бенките - кога ?

  • 2 528
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 136
Не знам дали е бенка , но има една червена точица на коремчето , а аз имам страшно много .Дано тя не е така!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 953
На нас ни се появи преди седмица на коремчето , на 2.5 месеца е ...не е ли рано се чудя  newsm78 за бенки...

# 62
  • Мнения: 8 917
При Гери беше към годинка и половина - две.

# 63
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Преди около месец забелязах, че има една малка на дупето. Съвсем безобидна мисля, като точка и се слива с кожата на пипане.
И ние имаме една такава  Laughing . На 3 месеца се появи и за сега е само тя. Дано няма други, понеже знам, че не е хубаво.  Confused

# 64
  • Мнения: 679
Скоро забелязах, че има една на ръчичката, т.е. със сигурност е било след годинка и 3 месеца

# 65
  • Мнения: 2 448
Че то може да си има бенки и по рождение. На нас на 4-5 месеца ни се появи едно от тези червеничките на лицето, а след годинката май някоя и друга бенка, но не са повече от 2 -3 и то много малки точици.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Някъде към 9-я месец стана добре видима на кръстчето-много е сладка Laughing

# 67
  • Мнения: 1 447
До преди да отворя темата даже не съм се замисляла за бенките.Сега като се събудят децата ще започна да ги разглеждам дали имат.
Че аз имам доста.

# 68
  • Мнения: 2 334
Точно като стана на три месеца и излезе на крачето една съвсем малка и до сега си е само тя Simple Smile

# 69
  • Мнения: 476
От няколко дни забелязах на синът ми бенка (поне си мисля, че е, тъй като е много бледа) на 9 и половина е!

Общи условия

Активация на акаунт