Годеж

  • 18 163
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 085
Е нашата сватба ще е по късничко и като му дойде времето и за това ще питам.Сега много се валнуваме за годежа!Благодаря че продължавате да ми давате все така готини отговори които са полезни  Hug

# 61
  • Мнения: 1 844
първо честито за хубавото решение да се обвържете така сериозно с любимия човек! Hug
и хич не си малка,когато има любов и човек се чувства зрял и готов да поеме отговорността на едно такова важно решение..няма проблем. Hugаз съм на 23 и моят годеж беше преди няколко месеца,а лятото ще има и сватба. Hug
иначе мъжът ми ми предложи в хубава,романтична обстановка,приех си годежния пръстен,казах си своето "да"..
след това казахме на семействата си,на приятелите..
годежът ни беше в две части-в семейна среда,а после и почерпка с приятелите в ресторант.с неговите и моите родители се събрахме у дома,по традиция той и семейството му дойдоха вкъщи,седнахме,хапнахме,пийнахме,пожелания,честитки.малки подаръци..и така.официални речи не е имало,всички знаехме за какво сме се събрали. Joy
с приятелите се почерпихме на следващия ден,танци,песни,тостове и така.
сега стягаме сватбата. bowuu
желая ти много хубави емоции!честито!

# 62
  • Мнения: 1 085
Мерси  Hug

# 63
Браво на авторката за темичката много е полезна за начинаещи в бранша.Надявам се и повече отговори да има по темата защото и на мен ми предстои годеж и ще ми е много полезно.Честито.Прекрасна тема Peace

# 64
  • Мнения: 1 085
Мерси , и аз това се надявам независимо че много ми помогнаха до сега.Едно голяяяяяямо благодаря момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 619
Радвам  се много за теб!!!
 HugИ ние планувахме нещо такова закрая на тази година ама от ден на ден..ми изглежда все по.. нереалистично!

# 66
  • Мнения: 1 085
Защо да ти изглежда нереалистично!Ако се обичате взимайте се!Пожелавам ви същото като на нас вече всичко сме оправили само остана ресторант да измислим къде ще сме и това е.
Някой от Пловдив който знае добър ресторант с добро обслужване може да ми каже че нашите особено майка много държи на това.

# 67
Ако ми изникнат предложения за ресторанти ще се включа.Дано и другите мами ти помогнат.

# 68
Не се притеснявайте момиче аз постовете на Liska  и селинджър изобщо не ги чета.Благодаря ви на всички за пожеланията много ми стана приятно от тях и наистина много ми помогнахте с отговорите си!В момента се чуствам страхотно и то само заради вас.Отпуснахте ме много!  bouquet Като се сгодим ще разправям как е станало но това ще се случи чак В края на Април !

Ужас...Как ще издържа до края на Април...Няма ли вариант да го изтеглите за по ранна дата....? Ако все пак не може, искам после хиляди снимки и видео! Освен ако не ни поканите за кумове с Лиси! Ако се навиете - двата хляба, чехлите и китките от нас Simple Smile
Joy  moresmile

# 69
  • Мнения: 13 512
живеем заедно от 1 година,от доста време се оправям сама (включително и в момента).

Като ще се оправяш сама, за какво ти е той, бре, моме? Я си намери кой да те оправя и му бий шута Joy
На 21 голям опит ще да си натрупала...можеш да споделиш,ако искаш:-)

# 70
  • Мнения: 1 085
Има една приказка не питай старило а патило.Какво като е на 21 и аз съм на толкова и живея само с баба си от 6 годишна да не мислите че тя ме е оправяла.

# 71
  • Мнения: 3 423
Има една приказка не питай старило а патило.Какво като е на 21 и аз съм на толкова и живея само с баба си от 6 годишна да не мислите че тя ме е оправяла.

Има си хас баба ти да те е оправяла.

# 72
  • София
  • Мнения: 979
Гледай щастливо напред, радвай се на живота и се наслаждаваш на всичко което ти се случва   bouquet  Hug
Направи го както ти искаш, следвай инстинкта си  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 085
Разбира се че така ще направя.Все пак си е мой живота и няма да слушам никой но и съвети понякога са от полза затова се допитах до тук и получих много отговори повече от задоволителни!Благодаря ви.

А някой да знае по хубаво ресторантче за отпразнуване на празникът ни(годежа)?

# 74
  • Мнения: 1 085
Значи искам да ви попитам и още нещо.Понеже смятаме да правим годежа в петак преди великден а великден е в Неделя , майка ми каза да отида до църквата да попитам дали ни е разрешено да го направим точно тогава когато са постите.Мисля че е разрешено защото то е само годеж а не сватба.Знаете ли нещо подобно и дали е разрешено тогава да се прави годеж?

Общи условия

Активация на акаунт