Плашите ли децата с меца, вълчо и т.н.?

  • 9 147
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 021
Не, не го плаша с такива неща, опитвам се да давам по смислени обяснения. Защо не трябва да ходи бос, защото ще настине и няма да може да играе на вън и т.н подобни ... Единствено за миенето на зъбите така се получи,че сам вечер си казва че трябва да си измие зъбите, защото Чук и Пук ще дойдат.

# 181
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Когато бях малка бях страшно злояда и докато ме хранеха баба ми и майка ми, баща ми си мяташе една кърпа на главата и започваше да ръмжи, че идва "хавлиения", а аз умирах от ужас,

 Joy Joy Joy не бях чувала за "хавлиения"  Joy Какво ли не ражда "родителската" фантазия   bouquet

# 182
  • varna
  • Мнения: 676
С животни не съм го плашила.По едно време го плашех с полицаите и с един съсед,но ефекта беше временен.Сега от дистанцията на времето разбирам,че съм постъпвала глупаво и детински.

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм го плашила  Peace

# 184
  Плаша я , ама  на нея хич не й дреме.Вика: Чи тя баба Меца е  в Балкана , бе Naughty. Или : Ухаа, сега ще видим Мецата. Shocked
Но да не си мислите, че преди това не съм опитала всичко.Опитала съм, но ефект няма.Ние сме така- Ти си приказвай, ама кой те чува Joy

# 185
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ухаа, сега ще видим Мецата. Shocked
Joy

 Joy Joy Joy

# 186
  • София
  • Мнения: 5 079
Твърдо съм против, с подобни "невинни" плашеници ( мен с жабата са ме плашили  Crazy) сериозно се деформира и обърква детската психика. Може на някой да му е смешно, но и сега като видя жаба, мога да припадна от страх, такава фобия имам, от нищо друго не ме е страх така. А всичко е започнало със съвсем невинни намерения, уж.  Naughty

# 187
  • София
  • Мнения: 2 164
Никога не съм я плашила и нямам намерение да го правя.
Не разбирам защо трябва да й насаждам страхове от ранна детска възраст. И не разбирам родителите, които го правят  Naughty

# 188
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, плаша го с Торбалан !
Не можете да си представите
какъв кошмар настава в къщи
когато трябва да заспива вечер.
С какво ли не пробвахме - вече
се изчерпахме и само това все още
работи.
Когато детето ти заспива след 1.00
при положение, че го слагам в 21.00,
тогава ще си говорим дали няма да
прибегнете и до това.
Или може би ще е по-здравословно
да му давам приспивателни ???

# 189
  • Мнения: 1 217
Не.По принцип не ги плаша.Само веднъж,когато бяхме на море и синът ми се тръшкаше,а в съседната стая спеше друго дете на момента измислих героя Гуньо,който е много невъзпитан и будел децата.... Laughing,и жена му-Пеньовица,дето ядяла пюретата на бебетата:lol:

# 190
  • Мнения: 2 214
Когато детето ти заспива след 1.00
при положение, че го слагам в 21.00,
тогава ще си говорим дали няма да
прибегнете и до това.
Или може би ще е по-здравословно
да му давам приспивателни ???

Моето дете заспиваше така през зимата, но му намерих разрешение на проблема, без да се налага да го плаша или да му давам приспивателни!
Не мога да си представя как точно преди да заспи ще го наплаша с нещо и да очаквам да спи спокойно и да сънува сладки сънища...

# 191
  • Мнения: 4 294
Плаша го с полицаи. При това го правя съзнателно. Нека знае, че някои неща не бива да се правят (не отричам, че се случва да преувеличавам).
Иначе с чудовища и разни животни не съм го плашила. От годинката спи сам в стаята си, не можех да рискувам да му създавам подобни страхове.

# 192
  • Мнения: 1 568
НЕ!!!!!!! Naughty

# 193
  • София
  • Мнения: 2 623

Моето дете заспиваше така през зимата, но му намерих разрешение на проблема, без да се налага да го плаша или да му давам приспивателни!
Не мога да си представя как точно преди да заспи ще го наплаша с нещо и да очаквам да спи спокойно и да сънува сладки сънища...

Ооооо да. Пък аз съм толкова
тъпа и ограничена, че друго
не можах да измисля  Thinking

# 194
  • Попово
  • Мнения: 687
категорично НЕ !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт