С какво почиствате лицето си?

  • 5 343
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 576
Ползвам 3-те стъпки на Клиник - номер 2, доволна съм....даже се чудех дали да не си взема лосиона 3 (той май е по-силен) за да ми излющва повече кожата...
В момента кожата на лицето ми е перфектна, но се чудя дали не се дължи и на това, че пия Ясмин от няколко месеца.
Не ми е излизала пъпка оттогава, омазняванията и черните точки в Т-зоната рязко намаляха...
Не знам каква част от ефекта се дължи на козметиката, и каква на хормоните.... Thinking

# 61
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С вода и сапун!

# 62
Nadia, ОК има такива свойства..и аз като пия кожата ми е перфе Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 902
Да, аз затова започнах да ги пия, след като близо цяла година почивах.

# 64
  • Мнения: 630
Да, аз затова започнах да ги пия, след като близо цяла година почивах.
Момичета,за противозачатъчни говорите,нали?
А някакви други ефекти има ли от тях-напълняване,окосмяване или други?
Сега може да са по-съвършени,но аз преди доста години пих за нормализиране на цикъла и напълнях.Чувала съм много коментари и за окосмяване.Какво ще кажете

# 65
  • Мнения: 420
тези противозачатъчни при всеки различно се получава,аз миналата година ги пиех 2 месеца заради цикъла,и в такава депресия изпаднах плачех постоянно и бях супер изнервена,така че на никой не препоръчвам противозачатъчни.. Naughty

# 66
  • Мнения: 288
Лицето си почиствам с тоник under twenty и след това го мажа с крем на eucerin

# 67
  • Мнения: 3 576
Малко се изкриви темата, но аз лично нямам негативни ефекти от хапчетата, пия ги за нормализиране.
Не съм напълняла, напротив, не съм нервна..... но чистата кожа мисля, че дължа на тях......

# 68
  • Мнения: 857
С тоник на Академи и Шанел /редувам ги/. И веднъж седмично ходя на почистване на лице.

# 69
  • Мнения: 99
С вода и бебешки сапун или някакъв ексфолиращ продукт, а после с тоник Нормадерм на Виши.

# 70
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 242
В момента използвам на Лореал Pure Zone-сутрин и вечер.
Доволна ли си от тази серия на Лореал?
Това е тази, която в момента рекламират по TV?

Общи условия

Активация на акаунт