Верно ли, че не се празнувал първи рожден ден?

  • 3 323
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Празнувахме.

# 46
  • Мнения: 196
За пръв път чувам такава версия...празнувахме на дъщеряни и ще отпразнуваме и на малкия  Hug

# 47
Не се празнува, понеже трябва да сложиш една свещичка, каквато се слага на покойници...

# 48
  • Мнения: 1 240
ВЕрно или невЕрно, ние празнувахме Party

# 49
  • Мнения: 1 265
Празнува се , но не се слага свещичка.
По принцип и първия имен ден не се празнува./македонски традиции/

# 50
  • Мнения: 118
Не ги знаех тези суеверия newsm78
Празнували сме и на двете деца рожденните дни както подобава с гости и голяма веселба. Hug

# 51
  • Мнения: 1 155
Да празнувахме го в детски клуб, защото повечето ни приятели са с дечица и беше много весело. Това е поредното суеверие Close

# 52
  • София
  • Мнения: 1 320
Празнувах го! Бяхме в детски клуб и беше най-голямия празник в живота ми! Детенцето ми пораства!

# 53
  • Мнения: 9 814
Разбира се,че се празнува...
Това е някакво суеверие май пак  Whistling

Като това, че 40-ят рожден ден не се празнува.

# 54
  • Мнения: 1 440
Преди време имаше подобна тема,мисля. newsm78
Както и да е,мисля,че това е един от най-хубавите поводи за празнуване!Вярно по-скоро е за родителите,защото детето не осъзнава особено,че този ден е специален и е посветен на него.

# 55
  • София
  • Мнения: 593
Аз да кажа прясна прясна Mr. Green
Празнувахме сега в четвъртък с много гости деца и възрастни в детски клуб.Повечето деца  бяха в тази възраст и въпреки това много се забавляваха.Малката се държа чудесно изобщо не се притесни от многото хора ,а вечерта спа като къпана Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 3 886
Разбира се,че се празнува...
Това е някакво суеверие май пак  Whistling

Като това, че 40-ят рожден ден не се празнува.
тои найстина не се празнува нито се честити камо ли подарък да чакаш  всеки го казва

# 57
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Бабини ти деветини.  ooooh!
Естествено, че се празнуват- и първия, и четиредесетия.
Колкото по- шумно, толкова по- добре.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 74
Това са само суеверия естествено че се празнува това е важен ден за цялото семейство 1вия рожден ден на бебчо smile3510

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 397
Празнувахме го. В къщи, с дечица, в ранния следобед. Беше вълнуващо... поне за мен.

Общи условия

Активация на акаунт