БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 834
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 813
хохохохохохо РАФА КЛАСЕН - Това вече е мнооооооооо сериозно.  Joy

# 286
  • Мнения: 995

КатКа, теб ли виждат очите ми по БТВ ?

Shocked no way

# 287
  • Мнения: 1 813

Чак пък no way , но не си ти иначе казваш.  Laughing

# 288
  • Мнения: 995

Чак пък no way , но не си ти иначе казваш.  Laughing
Не знам какво са давали, но ще е някоя друга неотразима красавица Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 813
Впрочем никой не ми разясни какво е Дилайт и там ли ще е сбирката на 22-ри !
КатКа , така и така си тук, я обясни ако може...  Whistling  Ти не може да не знаеш.

# 290
  • Мнения: 995
Впрочем никой не ми разясни какво е Дилайт и там ли ще е сбирката на 22-ри !
КатКа , така и така си тук, я обясни ако може...  Whistling  Ти не може да не знаеш.
Дилайт е заведение близо до Луксор. А дали ще сме там още не е решено.

# 291
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Хахаха, и на мен РАФА ми беше класен, но само 2 години BlushНай-готиния класен, който може да съществува!Но го махнаха защото мн взе да юрка учителите заради нас- "Пиши й 5!5 пиши, не 4 ти казваааам!" и т.н.Много готин човек!!!

# 292
  • Мнения: 2 577
КатКа, абе Комиците гледах  newsm78 и или ми се видя из публиката или ми се пие с теб кафенце  Mr. Green

Хайде нова тема

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 15:50 от Amelia

# 293
  • Мнения: 1 813
Хахаха, и на мен РАФА ми беше класен, но само 2 години BlushНай-готиния класен, който може да съществува!Но го махнаха защото мн взе да юрка учителите заради нас- "Пиши й 5!5 пиши, не 4 ти казваааам!" и т.н.Много готин човек!!!


Днес имахме разместване в програмата, идва "сега карате английски 1 час,после физическо" и във въздуха фактически остава още 1 английски. Питаме "а другия час английски?".. "него....."   Joy   И си замина.  Та спестихме пак.  Whistling

# 294
  • Мнения: 1 030
Да се оплача - в петък вечерта малката вдигна Т, ходихме в Приемно, д-р Ралева се падна - прегледа я - силно зачервено гърло и хрема. Изписа АБ - Цевзил, обаче голям зор виждам с даването, още като усети вкуса и се наглася да повръща..За пищенето да не говоря...Иначе не се спира - не е отпаднала изобщо. Някой има ли впечатления от тази лекарка?

# 295
  • Мнения: 5 713
mousy, пиши тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275754.new;topicseen#new

А АБ за зачервено гърло, хрема и Т ми се струва много несериозно. Още повече, че детето не го иска.

# 296
  • Мнения: 1 030
mousy, пиши тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275754.new;topicseen#new

А АБ за зачервено гърло, хрема и Т ми се струва много несериозно. Още повече, че детето не го иска.
Вери, гърлото е много възпалено, вдига температура, кашля, леки хрипове има, но не е пневмония. Това констатираха. И в този случай няма как да минем без Аб, аз също съм против, но ме е страх да не тръгне инфекцията надолу и да стане по-лошо...

Общи условия

Активация на акаунт