бенките - кога ?

  • 2 527
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Ние сме на 10 месеца и нямаме бенки

# 46
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Няма още  Peace

# 47
  • Мнения: X
Марти има на дясното краче на бедрото отзад 1 и мисля, че му е по рождение. Май има и още една, но не се сещам в момента къде, помня, че наскоро обърнах внимание, че има 2-ра бенка.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 331
надявам се ,че не е опасно !
как мислите?
дано да я хареса като порасне Laughing

Е ние откъде да знаем, дори не сме я виждали бенката.  Rolling Eyes Иди на лекар, ако те пиртеснява нещо. По-напред съм писала на какво трябва да се обърне внимание, плюс разбира се, ако бенката започне, да расте, кърви или боли. Споко, най-вероятно е безобидна, но само лекар може да потвърди.   bouquet

# 49
  • Мнения: 165
Не знам кога са се появили при големия ми син   newsm12,  но малкият е на 8 мес. и половина и още няма. smile3504

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Съвсем рано се появи първата ни бенка - Криси беше някъде на 2 месеца на лявото бедро. Много е сладка

# 51
  • Мнения: 1 029
на дъщеря ми първата бенка се появи на година и половина.Беше на окосмената част на главата.Спомням си, че и правих прическа и като я забелязах изпаднах в ужас.Веднага я заведох на лекар Embarassed LaughingСега ми е смешно, но си помислих, че е кърлеж или нещо такова. LaughingПедиатърката много се смя след това Grinning

# 52
  • Мнения: 525
И ние имаме 1 на и се появи към 5 месец Party

Горе долу така и нашето момиченце.

# 53
  • Мнения: 3 695
На моето момиченце се появиха съвсем скоро две на челото (на година и 3 месеца някъде).

Въпросът ми е може ли да се направи нещо превантивно?

# 54
  • Мнения: 525
Странен въпрос.

Освен да не се излага малко дете на пряка и силна слънчева светлина...

# 55
  • Мнения: 1 477
Още нямаме.

# 56
  • Мнения: 313
Ние все още нямаме.

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
На моето момиченце се появиха съвсем скоро две на челото (на година и 3 месеца някъде).

Въпросът ми е може ли да се направи нещо превантивно?

Това не е сериозен въпрос,нали?

# 58
  • Мнения: 3 695
На моето момиченце се появиха съвсем скоро две на челото (на година и 3 месеца някъде).

Въпросът ми е може ли да се направи нещо превантивно?

Това не е сериозен въпрос,нали?
Естествено, че е сериозен. Имам предвид ако се пази детето от слънцето, ако се маже със слънцезащитни кремове би ли се избегнала появата им, или пък е генетично заложено?
Какво несериозно виждаш?

# 59
  • Мнения: 2 825
Все още няма.

Общи условия

Активация на акаунт