E-bay тема 4

  • 32 013
  • 801
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
Ами  не,тя не е пазарувала никъде с тази карта,аз я ползвах само веднъж и сега празна... Confused
Как така кредитна карта да е празна? В нея няма пари, а има лимит / съмнява ме лимитът да е 20 лв/
В нея няма лимит, а има пари-500, 1000, 5000...
Ние плащаме с пари, а не с лимит, нали?

# 46
  • Мнения: 13 512
Момичета, някой поръчвал ли е лаптоп от американския ибей? Цените са много примамливи, но се чудя дали може да се измисли с митото и ддс?
Нищо не може да се получи. Сериозните продаваи не се съгласяват да пишат подарък / по-ниска стойност също/. Защото все пак стоката трябва да се застрахова на тази стойност. Но дори и с 25 % отгоре, цените са много добри.

# 47
  • Мнения: 1 030
Ами  не,тя не е пазарувала никъде с тази карта,аз я ползвах само веднъж и сега празна... Confused
Как така кредитна карта да е празна? В нея няма пари, а има лимит / съмнява ме лимитът да е 20 лв/
В нея няма лимит, а има пари-500, 1000, 5000...
Ние плащаме с пари, а не с лимит, нали?
Реално в кредитната карта няма пари - има лимит, който можеш да ползваш - 500,1000,5000. Все едно е един вид кредит, който ти се дава да ползваш, а ти решаваш колко от него да ползваш. Затова ако картата е празна, означава, че си изчерпал лимита си - 500,1000,5000.....т.е. правил си плащания или си теглил от банкомат сума, равна на определения ти лимит.
Тази карта с какъв лимит е и как така е празна, лимитът  й да не е 200 лв?

# 48
  • Мнения: 13 512
Хайде да не оспанваме темата. Разбира се, че има пари в картата до определен лимит. Банката ти отпуска пари, не ти отпуска лимит. И ти плащаш с пари, които са налични в картата.  В крайна сметка, за да и кажат, че няма пари, значи наистина тези пари са усвоени или блокирани.

# 49
  • Мнения: 414
Момичета ще пиша за тази прословута карта ,когато има резултат,благодаря на всички за съветите newsm10

# 50
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Някой в предишната тема беше писал, че пазарвал от ebay express. Как става това, защото още при отварянето на страницата най-отгоре пише, че нещата продавани там са само за щатите. Това в американския ибей.

# 51
  • някъде
  • Мнения: 979
Спечелих чисто нови сандали на Джамборей / Embarassed Embarassedстига,не се смяфкайте,незнам как се пише на български.Само дето май не нацелих номера.Осмица по американската на кой наш отговаря?След малко ще пусна линк да видите.

# 52
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
8,5 отговаря на 41 европейска.  Peace
8 някъде на 40

# 53
  • Мнения: 2 558
8,5 отговаря на 41 европейска.  Peace
8 някъде на 40
лелееее, верно ли бе  ooooh!
8.5 не е ли 39 по нашата номерация?  Sick
май съм се прекарала с едни маратонки значи  Rolling Eyes 

# 54
  • Мнения: 260
Според тази таблица май си права desex

M/W indicates Men's or Women's Sizes

# 55
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Monda-поздравления за новата темичка.   bouquet
Може би този въпрос е обсъждан,но не можах да намеря инфо за него.
Опитвам да платя чрез пейпал,но ми изписва ето това
Your credit card, ending in /номера на картата/, cannot be processed. Please select a different funding option or add a new credit card to complete checkout.

Какъв ли може да е проблемът? Винаги съм си плащала с тази карта,а сега не мога ? newsm78 Валидна ми е до 2010г.

# 56
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Спечелих чисто нови сандали на Джамборей / Embarassed Embarassedстига,не се смяфкайте,незнам как се пише на български.Само дето май не нацелих номера.Осмица по американската на кой наш отговаря?След малко ще пусна линк да видите.

Ако са детски отговарят на 25 номер.  Peace
Но на gymboree преди време бях купила ботушки size 7-които трябваше уж да отговарят на 24 номер,но уви отговаряха на 22  ooooh! Така,че много зависи и от марката.А и от това дали са 'w'  Peace
Лично аз обувки,като купувам винаги гледам да са 'wide'-за по-широко краче.

# 57
  • Мнения: 5 255
Някой в предишната тема беше писал, че пазарвал от ebay express. Как става това, защото още при отварянето на страницата най-отгоре пише, че нещата продавани там са само за щатите. Това в американския ибей.

 Arrow
аз пък пазарувам от Ebay Express - там е като магазин - 95 % от нещата са с етикети и с фиксирана цена, купуваш веднага, не чакаш. Повечето търговци имат голям асортимент от неща и почти всички изпращат по цял свят. Обикновено от един и същ търговец можеш да си купиш няколко подходящи неща. Но там има десетки хиляди отделни items (дрешки) и може би е най-удачно да се пазарува по точно зададен критерий - аз примерно почти винаги търся дрехи от определени серии и си ги търся по ключова дума...

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
ако е дамско 8 отговаря точно на 41 по европейската номерация.Всички обувки,които купувам от Англия са 8,а моя номер си е 41 Peace

# 59
  • Мнения: 166
ако е дамско 8 отговаря точно на 41 по европейската номерация.Всички обувки,които купувам от Англия са 8,а моя номер си е 41 Peace
Чоча,тя не пита UK- номерация,а за US  Peace

Общи условия

Активация на акаунт