Верно ли, че не се празнувал първи рожден ден?

  • 3 321
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Празнувахме, разбира се. Не съм чувала такова нещо, но все пак това е първият рожден ден на детето.

Живеем в къща с голям двор, родена е Юли, направихме едно голямо пиршество с барбекю, гости, украса и всичко както си е по реда.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 09:52 от Иренка

# 76
  • Мнения: 7 947
Е как няма да се празнува #Crazy
Нашият първи рожден ден беше един от най-големите ни празници! По-щастлива бях само когато малчо се роди!

# 77
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Това за пръв път го чувам Shocked
Празнувахме го, разбира се.Сега с нетърпение чакаме  рождения ден на бебето.Това са най-хубавите поводи за празник.

# 78
  • Мнения: 9 483
Сефте чувам подобна глупост!
Ей много черноглед и суеверен за лошите неща, народ сме! Crossing Arms
Всичко хубаво и весело, ще се опорочи с някакви измислици! Като се почне от това да не се пазарува за бебе преди раждането му, та до това ooooh!

Хора, яжте, пийте, носете си новите дрехи, радвайте се във всеки един момент и на най-малките неща...живота е достатъчно кратък и изпълнен с нерви и тревоги за какво ли не, та да робуваме и на всякакви подобни измишльотини! Hug

# 79
  • Мнения: 4 784
Празнувахме го скромно общо взето. Бяхме подготвени за по-голям празник, но дядо ми почина и страстите покрай годинката на малкия утихнаха набързо. Въпреки това имахме поръчана огромна торта, събрахме се със сестра ми, братовчедка ми, майка ми и баща ми и ние тримката и се почерпихме за здравето на детето.

# 80
  • Мнения: 84
Ние си празнувахме рожденния ден, но изцяло се съобразихме с нейния режим. Даже имахме торта със свиреща свещичка. Е тя малко се поизплаши от мелодията на свещичката, но пък иначе си прекара много весело. Все пак получи подаръци.

# 81
  • Мнения: 5 362
Празнувахме го Peace
Три дни!(почти като циганите Laughing )

# 82
  • Мнения: 199
И ние празнувахме! Само че не се получи "детски празник", а по-скоро  беше повод да се съберем с нашите приятели!Обаче беше много хубаво! Имаше ,разбира се , и торта и свещичка,много подаръци и много снимки!

# 83
  • София
  • Мнения: 17 592
А защо пък да не се празнува и 2-рия, 5-тия, 20-тия?
Изобщо, от къде ги събирате тези глупости!?

# 84
  • Мнения: 3 880
Изобщо, от къде ги събирате тези глупости!?
Е как от къде? Достатъчно е един човек да си иzмисли някоя Щуротия, както в случая "не се праzнува еди какво си" и да я иzрече на глас и готово_ половината от слуШателите му му вярват беzреzервно, беz да се zамислят иzобЩо има ли смисъл каzаното или не, Щом някой го е каzал, zначи трябва да има неЩо вярно ooooh! и после от уста на уста и хоп_ на лице е следваЩото суеверие Wink

Общи условия

Активация на акаунт