Верно ли, че не се празнувал първи рожден ден?

  • 3 327
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
Естествено,че празнувахме!За първи път чувам такова нещо  newsm78 а и да го бях чувала пак щяхме да празнуваме!

# 31
  • Мнения: 4 594
ама как няма да се празнува първия рожден ден та това е велик ден и какво  правят вярващите на глупости седят и все едно никакъв ден не е така ли ?

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 353
Празнувахме го, разбира се.

# 33
  • Мнения: 1 322
Аз не познавам такива хора, които да не са си празнували първия рожден ден на децата.

# 34
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Че защо да не се празнува?! newsm78Дори е задължително! LaughingХора престанете да робувате на суеверия и живейте спокойно!Не пренебрегвайте всеки миг,който може да ни носи щастие!
Първият рожден ден си е ПЪРВИЯТ РОЖДЕН ДЕН!!! Peace  bouquet
И аз така мисля.Защо да не се празнува,даже вече като ходиме на бабите на гости и там го празнуваме.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 052
А каква може да бъде принципната причина да не се празнува?  newsm78
Единствената логична причина е, че детето е мъничко и нищо няма да разбере или ще се изнерви...но аз не съм съгласна. В крайна сметка това е ПЪРВИя рожден ден, гостите ще са близки и детето ще ги познава. Аз го направих в къщи с родата, а тази година ще е в клуб с много дечица. За роднините още не съм решила къде ще ги поканя, там, в къщи или в заведение.

# 36
  • Мнения: 247
Разбира се, че празнувахме.Детски рожден ден не правихме, но поканихме бабите и дядовците.

# 37
  • Мнения: 7 201
Вие какво правихте на първия рожден ден на детето си?
Празнувахме естествено  Party
PeaceИ ние. bowuu

# 38
  • Мнения: 1 312
За първи път чувам такова нещо Thinking  #Crazy

# 39
  • Мнения: 502
За първи път чувам такова нещо Thinking  #Crazy
И аз. Това е поредната простотия , която някой е казал на някой.

# 40
  • Мнения: 363
Празнувахме го и то с доста гости. Дори не бях чула, че не се празнува. Съобразих се с режима на бебчо и купона беше от 10 часа сутринта докогато им се оставаше на гостите, а бебчо отиде да спи с баба си следобяд. Имаше деца и възрастни, но бебо се държеше прилично

# 41
  • Мнения: 500
Празнувахме го и то цял ден!Толкоз народ се извървя,все едно Симеончо беше рожденник..... Crazy

# 42
  • Мнения: 3 016
Ние също празнувахме първата годинка на сина ни .Но съм чула че някъде не се празнува . Например в Македонския край. В различните краища има различни традиции.

# 43
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Отпразнувахме го както си трябва.На ресторант с много гости беше много весело и вълнуващо.Не познавам родители които не са празнували този светъл ден.

# 44
  • Мнения: 3 376
Разбира се,че се празнува...
Това е някакво суеверие май пак  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт