Техники на приспиване!

  • 6 807
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Приспивам го на ръце с люшкане и песни  Laughing

# 106
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Като малко бебе - докато кърмех
След това и до сега съм майка късметлийка, детето ми си ляга с усмивка и заспива за минута.

# 107
  • Мнения: 903
От раждането до 1 година и 2 месеца на гърдата, сучейки... после започнахме с песничките и задължително и до сега сме си гушнати на спалнята, но само следобяда... вечер си заспива в леглото, но аз задължително съм до нея на спалнята Simple Smile

# 108
  • Мнения: 674
Моето дете от доста време заспива само и много рядко се налага да я люшкам. Първите месеци обаче заспиваше само и единствено с люшкане по минимум час! Crazy

# 109
  • Мнения: 1 428
На спалнята с мама  Hug

# 110
  • София
  • Мнения: 508
Аз съм от късметлииките  Grinning слагам го в торбата в креватчето, гуши си мечо и патето и си заспива сам

# 111
  • София
  • Мнения: 3 271
Заспиват сами и двете ми деца Peace

# 112
  • Мнения: 636
От 2 месеца насам заспива сама. Преди това я люлеехме с количката. Crazy

# 113
  • Мнения: 4 753
Заспива си самичък, но трябва да го обърна на една страна (още е малък да се обръща сам), защото по гръб му е по-трудно да заспи и мрънка...

# 114
  • Мнения: 2 498
Никога не съм приспивала на ръце или люшкайки-сами си заспиват от новородени....

# 115
  • Мнения: 3 092
Гласувах с две опции  - преди на цица , а сега на леглото с мене .

# 116
  • Мнения: 310
Дъщеря си приспивах на ръце или  аз на спалнята а тя в кошарата.С малкия се заканих , че ще о науча да спи сам и успях .... до преди 2 седмици. Сега какво му стана незнам но е някакъв кошмар - реве като излизам от спалнята и за това лягам и аз и така докато заспи(това отнема около 1 час , може и повече)

# 117
  • Мнения: 93
Вечер заспива сама в леглото, през деня ако е в количката на разходка също няма проблем.
Ако сме в къщи през деня -трудно Cry
Лягам до нея на спалнята и започвам да я галя по косичката - понякога номера минава.

# 118
  • Мнения: 8 769
Този турски метод е следния: сяда се на земята, слагате една възглавница на глезените си, детето ляга и вие го люлеете с крака.
Не знаех, че този метод се нарича така, но си спомням, че брат ми и сестра ми бяха много често приспивани по този начин.
Моите деца като бебета заспиваха:
-дъщеря ми-сама (до раждането на бебето)
-синът ми-на леглото до мама/тати
Сега вече заспиват с приказка и все още искат да се гушкат до мама/тати (като това може да бъде и само стискане на ръчичка....).

# 119
  • Мнения: 343
Преспивам го на ръце с люшкане и песни

Общи условия

Активация на акаунт