо се изчерпва, все обикалям да я търся. Пробвайте и няма да съжелявате.

# 49
  • Мнения: 4 784
Палзвах стъпките на клиник, но понеже лицето ми има нужда от по-силни продукти, дерматоложката ми препоръча сапуна и лосиона на Боидерма - синия цват.

# 50
  • Мнения: 422
Офф толкова неща съм ползвала ,че вече се отказах!Отидох на козметик.Тя ми препоръча един път в месеца да ходя.Но ако искаш отиди на дерматолог.Защото и аз като тебе си купувах всичко, което ми кажат и накрая нищо!!Сума ти пари дадох!Ти си прецени Whistling Peace
това означава ли, че спря да си миеш лицето  newsm78
мм не,но тя ми препорча други продукти и с тях се мия и мажа.Как ще спра аз ако чакам само от козметика да има ефект няма да има Peace

# 51
  • Мнения: 630
- за комбинирана кожа е.
Свърши ми ексфолиращият продукт и смятам да си взема крема с прах от пемза на същата марка.

# 52
  • Мнения: 3 420
milo_kremi аз също съм много доволна от тази марка,даже в момента ползвам ексфолиант-като ходих на козметичка ме почистваше с него.Само,че тя ми даде по-малко количество в друга кутийка и не знам как изглежда оригиналния продукт.Представлява нещо като перлено кремче-маже се и като се затопли на лицето се търка нежно и се отмива след 10 мин-наистина ефекта е поразителен.Ако някой знае как се казва този продукт нека каже или ми препоръчайте негов аналог,искам нещо като дълбоко почистване на лицето.Това действало като мини пилинг ми обясни козметичката и се ползва на минимум 10 дни веднъж.

# 53
  • Мнения: 630
сладурка,подозирам,че говориш точно за този крем с прах от пемза.Ето какво пише за него
Нежен абразивен крем, който ексфолира, премахва замърсяванията и абсорбира излишния себум. Съдържа фин прах от пемза и овлажняващи съставки, които хидратират епидермиса. Подходящ за комбинирана, мазна и по-груба, кератинизирана кожа. Изсветлява тена и изглажда повърхността на кожата.
Един или два пъти седмично нанесете тънък слой от продукта на чиста и мокра кожа. Масажирайте нежно с кръообразни движения за около 3 минути, като наблягате на по-грубите участъци. Изплакнете с топла вода.
активни съставки:Прах от пемза - механичен скраб. Каолин - абсорбент. Титаниев двуокис - изсветлява тена на кожата. Овлажняващи агенти - омекотяват.

А всъщност сега като прочетох,може и да е това:
НЕЖЕН ГОМАЖ
Гомажът притежава ултралека, гелова структура без абразивни частици с ензимно действие. Подходящ за всеки тип кожа, дори и много чувствителната. Ензимът Actyzime® отстранява замърсяванията и мъртвите клетки и стимулира кръвообращението, екстрактът от киви изсветлява тена и хидратира, маслата от карите и авокадо подхранват и омекотяват, а глицеринът и сорбитолът силно хидратират и овлажняват кожата. Резултатът е моментален. Кожата е идеално чиста, гладка и искряща.
Един или два пъти седмично. Нанесете тънък, равномерен слой на почистена и подсушена кожа. Оставете за 5 минути. След това нежно масажирайте с върховете на пръстите докато продуктът се втечни. Изплакнете с топла вода и тонизирайте с подходящ лосион
АКТИВНИ СЪСТАВКИ:Actyzime - кератолитичен ензим, който ексфолира мъртвите клетки и стимулира клетъчното обновяване. Екстракт от киви - хидратира, изсветлява тена. Масло от авокадо - подхранва, успокоява. Масло от карите - хидратира, защитава. Глицерин - омекотява. Сорбитол - хидратира, овлажнява.
 



Моля те,ако си вземеш някое от двете,пиши ми,за да знам дали става въпрос за същият продукт.И на мен ми трябва ексфолиращ продукт и се бях насочила към крема с прах от пемза,но щом си пробвала това и си много доволна..започнах да се колебая Hug

п.с.Пропуснах да кажа,че и на двата продукта цената е 37.80

# 54
за мазна кожа ползвах виши-нормадерм,лореал ,нивеа разни бъркани в аптеките но ной съм доволна и в момента съм с него-avene за мазна кожа с тоника с две действия и кремче против омазняванията.Лично при мен има супер ефект.

# 55
  • Мнения: 776
В момента редувам измиващия гел от серията за мазна кожа на Biotherm - Biopur и зеления Biosource на същата марка. Веднъж седмично ексфолирам, като ползвам нежния ексфолиант на Nuxe, скрабът срещу черни точки на Swiss Formula или синия ексфолиант с плодови киселини на Biotherm. Правя редовно и маски, като веднъж слагам хидратиращата на Bioderma и Nuxe, а няколко дни по-късно глинената маска на Swiss Formula, Biotherm или Collistar  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 420
milo_kremi аз и на ЛС ти отговорих,но да точно за гомажа става въпрос-това ползвам и съм много доволна,именно с енизими се почиств анай-добре кожата,свършва ми и искам пак същото,но не знам откъде да си го поръчам. Или пък някой нека препоръча ексфолиант на принципа на ензими?

# 57
  • Мнения: 47
Ползвам следните продукти:
http://www.ingridmillet.com/eng/product_popup/page03a_03product06.htm
http://www.ingridmillet.com/eng/product_popup/page03a_03product03.htm
http://www.ingridmillet.com/eng/product_popup/page03a_03product13.htm
В студените месеци вечер ползвам крема на Bio Derma Atoderm
Един път седмично посещавам козметичката за разни "глезотийки", а един път месечно на почистване. Два пъти годишно /пролет и есен/ правя два курса лазер и ултразвук, комбинирано, тези процедури оказват благотворно влияние върху кожата ми.

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
milo_kremi аз и на ЛС ти отговорих,но да точно за гомажа става въпрос-това ползвам и съм много доволна,именно с енизими се почиств анай-добре кожата,свършва ми и искам пак същото,но не знам откъде да си го поръчам. Или пък някой нека препоръча ексфолиант на принципа на ензими?
Dr. Renaud се продава в Ремедиума и в Драка, ако искаш си го вземи оттам, или пък от козметичката си, те винаги продават продуктите, които използват  Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 1 176
В момента използвам на Лореал Pure Zone-сутрин и вечер.
Правя си маска с маслина /в момента, на Ейвън/ през 4-5 дена.
Вечер преди сън винаги си слагам крем, както и преди гримиране.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт