Кой ли рита в ЮЛСКОТО тумбаче - малко лъвче или сладко раче

  • 14 148
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 371
Вале, не било писано Confused Нищо, другия път Praynig
Успех и чакам скоро да ни навестиш за да се похвалиш Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 411
Valeto  Hug

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Валенце, така ми стана мъчно Hug
Как така изведнъж? Rolling Eyes Sad

Разбира се, че съвсем скоро пак ще си бременна, сигурна съм, явно така в било писано.

# 48
  • Мнения: 223
Вале Sad ...

... след лошото винаги идва добро!   bouquet  Пожелавам ти много скоро да имаш повод за голяма радост и този път до край! Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 53
Вале, бъди силна и много позитивна Hug Следващият път всичко ще бъде наред!

# 50
  • Мнения: 2 171
Здравейте, мацки Hug

Ето ме най-накрая и мен. Толкова работа имах тази седмица, че направо изпуших накрая. Чак сега успях да ви изчета и да драсна няколко реда.

Вале, много съжалявам, и на мен ми стана много тъжно като разбрах за случилото се Hug. Стискам палци съвсем скоро да си отново бременна и този път всичко да бъде наред Praynig.

Пърл, страхотно юначе си имаш, пу-пу Heart Eyes.

Дуци, страхотна си с новия цвят и зелените лещи, но ти май всякак си хубава Peace.

Душичката, наистина те разбирам много добре Sad. Аз имах подобна на твоята ситуация тази седмица и се отчаях от нашата бюрокрация. Исках един влог на детето да прехвърля от една банка в друга. Изпратиха ме за съдебно решение, а в съда ме направиха на маймуна #Cussing out. Искаха ми доклад от Социални грижи, който взех след като ходих до там точно 3 пъти, документи от банката, за които пак ходих 2 пъти. Накрая събрах всички документи, отидох в Брачната колегия за тъпото съдебно решение, убедена, че вече ще ми го дадат и ме върнаха за още документи #2gunfire. Вдигнах скандал, разплаках се и цял ден ми беше ужасно. Тази брачна колегия е точно на другия край на София, аз си вземам трети път отпуск заради тях, а те ме връщат отново. В крайна сметка се отказах и се предадох.

Инка, според мен няма никаква връзка между ранните контракции и преждевременното раждане. Аз с първата бременност пак бях с постоянни контракции, а родих след термин, предизвикано и то с много голяма доза окситоцин. Алекс се беше запънал и не щеше да излезе Grinning. Дори си мисля, че може да има връзка с дългото пиене на Магнерот, но това са си само мои предположения.

За имената - аз естествено бях готова с име за момиче, защото бях убедена, че е именно момиченце Rolling Eyes. Вариант момче беше недопустим за мен hahaha. Щях да кръстя момиченцето Каролина, но ... . Сега имах 3 идеи за момчешко име - Филип, Максим и Илия. Предложих ги на мъжа ми и той си избра Илия. Така че и ние сме готови с името Peace.

Ох, исках по още много теми да пиша, но от толкова информация взех че се обърках и забравих Embarassed.

# 51
  • Мнения: 0
Вале, съжалявам мила! Hug Скоро всичко ще си дойде на мястото.

За имената да се включа и аз. Тъй като ми казаха, че ще е момиче макар и не на 100 % си мислех само за женски имена и се спрях на няколко като фаворита ми е Дарина. Но веднага го свързвам с бившо гадже на съпругът ми Crossing Arms Другите са Дани - Даниела/така се казва сестра ми/ и  Димана /така се казва съпругът ми-Димо/. И всичките започват с буквата Д, защото ми се иска и тримата да започваме с тази буква /аз се казвам Десислава/. Абе, изобщо много объркана и трудна работа е този избор с имената. Моят пък се бъзика, че ще кръстим бебка Каролина newsm78, не знам защо, но това име ми звучи някак си травеститско и курвенско едновременно. Така се казва най-харесваната от него манекенка /Каролина Куркова/. Но няма да я бъде тая #2gunfire
Как ви звучи Каролина Димова Атанасова?
Тъпооооо

Астарта туку що прочетох и твоето мнение относно името Каролина. Извинявай за написаното от мен по-горе, но това е мое мнение не искам да те ангажирам с него по никакъв начин  bouquet

# 52
  • Мнения: 58
Вале, много съжалявям. Пожелавам всичко да си дойде на мястото възможно най скоро.
За срещата- мога в 3, ако искате започвайте по рано, аз ще се присъединя след това. 
6milianka, ще ми бъде приятно да се запознаем.

# 53
  • Мнения: 6 904
Вале  Hug

И аз ще дойда. Всъщност само Весито искаше да е по-късно, ако Ели е свободна от 2, предлагам от 2 да се срещнем. Какво ще кажете?
За мен няма проблем, само да успеем да се разберем.

И да продължа да се оплаквам, видях я днес въпросната количка Stokke xplory и ми хареса. Надявах се поне като я видя да не ми хареса и да се откажа, но уви. Голямо мислене ще трябва да му ударя сега за тази количка.

# 54
  • Мнения: 62
Вале съжалявам  Hug със сигурност всяко зло е за добро така е

За срещата съм на линия и аз Peace но ми кажете само в 2 или в 3 за мен е все тая мога и в двата часа 

Абе момичета от Варна Киса ми се губи от доста време някой знае ли нещо за нея

# 55
  • Мнения: 1 584
ВалетоHug

Астарта, предполагам всичко е наред с рубеолата - питах аз по-рано какво стана, че последно щеше да ходиш при лекарката и беше притеснена Hug

Коколина, Дуци, за тия бордове писах и преди - една майка тук се оплака, че нейното дете изобщо не стояло мирно и не ставало за тях. Пробвайте ги ако можете при някой Peace

Аз за моето раждане няма да разказвам, че на който кажа вика - Аууу колко си се мъчила. Ама да ви кажа, че в момента, в който видях бебето и ми го сложиха ей така с мазнината на гърдите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes всичко забравих и сега дори и не си помислям за секцио по желание.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Момичета и аз нямам претенции, но щом Танита може в 3, нека да е в 3. Значи последно утре в Лучано в 3. Нали?

Вале, мног съжалявам. Скоро да се похвалиш.

Аз за името започвам да мисля след сряда, живот и здраве тогава съм на 4Д и дано ми потвърдят пола. Иначе за момиче ми харесва Дарина или Дариана, така се казва майка ми. А ако е момче не знам, на мъжо татко му е Димитър, нещо пак с Д ще е. С един удар два заека  Grinning

# 57
  • Мнения: 142
ВалеHug

Душичка, абсолютно те разбирам - имаш пълно право да се ядосваш, държавата ни е тотален абсурд и заставам на 100% зад думите ти че тук не се толерират образованите, бременните и майките с дечица българчета  #Cussing out

Дуци, много ти отиват новата прическа и лещите.  Mr. Green Супер - промените са хубаво нещо   Peace

Пърл, само аз не съм видяла клипчетата май  Cry Къде ги? На мен никакви линкове не ми излизат Sad

# 58
# 59
  • Мнения: 690
Вале,  Hug

Дуци - страшно различно изглеждаш. Може да минеш за агент под прикритие с този талант за промени

Пърл - готино бебоче и швъкливо  Laughing

Да ви кажа днес ходих на гимнастика за бременни в Младост и беше СУПЕР! Оказа се, че ще съм сама (приятелка ми се разболя) и никой друг не беше дошъл за занятието. Обаче инструкторът Митко, ми каза, че занятие ще има. И така бях все едно на частен урок. Беше много внимателен и ми даваше съвети. Мисля във вторник пак да ходя. Аааа, и друго - правят масажи - в неделя ще ги пробвам и ще ви разкажа. А утре съм на фризъор. Като записвах часът през седмицата казах на мадамата "Запиши си и половин час консултация, че искам промяна, ама не знам каква"  Grinning

Купих си нов сутиен 80C!!! А бях 75В. А продавачката ме гледа и вика "След месец и половина май пак ще се видим". Ужас!!

Общи условия

Активация на акаунт