ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 128
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 624
Диетата е извесна до болка и е БВ-БЕЗВЪХЛЕХИДРАТНА ...
Номерът за който писах по горе е в това - организмът свиква на новото положение и зацикля със свалянето ,затова го стартираме с 1 ден въглехидрати за да го запалим Simple Smile да започне да гори по повече.До този номер стигнах след като опитах няколко диети безуспешно все зациклях по средата ,открих този номер след изтощително ровене в интернет...
Благодаря ти, че ни предоставяш наготово целия си положителен опит!   bouquet
Не бях се сетила, че трябва да се "стартира" метаболизмът, а доста съм се чудила по въпроса.  Mr. Green
Тази диета не е за мен, защото не ми допада месото, отдавна се мъча да го изхвърля от менюто си.
Но съм решила да пробвам със суровоядство (нищо, че все още не е сезонът). Ще комбинирам с твоя метод след 3-тия ден.
Още веднъж   bouquet  за идеята!

# 31
  • Ruse
  • Мнения: 390
здравейте моми4ета
аз запо4нах тази диетка преди 10 тина дни и сам отслабнала с около 5 килограма(казвам около за6тото съм в цикъл ,а тогава ка4вам до 2 килограма).Стриктна съм в диетата и то понякога за 4 дена и на 5-тия похапвам.Продължавам нататък и 6те докладвам след някой друг ден отново.Пожелавам на вси4ки много" -" на кантара Laughing

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз се чудя дали да не я започна тази диета  Thinking Искам да сваля някой килограм и незнам точно с ко режим да го направя  Wink

# 33
Здравейте, мили момичета!

Темата изпаднала на 2-ра страница, защо така?  newsm78

Преди няколко дена попаднах на темата ви...Искам да кажа: благодаря, Анабел! днес е третият ми ден на диетата и съм - 2 кг. Ако ми позволите ще споделя впечатления. Аз съм много волеви човек и ако се захвана правя нещата стриктно...та по повод хранителния режим...сутрин едно кафе без захар, но аз така го пия със захар не мога....
..обед - гърди или филе от пиле изпечено с малко вода без сол, а след като го изпека поръсвам мъничко чили...по принцип не обичам никак солено, та ми е лесно..
вечер - риба на пара без сол...
проблемът при мен се нарича :
1. Режим на месо- месо недолюбвам....от малка..много ми е трудно...приготвям го..гледам го..и се чудя от къде да го подхвана....не, не съм вегитарианка, просто не обичам месо и го ям рядко...обичам зеленчуци....и идва въпроса ви,,,Ми що си тука???? Защото не мога без шоколад....мога цял ден да не сложа нищо в уста, но ако ще слагам ми се иска да е шоколад..ахаахха
2.Набавяне на течности...ами трудно ми е да достигна 2 литра, мнооого....пия чай..насилвам се, но 2 л не мога да достигна, ей това ме притеснява...
По мое мнение в заключение: на тази диета всеки ще постигне резултат, но стига да успее да го спазва без да се нарушава...Препоръчвам месото да е или на пара, или на скара, без сол и ако е пиле без кожата..без добавка на зеленчуци....
Пак ще се включа да ви кажа как върви.
Много е хубаво да сме заедно и да се подкрепяме, страшно гот...обаче на масата си ставаме сами и трябва да сме силни.
Благодаря от сърце Анабел!
До скоро.

# 34
  • София
  • Мнения: 329
ПАСИФЛОРА-вместо месо пробвай яйца и нискомазни млечни.КАРМЕЛА,същото се отнася и за теб,разбирам те за месото аз имам да сваля още последни 2-3 кг и само като видя месо стомахът ми се надига направо ще повърна,опитах с яйца и кисело мляко 1 процент и се получава но сега намразих и яйцата ....така е гадно е но пък има страхотен ефект. ЗА ВОДАТА-не е задължително да се насилваш да пиеш по толкова,пий колкото ти се иска аз не пия много вода а и си ползвам и сол - не пречи...ЗА сладкото- ОПИТАЙ ДИЕТИЧНИЯ РЕД БУЛ ИЛИ КОЛА ЛАЙТ....

# 35
Анабел, благодаря за отговора!!!  bouquet

Ами нали съм стриктна, та реших да го правя както ти споделяш и честно да ти кажа ще издържа ще се насиля и 4 дни ще издържа....Аз забравих да пиша, че смятам да направя 4 дни и 5-я да е освободения...абе, луда работа, но този път твърдо ще направя всичко....и после като виждам че има резултат, как да не съм мотивирана????? Но, мило момиче, след това мисля че отдалече ще заобикалям щандовете с месо и твърдо ще откажа да го пазарувам, друг да но не и аз...
Не писах, че имам да свалям 6 кг, започвам от 63, а съм висока 1,70..идеалното е 55, но не изглеждам добре и с 57 ще се задоволя...все пак съм родила три деца и годините са ми след христовата възраст де ахахаххах
от скоро съм във форума, и отидох в сайта за лентички...е първият път е неуспешен, ама нейсе...важното е че се случва и аз с електронен кантар отчитам, другото е вятър работа....
Анабел, след първите 5 дни ще опитам да заместя с мляко, яйца също не ям..не ги обичам в никкаво състояние...остава ми млякото....а за сладкото ще издържа...кола не пия...газирано не обичам хич....обаче така страдам за мъничко шоколад....ама няма да взема  Naughty щото мога без, ма с малко не мога! Оплаках се.

# 36
  • Мнения: 624
Анабел, благодаря за подкрепата!  Hug
Честно да си призная правя доста мешена диета  Laughing  . Общо взето избягвам тестените изделия, а за сладко не може и дума да става, но си хапвам по малко мед. Наблягам на големи салати и по някой друг плод предимно ябълки, зелената салата страшно много засища  Grinning . Днес ми е 4-тия ден - хапвам си от всичко, но гледам пак да не прекалявам.
Свалила съм за 3 дни около 2 килограма, трябва още около три килограма да сваля и най-важното да ги задържа.
Започнах да бягам, така че очаквам да постигна желания резултат до 2 седмици.
Karmella, ако издържиш около 2 седмици без да ядеш сладко, след това няма да изпитваш такава голяма зависимост, при мен така се получи.

Успех и силна воля на всички!  Peace

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 12:09 от Passiflora

# 37
  • София
  • Мнения: 329
кармела, аз правих тази диета много отдавна преди повече от 2 години тогава от 75 свалих до 58кг  и сега след  втората ми бременност  хич не ми се почваше защото още ме побиваха тръпки от месото, едно е да го ядеш с хляб и картофки и салата друго е само него,последния път само като го видях и стомахът ми се повдигна направо нямам думи от отвращение ,минах на яйца и кисело мляко...сега съм 58.7  от 69кг остават ми  1.7 за сваляне и после поне 2 месеца  задържаща диета.  п. п.  вечер си пийвам бяло вино Laughing  да излекувам мъката си Mr. Green от тая диета,малко остана  ,стискайте палци...

# 38
Хайде пак да се включа, хем да побутна темичката напред, но и да кажа как върви диетата.

Pssiflora, дано си права, така се надявам да загубя желание за шоколад, но знам ли, то като се гледам съм си пристрастена...но ще се боря.

Днес е петият ми ден. Първите четири само на месо без никакъв зеленчук. Днес на обяд хапнах риба на пара със салата от зеле, копър. А към пилешкото филе за вечеря добавих тиквички печени на фурна, а не пържени/отдавна ги правя така, защото пържените си поемат доста мазнина, избягвам да пържа при готвене/. Ами това е, значи аз както реших, на петия добавих малко зеленчук. Утре обаче е ден за лунна диета. И смятам да бъда само на вода и чай. Мисля, че лошо няма да направя едно изчистване. Обикновено два дни в месеца си го правя при новолуние и при пълнолуние. От вторник продължавам. А килограмите  -3,5кг.  Смятам след другите 5 дни да добавя зеленчуците, малко мляко/кисело/ нискомаслена извара и така да продължа поне два месеца. Как мислите?
До скоро.

# 39
  • Мнения: 409
Карамела страхотен резултат Hug.Даваи в са6тия дух,аз се изложих,но сам тук утре отново по4вам .Предната седмица карах на месо и салатка и бях свалила 1.500,4усрвах се страхотно Peace

# 40
Rozi24, благодаря, хайде и ти...Ще успееш!
Днес съм на вода и за разнообразие чай....не е за завиждане, но ще издържа.
Толкова ми се иска и да ги задържа...между другото очаквам да настъпи едно задържане...защото колкото са по-малко кг толкова по-трудно се свалят...организмът не иска да се аздели с тях...ха де...
Пак ще пиша. хайде и другите пишете, разказвайте как сте, почти сама се чувствам в начинанието, нали да се подкрепяме  Hug

Хубав ден от мен на всички!

# 41
  • София
  • Мнения: 329
кармела,няма да настъпи задържане нищо че кг са ти малко,но после нали знаеш диетата за задържане ако не кажи ще ти я кажа...браво за свалените кг ,завиждам ти за стриктността, а аз пак се изложих отново за кой ли път наруших диетата,все още съм си 58.6 ,не мога вече нищо да ям нито яйца а за месо НЕ МИ ГОВОРЕТЕ!!! Mr. Green Mr. Green Sick остава ми само кисело мляко но няма да издържа само на него и така ,за оплакване съм Laughing малко ще карам на задържащата и после ще ги изям #Cussing out тия 2 кг.

# 42
  • Мнения: 7 745
хайде и аз на диетката Simple Smile

karmella и аз боря едни 4ри килограма от 2 месеца, голяма мъка е  Sad
днес ми е 5ти ден, закусвам риба тон, обядвам пилешко филе и вечерям варено яйце
малко се изложих през въглехидратния ден с едно hаppy кремче......  Embarassed
засега -1,5 кг Sad

анабел   bouquet за диетката, много е вдъхновяващо като те чета

# 43
Ето ме  по късни доби....нормалните хора спят, а аз пред  компа...луд умора няма.

Хей, момичета, не е лесно. От 4.34 ако не се лъжа сутринта е настъпила лунната фаза...и аз  от 8 на течности- едно кафе само, не знам колко чая, зелени, лайка и мед, мента.... Mr. Green

Червата ми ръждясаха, като при всеки подобен ден...и колко интересно....понеже по принцип не закусвам и много често прескачам и обяда /обядвам малко с месо сега в дните на диетата/ до към 16 часа нямам абсолютно никакъв проблем, появи ли се мизерен позив за глад тичам за чай или сок от грейпфрут, обаче към 20 часа ми идва да  #2gunfire по някого, няма значение кой е.....Обаче и аз инат.....не се предавам! Утре момичета, започвам втората порция от 4 дни само на месо...Тази вечер съм 60,2 обаче все пак след някакви си 16-18 часа на вода и обикновено после може и да върнеш малко...но нищо де нали за изчистване го правя. Ако след втората порция стигна близо до желаното минавам на поддържащата част.
Анабел, благодаря, мило момиче, обаче аз преди да се включа изчетох внимателно първа част и ти там чудесно си разяснила.  Hug А ти вървиш със сигурност към финала!!!! Ми само 2 ехехе, че то не останало! Браво! И после какво ще ни оставиш ли?  Joy това шегичка
Nataliika, според мен е така именно защото са малко. Страшно много литература съм изчела по въпроса с диетуването, много рецепти съм копнала от руски, италиански и де що има из бг сайтове...отделно статии, но не писани от лаици, а хора специалисти. Стигнала съм до няколко заключения: че всеки трябва да пробва докато разбере коя е неговата диета, една и съща не дава резултати при всеки, един и същи зеленчук дори един ако го яде качва, а друг отслабва....обаче едно е сигурно....опсано е дълго да се гладува....трябва да е под лекарски контрол и то ако човек отслабва заради здрвословен проблем...също така когато човек
започне една диета, трябва психически да се е подготвил и и почне ли я да бъде точен и стриктен...никакво мърдане....тук мисля, че доста народ се проваля...освен това когато види,
че гадната теглилка не помръдва на долу.... Cry
Пописах, олекна ми, хич не ми се яде  Mr. Green отивам да лягам....
Обаче пак ще пиша...упорита съм...

# 44
  • София
  • Мнения: 329
мила,кармела страшна си! толкова ми се искаше и аз да съм толкова упорита като теб,не е малко разбира се това което съм постигнала 10 кила са си 10 кила!!! Laughing но накрая се размърлячих...ноооо малко да позабравя яйцата и започвам отново. велика е тая диета,казвам ви!

Общи условия

Активация на акаунт