да плащаме или не за лекар при раждането

  • 9 520
  • 234
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 92
Не плащам на никой, в България раждането е безплатно!

# 181
  • Мнения: 5 362
Не плащам на никой, в България раждането е безплатно!

Подкрепям мнението Peace
В България медицината е бизнес(за съжаление),който аз лично не насърчавам Naughty

# 182
  • Мнения: 985
Аз платих на гинеколага,който ме изражда,но човека не ми е искал никакви пари.Останах много доволна от отношението му и доброволно му дадох. Mr. Green

# 183
  • Мнения: 1 428
Аз съм за 1-я вариант

# 184
  • Мнения: 1 447
Първия път платих на докторката която ме наблюдава е не останах доволна,
вторият път родих в частна клиника и там дадох пари.

# 185
  • Мнения: 1 103
Аз съм за  опция 1.И двата пъти си платих и съм доволна и не съжалявам .Родих  държавна болница с избран от мен доктор той ми следеше бременноста и беше на раждането.Но и акушерката си я биваше .Сложиха ми упойка  първия път а при малката не остана време всичко мина много бързо .
Аз съм на мнение че е хубаво да си платиш да ти мине всичко нормално даи боже  защото има майки които след тежко раждане не се навиват на второ дете.

# 186
  • Мнения: 133
Всеки е свободен да плаща ако иска, но в държавните болници ето така се подхранва корупцията.... да си платим, да почерпим после.... баси трябваше да стана акушерка. Laughing Laughing Laughing

# 187
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Всеки е свободен да плаща ако иска, но в държавните болници ето така се подхранва корупцията.... да си платим, да почерпим после.... баси трябваше да стана акушерка. Laughing Laughing Laughing
Дали наистина трябва, а?  Rolling Eyes
И на тях хич не им е леко!  Peace

# 188
  • Мнения: 256
Определено съм за плащането рекет или не щом се даде някой лев отношението се променя коренно.Аз си платих и съм доволна.

# 189
  • Мнения: 83
Много се чудих какво да правя. Не си платих и не съжалявам. Родих в МД в София и съм мнооооого доволна.

# 190
  • Мнения: 4 335
Аз си платих за избор на екип,сьщата лекарка ми следи и бременноста.Смятам,4е като си платиш отношението е много по-добро.Доволна сьм и не сьжелявам,4е не ми е било безплатно Grinning

# 191
  • Мнения: 225
За това е на това дередже цялата ни държава. Насърчаваме и подстрекаваме корупцията и идиотщината и после се жалим, когато се отнасят с нас несправедливо. Този, който имал дал и останал доволен, а този който нямал възможност го подритвали като куче и съответно не се решава на второ дете, защото по стечение на обстоятелствата раждането минало тежко, но понеже не си платил, съответно се отнесли зле с него и му се стоило ощееее ощеее по тежко. И извода какъв е...... нямам думи повече. Нека всеки сам за себе си решава, но моля Ви не толерирайте корупцията по такъв начин. Платих си да и отношението към мен беше ок. Е и... а онова семейство, което няма тази възможност да мре ли, що ли...
Както някой каза по-горе - раждането в България е безплатно и не толерирам по никакъв начин плащането като причина да се отнесат с теб НОРМАЛНО, както би трябвало да бъде по принцип.

# 192
  • Мнения: 123
не би трябвало да се плаща според мен,все пак си получават заплати за тази работа.
За това е на това дередже цялата ни държава. Насърчаваме и подстрекаваме корупцията и идиотщината и после се жалим, когато се отнасят с нас несправедливо. Този, който имал дал и останал доволен, а този който нямал възможност го подритвали като куче и съответно не се решава на второ дете, защото по стечение на обстоятелствата раждането минало тежко, но понеже не си платил, съответно се отнесли зле с него и му се стоило ощееее ощеее по тежко. И извода какъв е...... нямам думи повече. Нека всеки сам за себе си решава, но моля Ви не толерирайте корупцията по такъв начин. Платих си да и отношението към мен беше ок. Е и... а онова семейство, което няма тази възможност да мре ли, що ли...
Както някой каза по-горе - раждането в България е безплатно и не толерирам по никакъв начин плащането като причина да се отнесат с теб НОРМАЛНО, както би трябвало да бъде по принцип.
Напълно подкрепям мнението ти,взе ми го от устата

# 193
  • Мнения: 2 498
Първият път си платих на лекар, а втория раждах в частна клиника и там задължително се плаща....

# 194
  • Мнения: 452
[


Е хубаво говориш  DIDI2 ама нали се сещаш ,че корупцията се толерира от държавата !А за плащането - всеки си решава- има частни клиники ,където се плаща - има и държавни - където е безплатно - така че избор всеки си прави сам !Не виждам нищо осъдително в това!
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт