ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 134
  • 261
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 409
Анабел и карамели стра6ни сте Hug.Аз все по4вам ама такав сам несирозница #2gunfire.Просто се вазхи6тавам на двете ви Hug.Хаеде другите мами даваите резултати Peace

# 46
  • Мнения: 624
Направо ме е срам да пиша  Embarassed   .
Всичко вървеше перфектно до миналия ден, до обяд нямах възможност да хапна нищо. Към 13 ч. изядох една салата от домати, краставици и броколи и дето си пропуснах закуската като се почна един глад...    bite  Вчера не издържах и си хапнах една препечена филия и... една ЦЯЛА вафла  Embarassed и обилно количество плодове. Но от цялата тази история не съм свалила и грам badscale    Днес е 4-тия ден и съм решила да се натъпча до насита, за да може да си нормализирам глада и от утре пак строго, без компромиси.
Ей, от 10 г. не съм пазила диета и направо се побърквам  perko  .

# 47
Ето ме, момичета, жива съм бе  Joy това ако сте се питали що ме няма  Joy

Анабел, десет кг са нещо сериозно и добро. което си постигнала, за което си заслужила комплиментите и винаги ще добавям това, че си споделила с останалите. Аз в живота си се водя от една единствена максима - направи на човек добрина, лошотиите и сами идват.
Момичета / обръщам се към всички за да не изреждам имената ви/ всички можете, само е въпрос на мотивация...Намерете онзи стимул, който ще ви води и помага...Не не е лесно, за никого не е, нито пък за мен.
Ако ми позволите, ще ви разкажа само малко....и ще се върна много години назад....няма да забравя никога първата си диета...бях в 10 клас и 68 кг....пак висока като сега, но...не се чувставх добре...а само след година беше балът/ тогава учехме до 11клас/...нямаше нет...неее...странно..мякаво вътрешно усещане за нещата..усет просто...никаква приятелка не съм попитала за съвет..родителите ми работеха в чужбина..живеех с баба...започнах ...не съм гладувала..само помислих че трябва да вкарам в ред храненето...елиминирах моята страст - шоколада...и започнах коремни преси 2-3 пъти на ден...бягане..а храненето...сутрин 250-300г кисело млако с един изцеден лимон....мноого късно щах да разбера че това стимулира метаболизма...усетът ми го беше подсказал, зеленчуци на пара или сурови...никакви плодове..месо -не тогава го мразех  Mr. Green
Това е...за 3-4 месеца отслабнах 15 кг....задържах си ги..просто внимавах какво поглъщам...И оттогава внимавам...в крайна сметка не всички се раждаме на тоя свят с възможността да ядем безгрижно накорем и да не трупаме..ми щом не сме такива ще внимаваме..какво ни остава???
Поздравииииииииии на всички и хаиде смело давайте, нека се подкрепяме!

# 48
  • София
  • Мнения: 329
кармела,не съм срещала свестен човек от години и много се радвам че ти си тук ,щастлива съм че оценяваш това че съм споделила с вас опита си,не че е кой знае какво,просто някаква си диета,но хубаво му става на човек от думите ти Heart Eyes колко му трябва на човек в днешно време...а за протокола,понеже все ми казваш ,,момиче,, не че ми е неприятно ,но може би си мислиш че съм малка...на 36 съм де да знаеш просто...абе кефиш ме много с една дума,това исках да кажа Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 329
пасифлора,след като нарушиш диетата преди 4 -я ден ,за теб 4 -ти ден не трябва да има,защото ще излезе че само си се мъчила напразно ще си върнеш сваленото...когато я нарушиш почваш отначало без 2 последователни дни с ядене на всичко,ок?мисля да се възползвам и аз от тоя прословут дюкан и да задържам сваленото с неговите рецепти 350 бяха,някой знае ли онлайн от къде да си купя книгата? между другото той дава и сладко  cook

# 50
  Здравейте, мили вталяващи се девойки!  Hug

 Анабел, благодаря  Hug  На кой не му става хубаво на душата като чуе добра дума?
Ами на никого не знам възрастта и карам на момиче..девойко, защото така поддържаме младежки дух при взаимоотношенията тук Joy  Пък по отношение на теб, направо съм уцелила без да искам. Аз се регистрирах няколко дена/може би 3 дни/ преди да попадна на темата. Четях в този подфорум /Красива мама/ и в Готварския подфорум, но от постовете разбирах, че пишат наистина една голяма част млади майчета и аз се притеснявах, не знам защо, виртуалното пространство е за всички, но да си призная дъщеричката ми ме накара.

Иначе за протокола, аз съм на 44, обаче се чувствам на 20 /ах, леле ако поста го прочетат децата ми/ Имам три деца - двама страхотни младежи на 23 и 21 до които се чувствам уютно, абе като сестра и една девойка запалена по хип хопа на 12.....ох, ето за това се боря, дордето расте и стане абитуриентка, аз до нея пак като сестра....е това ако не е мотив  Joy

А сега сериозно и по същество. Днес чевъртък е третият ми ден /втора серия/ само на месо и чай, вода. Опитах да заместя пилешкото месо с риба, тъй като рибата ми е определено по-вкусна, купувам различен вид и я приготвям по различен начин. Утре е четвъртия и петък ще разтоваря. Питате за килцата...ами равносметката е   -4,5кг, значи от 63 сега съм  58,5. Доволна съм. Обаче забелязвам, че с първите се разделих по-лесно още при първата серия от 4 дни. После едно задържане и намляване с по 200 до 300г. Но както се казва сега идва трудното.
По повод книгата на Дюкан за 350 рецепти има я във всички сайтове за книги. Но и по книжарниците ни приветства от всеки рафт  Joy
А шоколад разрешава ли този Дюкан?  newsm78 Мен много ме вълнува....ооох, съпругът ми не беше тук когато започнах диетата и си дойде във вторник...едно на ръка, че каза че съм се стопила /не обича моите диети, то пък аз много ги обичам, ама като ти дойде до главата/ и ми донесе огромен шоколад 400г на Cadbury с лешник и стафиди и щях да ревна...помолих го да го прибере някъде без аз да гледам/не съм гледала  Rolling Eyes / и когато аз реша че трябва да се наградя, тогава да ми го даде  Twisted Evil
Пасифлора, започваш и нарушаване няма.....дояжда ти се....идваш по най-бързия начин пред компа и търсиш постовете на Анабел и моя милост...четеш и усещаш как губиш апетит! Прегръщам те сърдечно  Hug това беше само за да те накарам да погледнеш нещата от смешната им страна!

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От днес се включвам във вашите редици.....пожелайте ми успех  Wink Дано издържа-на мен зора ми е първите 1-2 дни.После нямам проблеми  Hug

# 52
 Пожелавам ти го от сърце, Pamsi!  Hug И ще го имаш.

Да, първите два, три дни, така е...Организмът се настройва, а най-вече и твоята психика.
Заедно можем всичко!
 
Хубав ден, мили момичета! Слънчев, приятен и най-вече спокоен!

# 53
  • Мнения: 181
Здравейте!
Най - напред искам да поздравя  и аз Анабел за споделения опит. После искам да поздравя всички ви за постигнатите успехи и накрая пожелавам на всички ви да запазите килограмите си. Това накратко  Hug
Сега за мен: Днес намерих вашата тема и я изчетох дословно. Е, малко повечко време трябваше, но стигнах до края. Много се нахъсах, но никак не съм по Диетите. От понеделник започнах Японското чудо, но толкова много изгладнях от нея, че .... Много е гадно при мен, че като не се храня достатъчно, едно, че не се чувствам комфортно (това е при всички всъщност), но и умирам от главоболие, което още повече засилва желанието ми да хапна нещо.
И тъй като в тази диета не се гладува мисля да я опитам и нея. След проваления ми опит с Японското чудо съм малко разочарована от себе си, но .... какво да направя, че не можах да издържа  Embarassed Не се заричам от кога ще започна, защото когато се заричам и ми се струва още по-трудно, но някой от идните дни, като се събудя сутринта и се почувствам , че съм в кондиция със себе си и желанието ми да сваля някой и друг килограм, ще започна и ще се похваля. Трябват ми цели 10кг и никак няма да е лесно, но на първо време и на 5кг, ще се задоволя, само да не са на дупето ми  Hug
Желая успех на всички!!!

# 54
 Здравей Lady Sunny  Hug Добре дошла в отбора!

Имаш право, започни тогава, когато се чувстваш спокойна и готова. Няма смисъл да се насилват нещата. Аз съм чела поне две разновидности на диетата Японско чудо. Не знам коя точно ти си правила, но защо ти е било все гладно...не се ли хапваха твърде често яйца? или бъркам  newsm78
С този хранителен режим, който Анабел бе така търпелива да ни разясни, гладна няма да бъдеш. Пилешко и риба си хапваш на воля, ако ли пък и ги предпочиташ....няма да имаш проблем. Не е добре да се гладува и да те боли глава, та това е кошмарно!
От сърце ти желая успех когато и да започнеш.
Момичета къде сте??? Диетувате ли? Как се справяте? Aнабел, Пасифлора,Pamsi, Rozi как сте?
Стремя се и да ви информирам, но и да не позволявам темата да се губи на 2-ра и 3-таа страница.....ама вие не помагате   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 329
здравейте милички ,привет и на новите мераклийки! благодаря за хубавите думи на всички. а сега да ви кажа,стискайте ми палци да издържа последните си 3 дни,ако издържа ще са ми последни,днес ми е първия и още през деня от 60 съм 59 до утре сутринта се надявам на ОООЩЕЕЕ ,вече сума ти време ги мъча тия 2-3 кг,мъжа ми почна да писка че ще се увредя,ама на кой ли му пука поне слаба ще умра Simple Smile Mr. Green    КАРМЕЛКА, дюкан дава шоколад но както успях да прочета от един форум на дюканките те си си го правят и какаото трябва да е диетично с нисък процент на нещо забравих какво беше Embarassed  но те си правят и десерти някакви диетични,затова трябва да си купим тая книга щото после за задържащата на ум ми идват само 2-3 неща които мога да ям и готвя и пак ще  намразя целия свят  Grinning   айде  леко слабеене и търпение милички търпение му е майката Laughing  целувам ви.

# 56
  • София
  • Мнения: 329
чакайте че забравих и аз да се протоколирам - значи ...омъжена с две деца симеон на 8 год  и девина на 9 месеца , която ми помага за отслабването Mr. Green Mr. Green   лелеее милички няма друга като мене жива да ме ожалиш  друсаме се на дивана 5-6 пъти на ден за по 30 минути всяко приспиване и поне да спеше а то ... 20 30 минути и айде пак друсане ,счупихме пружината на дивана ,преди 5 месеца ги направихме тия матраци1няма да казвам колко ми струваха Sad най лошото е че и сина ми беше такъв още ми настръхваше кожата от това приспиване и айде втори номер Simple Smile   спирам че нервата пак ме удари а и въпроса не е по темата...

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Така да кажа и аз-с вас съм от днес  Peace Бях на пилешки пържолки  Party Сега си пийнах и едно чайче Wink
Утре ще докладвам за резултати/дано да има такива/
анабел знам какво ти е защото относно приспиването синът ми беше същия до 1г 2м - друсане,друсане,друсане ooooh! Като бяхме на гости на свекърва ми реши да го приспива и от друсане продъни дивана  Mr. Green

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Така след първия ден резултата е -900кг  Party
Днес съм на телешки пържолки Crazy
Къде се изкубихте всички?Да не се отказахте?

# 59
  • Мнения: 181
Здравейте, Готини Мацки  Heart Eyes
От днес и аз съм с вас. Решихсе, пък ще видим какво ще излезе накрая. Само дето пак ще трябв да ви прочета всичко отново, за да видя какво точно трябва и не трябва да се яде. Днес цял ден си повтарям колко е хубаво да се яде месце, ей така за кураж, не че съм много месоядна ... Но все пак за първи ден е добре. За протокола сега съм 68кг. Ще видим до кога ще устискам и как ще се справя. Успех на всички!!!
Анабел, браво на теб, на финала си и всички сме с теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт