ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 131
  • 261
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 329
КАРУЦАРКЕ, да два месеца и половина може и три да станат но както казах при мен нещата се проточиха и би било разумно първо да прочетеш защо както казах и после да ехидничиш,бавно при мен стана я защото прецаквах диетата ,я защото през 4-я ден не ядях предимно въглехидрати и следователно не качвах и така не активирах  метаболизма,а и след бременност и кърмене явно организмът ми не е същия както първия път когато БЪРЗО  свалих `15кг. но аз не съжалявам защото когато сваляш бавно е по добре.  с тази диета ако всичко е наред се сваля до 3 кг за 3 дни - ПО БЪРЗО ОТ ТОВА СИ Е САМОУБИЙСТВО  Laughing  КАЖИ твоя  начин на отслабване... МОЖЕ ДА Е ПО ДОБЪР  ОТ МОЯ      .п.с. номера на дънките ми е 31  Laughing  ,беше 33 но номерациите и марките дънки са онтосително нещо....

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 20:15 от анабел

# 16
  • Мнения: 409
Анабел казваи и за задаржа6та диета Hug.Как я прави6?Дано да стигна до нея утре сан на линия.Само аз ли сам навита или другите се крият newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 329
незнам за другите Grinning  но задържащата е пак месо но плюс зеленчуци без картофи моркови и съдържащите нишесте и скорбяла,плюс млечни и яйца- така 3 дни и на 4-я си ядеш пак всичко,аз от вчера съм на нея и не съм мръднала кантара а ядох много - кашкавал на тиган без пане салата а вечерта домати яйца и сирене като манжа и 2 кофички кисело мляко - това е за деня....

# 18
хах... не очаквах да получаткъв заядлив отговор ,но се тая де ,ти си знаеш .
Мисълта ми беше не ,че си свалила прекалено бързо ,а как си успяла да изкараш 2 месеца почти само на месища Shocked
Все едно - със здраве да си ги "носиш" новите килца ти желая  Mr. Green Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 329
КАРУЦАРКЕ,не съм искала да се заяждам с теб,извини ме ако така е прозвучало,истината е че се побърках тоооолкова време от тая диета и ти като ми се присмя се ядосах да ти кажа малко,но вината си е изцяло моя за дългия период защото през 4-я ден трябваше да ям предимно прости въглехидрати,а аз 2чаши вино с 2-3 салатки и десерт ама пусто като си на ресторант не върви да ядеш ориз и картофи а и с това бебе дето го друсам по 5-6 пъти по 30 мин Mr. Green на ден за да спи ми се искаше да си пийна малко Laughing но диетата си я бива и според мен е като дюкан но по добра и изпълнима.....преди около 2г и повече свалих 15кг с нея,тогава го нямаше дюкан и сама изобретих варианта 3 на 1 и имаше страхотен ефект.

# 20
  • Мнения: 409
Хаеде няма ли някои на този режим Hug.Аз сам от два дена и се 4уствам страхотно Peace.Маи сам сваила и едно килце Joy

# 21
  • Мнения: 171
Има, има  Mr. Green Днес ми е втори ден и последен от МЦ, да видим скоро ще се похваля ли  Praynig Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 329
аз започнах задържащата диета,макар че ми останаха още 3 кила за сваляне но нали знаете накрая е най-трудно ...тия дни обаче ще се назоря и за тях....

# 23
  • София
  • Мнения: 329
аз започнах задържащата диета,макар че ми останаха още 3 кила за сваляне но нали знаете накрая е най-трудно ...тия дни обаче ще се назоря и за тях....

# 24
  • София
  • Мнения: 329
аз започнах задържащата диета,макар че ми останаха още 3 кила за сваляне но нали знаете накрая е най-трудно ...тия дни обаче ще се назоря и за тях....  п.п.  незнам как стана че ги пуснах 3 еднакви.извинявам се Embarassed

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Някой прави ли я в момента тази диетка  newsm78

# 26
  • Мнения: 409
Да аз я правя,но н6те не сам сериозна Laughing.Днеска ми е втори ден и се 4увам страхотно Peace.анабел сввинско месо може ли да се хапва?Аз хапвам и салатка на обед,но пак 6те си има някакв ефект.Другя понеделник 6те се претегля и 6те докладвам Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 329
може свинско,но салата-НЕ.

# 28
  • Мнения: 467
Момичета и аз я правих преди месец, бях стриктна 4 дни и свалих 3-4 кг и до сега иъбягвах сладко и тестено,но си поъволявах доста 4естио4ко 4естно да си кага,но не съм мръднала от тези кг. Т.е диетката наистина е добра със или без зелен4уци. Peace
От днес и аз съм с вас, ще се постарая да съм стиктна и следващите дни.

# 29
  • Мнения: 1 085
Аз от тази диета много не разбрах може ли някой да е каже на бързо пак?Какво се яде и какво не през първите три дни и какво се яде 4 -ти ден.Колко време може да продължи тази диета и не е ли малко опасно?Иначе и аз съм навита да е почна с някой и да се поддържаме. Peace

Общи условия

Активация на акаунт