Кой ли рита в ЮЛСКОТО тумбаче - малко лъвче или сладко раче

  • 14 147
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Олееее, страхотен бебок Hug Какк сладко си пипа личицето и едно краче там се размахваше Laughing Супер Heart Eyes Нямам търпение вече да се раждат ей! Mr. Green Да си ги гушакме и да си ги мачкаме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страхотно е да си имаш бебе, няма по-хубаво!

За метода на тити искам само да уточня, че не става на стъклокерамика, само на обикновени котлони. Другите има опасност да се спукат Sad

# 31
  • Мнения: 326
Страшни сте! Кога изписахте предната тема  Laughing
Дуци, много си готина на снимката. А очите ти какви са по принцип?? Ама и каква мацка си си сложила на аватара. В началото помислих, че е някоя нова мама.
nova_badeshta_mama таз възглавница много странна  Shocked. Аз мъжа ми го ползвам със същото предназначение.
Pearl   малкия юнак е направо танцьор. Как си се движи детето.
Да се похваля, купих си дънки, най накрая. Правих си снимки, но на тях нещо корема ми хич не си личи и се отказах да ги качвам. А иначе какъв е голям #Crazy. А пък магазинерките какви комплименти правят на клиентите само и само да си купи някой от стоката им. За първи път от месеци наред ми казаха, че съм била слаба и елегантна бременна.  Mr. Green Ами така де, и аз съм човек, та малко така да ми се повдигне самочувствието. То ясно, че не съм слаба вече, ама така като ти го кажат и ти става приятно.  Crazy
За тези които се интересуваха от Buggy Board, за породени деца, ето такъв модел:
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=110226393983
да ви кажа, че вече ги има в България. Днес ги видях в магазина на Премаман зад Булбанк. Цената им е 158лв. Аз мисля след като си купя количка за малкото бебе да си купя такова приспособление. Само цената нещо са я завишили. Може и от вън да си го взема накрая.

# 32
  • Мнения: 4 371
Коколин@, кафяви са ми в оригинал. Мацката на аватара е Нели Фуртадо.
Много се радвам че тук има такива бордове, дано ги напускат и в другите магазини на по-нормални цени. Има кой да ми донесе от чуждбина, но каква е гаранцията, че ще пасне на моята количка  33uu
Да ви призная нещо, страх ме е от раждането Blush Искам да е август вече и да знам, че съм оцеляла Embarassed Embarassed Embarassed

# 33
  • Мнения: 223
Да ви призная нещо, страх ме е от раждането Blush Искам да е август вече и да знам, че съм оцеляла Embarassed Embarassed Embarassed

Всички ще минем от там   bouquet Ти как смяташ да раждаш?

Мен още ме държи безстрашието, да видим дали ще е до последно  Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 096
И аз ще дойда. Всъщност само Весито искаше да е по-късно, ако Ели е свободна от 2, предлагам от 2 да се срещнем. Какво ще кажете?

# 35
  • Мнения: 152
Pearl, колко е сладък малкия!!!!!!!!!!!!!!!!!! Душичка!
А за подстригването... моите не само ги подстригах, ами и ги изрусих!!!!!!!!!!!!!!!  rotfImbo Ще ги видим после какви блондита ще станат! Joy
Ей, варненските мамчета , ама искам и аз да дойда...може ли? Embarassed

# 36
  • Мнения: 4 371
Всички ще минем от там   bouquet Ти как смяташ да раждаш?
Секцио. Притеснявам се дали всичко ще е наред. Знам, че е рано, много рано, но то е по-силно от мен Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 326
Дуци, ти нали секцио си раждала първия път?? А сега??? Аз избягвам да си мисля за този момент, че така само се притеснявам. Аз и първия път и сега пак ще раждам секцио. То като не са минали 2г. от първата операция, нямам избор. Но имам вяра на лекарката и се надявам всичко да мине добре както и преди.
Я се радвай на хубавото време и на движенията на бебката. Не мисли от сега за това.

# 38
  • Мнения: 222
Vesi_to и аз съм с ужасна хрема. доктора ми каза че мога да ползвам Olynth и да ти кажа  ако не са те не знам как щях да дишам...

# 39
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте, и аз днес събирам нерви заради глупавата ни държава #Cussing out
От началото на януари се мъча да изпратя заявление за пререгистрация на фирмата по електронен път. След 1 час въвеждане на информация се оказва че не можеш да подпишеш заявлението защото системата не работи като хората. Никой не ти отговаря по телефона. Писах имейли до всички адреси на сайта на Агенцията по вписвания и единствения отговор беше да се регистрирам за форума им и там да търся помощ. От форума разбрах, че има много хора с моя проблем, но решение НЕЕЕЕ. Нито един отговор не бяха благоволили да дадат!
Преди две седмици успях да пусна заявлението!! Но ето днес - отказ за пререгистрация заради неприкачен документ, който няма никаква логика да ми искат и който съм предоставила в съда при регистрацията преди години.
Изрових въпросния документ, сканирах и пак се почва... Но електронния подпис, който преди две седмици работеше, изведнъж не се поддръжа от системата им!! Е кажете ми какво да правя, иде ми да отида в тапата агенция и да #2gunfire
А не спират да рекламират онлайн системата и насърчават хората да си купуват електронни подписи, за да не висят по опашките дни наред!!!
Ох, sorry че ви занимавам, ама много се ядосах, а пък няма никой сега с мен да му се оплача:(

# 40
  • Варна
  • Мнения: 441
Pearl, много сладко бебчето. Направо се разтопих.
Аз също много се стряскам от раждането. Но въпреки това решението ми за начина претърпя трансформация, искам да е нормално. Но ми се струва, че няма да е така. Ще видим какво ще каже док. Може раждалите мами да ни поуспокоят. Въпреки че Дуци е раждала, а пак се притеснява. Според вас има ли връзка между контракциите от началните месеци и по- ранното от термина раждане?

# 41
  • Мнения: 58
Pearl супер е пича!Смуче си палеца ,пипа си главата,направо ти идва да го гушнеш!Пу пу да ти е жив и здрав!
nova_badeshta_mama тази възглавница и аз бих я искала ,защото имам същите проблеми ,а мъжа мога да го използвам само на едната страна!А и за последно ще спомена БЧК аз не съм против курса в никакъв случай,даже напротив,дори ми хареса как лектора умело вмъкна и за използването на презервативи за безопасен секс,спомена и хламидиите,които съм сигурна ,че  тинейджъри от курса въобще не са чували спомена и за наркотиците!Полезен е за хора които си нямат престава от медицина!На мен ми беше обидно защото аз това съм го учила 3 години и го практикувам ежедневно от 11 години!Това е!
 belinda Благодаря за комплимента!Това да изглеждаш млад си има и положителни,но и отрицателни страни!Навсякъде като си казвам възраста ме гледат с недоверие!А няма да ти казвам ,че докато следвах и ходех на практика редовно ми се караха,че съм объркала етажа и детска гинекология е на еди кой си етаж,а родилна зала е забранена за пациенти!И много още такива истории!Е за това вина донякъде имаше и униформите които ни задължаваха да носим на практика,а те приличаха на пижами!
Да добавя това което ми изписаха когато бях с хрема!Стеримар спрей!Вярно,четова си е стерилна морска вода
,но с нея си правих многократно промивки на ден и незнам дали за това но ми мина леко за три дни,а и нямах типичните усложнения след тая хрема-две седмици едни гъстаци дето не мога нито да ги издухам нито да дишам от тях!

# 42
  • София
  • Мнения: 553
Pearl, страхотни клипчена и снимки наистина! Аз даже не бях виждала от триизмерен ехограх такива, че и с каката и сега не съм ходила. Супер са!

# 43
  • София
  • Мнения: 53
Pearl, много хубави клипчета Hug Ей сега ги изгледах и веднага ми мина Simple Smile Толкова сладко мърда това бебче Simple Smile
И моята сладуранка ме подритна и подсети за себе си, а пък аз съм се заядосвала за глупавата пререгистрация!

# 44
  • Мнения: 326
Здравейте момичет.
Безкрайно съм ви благодарна за подкрепата. Не съм влизала тук от 11 февруари. Случи се лошото, но не искам да разстройвам никой и за това няма да коментирам.
Леко бременеене на всички сладурки от мен Simple Smile
Поздрави и пак ви благодаря за подкрепата, хубаво е че ви има Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт