Какво е новото при мен 8

  • 20 700
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 158
Ами да се похвалим и ние за зъбките :на път са!Само дето започнаха от 3-я ден в къщи и започнах да си мисля,че съм побъркала детето.
Като ми домъчнее  за лъчезарното ми дете му мажа венчетата с магичния гел!
Докато разбера кой биберон за какво беше буболечката започна да се храни с лъжица!

# 301
  • Мнения: 2 172
Поздравления на тита и маня за озъбилите се дребни!
Монда, съжалявам, дано нещата наистина се обърнат във ваша полза най-накрая.

# 302
  • Мнения: 921
Маня, честити ви зъбки! Laughing Още малко и ще ни доногоните. Peace
Тита, честито за детенце и споко - в началото и аз се бях шашнала, ама бързо се свиква и всичко си идва на мястото.

# 303
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз съм майката на най-послушното дете на света, или... поне бях до вчера. Детето ми на мравката път прави - на парзалката пуска всички деца пред себе си, преди да се качи, ако някой го закачи, се отдръпва, чак яд ме хващаше ... до вчера. Седим си ние до парзалката, той си се парзаля и в тази хармония дотичва едно момиченце с викове "Исак, Исак". Наш Исак се прави, че не я забелязва, пързаля си се човека, а аз продължавам да съм майката на най-послушното дете на света. Две секунди по-късно на парзалката дотичва още едно момиченце - една глава по-голяма от Исак и първото казва "Како, како, това е Исак, който ме бие.". До тук с майката на най-послушното дете на света - превърна се в мастилено пенто на плочките под пейката. Нататък е ясно - Исак, вярно ли е? Да, Тя бие ли те? Не, извинения, повече няма да правиш така, когато някой не те бие, ти няма да го биеш и такива подобни... Исак напълва очите със сълзи, че са му се скарали, а майката на най-послушното дете на света се оказва, че не знае нищо за него...

# 304
  • Русе
  • Мнения: 212
Да се похваля и аз - вчера Ники навърши една годинка и се престраши да направи първите си самостоятелни крачки.В тази връзка направихме и импровизиран "прощъпулник" и изпълнихме целия ден с прекрасни преживявания.Наистина беше велик ден...

# 305
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Честити ви краченца!!!!Страхотен подарък е направило детето!Да ви е жив и здрав!

# 306
  • Мнения: 677
Февруари наистина е велик ден за нашите слънчица,попътен вятър на палавите краченца на Ники.
Живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт