бенките - кога ?

  • 2 521
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Засега не съм забелязала да има. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 537
Преди около месец забелязах, че има една малка на дупето. Съвсем безобидна мисля, като точка и се слива с кожата на пипане.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Моята дъщеря се роди с бенка на дясното краче.
Други няма засега.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 758
Първата му се появи доста след годинката. Може би на година и 3-4 месеца.
и при сина ми така

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
Някъде след годинката се появи първата малка точица. След около 2 месеца се появи и втора такава.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Дияна се роди с бенка на врата. 1вото нещо, което каза акушерката беше "каква хубава трапчинка, а има и бенчица". Няколко месеца по-късно се появи нова бенка на ръката. Аз и баща й имаме много бенки, Дияна за сега май не ни е наследила.

# 21
  • Мнения: 9 973
ние нямаме

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
благодаря ви мамчета, ние за сега нямаме бенки, но аз съм в очакване и най-вече заради една която имам аз по наследство само мястото се променя, моята е на гърдата Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 103
Ние си се родихме с бенка .

# 24
  • Мнения: 27 524
Няма правило. На синът ми забелязах една мъничка преди два месеца, засега е само тя  Simple Smile

# 25
  • Враца
  • Мнения: 173
Първият или вторият месец се появи на пръстчето. Друга няма за сега, и не ми се ще и да има де  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 959
Малката, още няма.Баткото,  някъде след 2 годишна възраст му се появиха две, който забелязвам сега, че леко му се уголемяват.
Надявам се да не им излизат много.

# 27
  • Мнения: 985
след първата годинка се появи първата  Peace

# 28
  • на село
  • Мнения: 3 925
Голямата ми дъщеря се роди с бенка,
на малката чак сега виждам, че се появява една на ръчичката - почти на 4 години е.

# 29
  • Мнения: 617
При нас към 11 месец

Общи условия

Активация на акаунт