Споделете 63

  • 20 615
  • 984
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 6 029
Дружба 1.
Сега кротко си пият биричка на пейките, където утре ще играят децата. Ех.

# 961
  • Мнения: 2 891
А "Чикаго" някой гледа ли?

# 962
  • Мнения: 2 212
Благодаря, Мечтица, любима песен ми е това. Аз гледах "Деца играят вън", а на свой ред връщам поздрава с нещо, към което се пристрастих http://youtube.com/watch?v=64-dK28y_8o

# 963
  • Sf
  • Мнения: 808
Никога да не забравим хората, които сме загубили, които сме обичали и които никога няма да видим сега... може би някога, в друг живот и в други измерения...

На кого е лесно и на кого е трудно, за тези, които останахме или за тези, които ни напуснаха от този живот...

# 964
  • Мнения: 251
Споделям: Сега видях, че цветето на аватара на минзухар е станало истерично. До вчера като че ли не се движеше...а днес крещи като обезумяло, или се бъркам?! Thinking

# 965
  • Мнения: 606
Споделям: Сега видях, че цветето на аватара на минзухар е станало истерично. До вчера като че ли не се движеше...а днес крещи като обезумяло, или се бъркам?! Thinking

  Със перманентна сенна хрема и косопад е от край време.

# 966
  • Мнения: 516
Джей, аз не само гледах "Чикаго", а и междувременно смъкнах саундтрака и го заредих на МР3-плеъра си.  Simple Smile

# 967
  • Мнения: 251
Споделям: Сега видях, че цветето на аватара на минзухар е станало истерично. До вчера като че ли не се движеше...а днес крещи като обезумяло, или се бъркам?! Thinking

  Със перманентна сенна хрема и косопад е от край време.
Ах, това хрема ли било Joy А косопада от хремата ли е?  Laughing

# 968
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям, че чакам с нетърпение следващата събота - ще се водим семейно на новия Индиана Джоунс.
Сега преслушвам МР3 - плеъра на щерката.
Позачудих се на странната компилация от Бони М, Назарет, Уайтснейк, Бари Уайт и тук-таме Лили Иванова и Алла Пугачова, за цвят.  newsm78
После се усетих, че е копнала направо една папка, където мъжът ми си е правил подборки. За човек, ограничен до 3 часа седмично компютърно време, добре се е ориентирала.


Смяната на едно име ме озадачи - може да не съм много в час с гръцката митология, но не си спомням Зефс да се е превъплъщавал в прасе.

# 969
  • Мнения: 3 070
Бах тоя Ахил! Голям кариерист се извъди! А уж майка му го предупреди да си седи на г*ъзО и да си почине от професионални изяви!?!?!

Иде им да пусна анкета: Кога започнахте да правите секс, след появата на мъничкото човече вкъщи.....  Flutter

# 970
  • Мнения: 251
Може ли Зефс да дойде тук и  да сподели защо си е сменил ника?  ЗЕФС ми харесваше, звучеше божествено...Sunglasses

# 971
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като видях на субтитрите да пише Зевс, без малко да извикам, че се пише Зефс. Мхм.  Laughing


Елист, за бившия кмет на Пазарджик иде реч:
http://dnes.dir.bg/2008/05/18/news3009272.html

# 972
  • Мнения: 251
Като видях на субтитрите да пише Зевс, без малко да извикам, че се пише Зефс. Мхм.  Laughing
ха ха, ама явно нашия Зевс тука иска да е Зефс, понеже така си спомням ,че му беше ника поне до вчера -Зефс  Laughing

# 973
  • Мнения: 3 405
Умна глава коса не търпи. Wink

Тъпоглава ли ме нарече  Crossing Arms

# 974
  • Мнения: 606
   Споделям, че дубрютрю, а и че в чест на част от споделете ще си върна за малко оргиналния кирилизиран ник - зеФс.
   Амин!

Общи условия

Активация на акаунт