С какво ви загуби бивият/бившата?

  • 6 225
  • 85
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Добре де... искате - пускам ви  Mr. Green  Hug


С какво ви загуби бишят ви/ бившата ви? Онова, което преля чаша, което спря любовта ви, което... Или въпреки всичко още го/я обичате?

Да кажа аз първо: Загуби ме с малките нещица, които се натрупаха с времето. Малките жестове на липса на внимание и обич... От един момент насетне започнах да се досещам, че не ме обича, колкото и да ми го казваше... Две години по-късно една нощ не спах почти, а на сутринта бях приела, че любовта ни си е отишла. Три дни по-късно се разделихме.

# 1
  • Мнения: 408
С твърденията, че аз съм виновен, за изневерите и.  #Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 17 281
Е, Инкел, много ясно, че ние сме виновни за изневерите им, да не са виновни те, я  hahaha

Иначе моята е ясна - с поредното тестено изделие от неопределен тип, което преля чашата.

# 3
  • Мнения: 2 723
E аз тука вече мога роман да напиша  Mr. Green
Такаааа
1. Почна се с обява "Мъж търси жена над средната възраст за взаимни секс удоволствия" придружена от прелестна снимка на мъжката му гордост Sick За първи път ми стана лошо от мисълта, че този човек е баща на детето ми и деля леглото си с него Sick Sick Sick
2. Последва безумно обяснение, че обявата била пусната с цел маркетингово проучване... догади ми се още повече Sick
3. После дойде изпепеляващата страстна връзка с една от най-близките ми приятелки, с планове за бебе и сватба...
4. Още по-гадно беше и наглото му изказване по-късно, че трябва да съм му благодарна, че се е върнал при мен, защото ако бил поискал, щял да остане с нея...
5. Тегли няколко пъти кредити за немалки суми, но не сметна за необходимо да обсъди въпроса с мен. После казваше, че той сам си ги връщал ooooh!
6. Писмо до бившето му гадже с молба да се съберат, защото той бил поумнял... не се споменаваше нищо, за жена му и детето Whistling
7. Безумни чатове със сексуална насоченост, няма да цитирам, че ще ме баннат до живот Naughty И пак тъпи обяснения, че някой му бил влязъл в кю-то или скайпа... горкия, все на него...
8. Купуването на фотоапарати за по 3000 лева, все най новия трябваше да има... ама иначе баща ми плащаше сетките удома, защото не ни стигаха парите...
9. Искал тест за бащинство, защото Иво не бил негов син, не ме знаел къде съм ходила  Sick
10. Регистриране на н-брой нови никове, за да не го излова по старите... а казваше, че е престанал
11. ПОсле започнаха обидите, след това започнаха обидите пред детето...
 
И още обяви, и още писъмца, и още "само колеги сме", и още "обаждания от майка му, на които няма да отговори докато аз съм наоколо" и тн, и тн, и тн.

От къде това търпение и вяра в доброто и желанието за промяна незнам... явно съм голяма червена шапчица...

Та незнам кое е Нещото, за всички неща се тръшках и ревях, докато един ден поредното нещо просто не ми направи впечатление и си дадох сметка, че този човек е успял да убие и последната капчица любов, която съм изпитвала към него... За което всъщност съм му благодарна де, защото ако трябваше да страдам и за това, че ме е зарязал, сигурно щях да се гръмна

А тоталното ми разочарование от него, като индивид дойде след като 5 месеца не се сети, че е баща Sick

Сега АЗ съм виновна, защото съм го била изхвърлила на улицата, докато той правел всичко за семейството си... БЛЯЯЯЯК ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 17 281
Ники, не се сърди, знаеш, че те обичам, ама ти даде на понятието ГБП още по-голяма дълбочина   ooooh! Как всичко това си изтърпяла бе, девойкооооооо

# 5
  • Мнения: 2 723
Имай предвид, че съм споделила само по-колоритните случки  Tired
Баси, сега кат си го прочетох, чак ми стана мъчно за мен си, ми то нищо чудно, че сега ми е добре бе аууу ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 327
С един разговор, в който ми каза, че аз съм виновна, че не съм му предоставиал условия да е с мен и детето... Тогава се опитвах да взема решение как да продължа напред и това наклони везните...
Това беше пропдъллжение на дългогодишно ровене в стари истории и какви ли не обвинения. Реших, че няма шанс да се променят нещата. И мен така не ми се живее.
В интерес на истината в момента се разбираме добре и най-после миналото си остана там дето му е мястото. Значи е можело, ама...

# 7
  • София
  • Мнения: 433
С това, че не направи нищо ценно, за да ме спечели. Просто се отказа... Както и аз...

А иначе мога много пикантни примери да дам. Всички са свързани с алкохол, жени, "приятели", коли и прочие... Но иначе човекът не е лош, а и напоследък взе да излиза от кризата на средната възраст и да се грижи за детето, както си трябва... Можело, значи... Ма чувства у мене - йок!

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 16:06 от lilivid

# 8
  • Мнения: 429
Айде и аз да се запиша...
С многото жени, които той никак не харесва, ама да ги  "мине", и пак не ги харесва.
С вечните нареждания, "направи това, направи онова", и понеже аз никога нищо не правех, се оказавах най- ужасното нещо в живота му(а пък той в моя не...)
Да не пропусна и "...мама, така каза", "...чакай да се обадя на мама" и т.н - все МАМА
Аз си живеех в заблуда, че може и да се оправят нещата след като се роди малкия.Ама то какво стана...Нашия реши ,че съм му в кърпа вързана,т.е. кой ще ме погледне мене 20 кг по-дебела и с бебе на ръце?! и юруш! То не беше една кифличка, айде мина.Със втората реши,че трябва да се запозная, понеже била "много добър човек (на 18!)" Е тука изкипях! Ама се запознах с нея  Laughing , единствената ми цел беше да заформя скандал и успях Simple Smile Решението ми да го напусна си беше взето , но се налагаше да изчакам , поради ред причини . И така. Нема любов  Wink
А пък сега аз съм виновната, аз съм го била накарала да спи с тая и с оная, сякаш аз съм им държала краката и съм му викала "айде" #2gunfire
А за детето и дума не става, освен ако "мама" не го подсети ,че е време да се види с него .
Къде съм гледала не знам ....чак глупава се чувствам Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Хайде и аз в списъка Wink От къде да започна?
1.Произваждането на профили в сайтове за запознанства с едни обяви за романтики, звезди и неангажиращ секс! При въпрос от моя страна - това е вече класика - някой ми е редактирал инфото на стар профил Shocked Shocked и той не го ползвал вече...и никак не знаел кой точно му е отворил този сайт на компа?! JoyСтаваше дума за служебен комп, а аз трябваше да разпечатам нещо бързи и така го видях.
2. Вечната липса на финанаси и адската наглост - намери заем щото аз искам....нова кола, нов гсм и да ходя цяло лято на риба ама нямам кинти за билет! Shocked Shocked Тук вече ми доде в повече и сках #2gunfire #2gunfire Щото аз бях майчинство с "голееемите 120 кинта" а майка ми бачкаше в Израел като луда да го издържам...него #2gunfire
3.Непрестанното натякване как вече не съм баш това, което иска - ааа, какъв е този цвят на косата? А, тази риза не ми харесва, с нея ли ще излизаш...и така...
4. Върхът в океана - като се роди малката и той праснеше 8-10 ракийки и 2-3 бири за десерт да ни разкаже каква страхотна мома познава - имала големи кинти, карала добра кола....абе с две думи - вече беше се изнесъл към новата златна мина!
И..те така....сега си давам сметка, че никак няма за какво да съжалявам!

# 10
  • Мнения: 289
Нищо конкретно не е преляло чашата.
Поводи е имало много, които са прераствали в караници и сръдни- жени, алкохол и какви ли не аномалии  Sick
След раждането на детето се опитваше да си играе ролята на баща макар и от разстояние.
В самото начало идваше всеки месец, полагаше някакви грижи и опити да бъдем едно цяло. След което настъпи период, в който разреди интервалите на обажданията и посещенията и аз прогледнах. Дадох си сметка, че вече нищо не ме свързва с него освен детето.
И сега се чудя колко време съм губила с този човек. Също така и с нищо конкретно не ме е спечелил. Още от самото начало му виждах недостатъците, но не им предавах значение. Sick

# 11
  • София
  • Мнения: 4 493
Със втората реши,че трябва да се запозная, понеже била "много добър човек (на 18!)" Е тука изкипях! Ама се запознах с нея  Laughing , единствената ми цел беше да заформя скандал и успях Simple Smile Решението ми да го напусна си беше взето , но се налагаше да изчакам , поради ред причини .


И аз се запознах, ама не знам дали беше втора, трета или ен-татаи истанах "приятелка" даже с нея - дойде да ми реве когато я заряза, със следващите не можах дая стана приятелка - вече много ми беше писнало

# 12
  • Мнения: 2 336
Отказах се от него в момента, в който разбрах за наличие на кифла.
Но тотално ме изгуби и отврати с отношението си към децата в последствие.

# 13
  • Мнения: 429
dioni, то аз роман мога да напиша, ама ...
та по темата с "приятелките" : докато ме убеждаваше ,че го обичала и деца ще му ражда и т.н , аз и казах  да си го взима , ама тоя пък се не дава. Та на въпросната среща като се срещнаха и аз им казах да си се взимат, ей за тая физиономия на нещото наречено "баща" направо си мечтаех Laughing (ама вече се бях наревала , осъзнала и преместила в хола)

# 14
  • София
  • Мнения: 4 493
dioni, то аз роман мога да напиша, ама ...
Всяка една от нас тук може да напише роман, не се фукайй  Naughty, а някой от нас вече са го написали  Whistling

# 15
  • Мнения: 277
то на всички тук им е тежко,някой вече са излезли от кризата,ама на мен ми тежи че освен всички неща-дето неговата  мама е най-умна ,готви ,чисти ,възпитава най-добре и т.н човекът ,наречен БНД вчера реши ,че щом не му давам ,когато на него му е кеф децата ,заслужавам отмъщение,и... снощи ни подпали апартамента.
викнах полиция,обяснения.
надявам се да има дело за престъпление от общ характер.
надявам се ,че ще има наказаниеза това ,че си подпалил апартамента ,където спят децата ти.
90% от разделените двойки били в лоши отношения, каза някой във форума.
е , с такова същество може ли да се поддържат отношения?!!
и дали въобще може да се говори за подпис за излизане в чужбина,както ожесточено се коментира в съседната тема.

# 16
  • Мнения: 2 723
и дали въобще може да се говори за подпис за излизане в чужбина,както ожесточено се коментира в съседната тема.

Нашият БНД каза, че ако искам да ходя в чужбина, да си взимам и децата, той нямало да ги гледа, защото аз съм взела решението за раздяла Whistling

# 17
  • Мнения: 9 990
...с тежката обида, която винаги ще тегне...загуби по-голямата половина от мен...

# 18
  • Мнения: 1 732
Загуби ме окончателно с незаинтересоваността си към детето.
По-лошото е, че аз сама се изгубих в отчаянието си някъде по пътя... Tired

# 19
  • Мнения: 2 863
БНД 1 ме губеше  по-малко в продължение на години... може  би най вече с това, че никога дори не опита да се върне към нас като двойка, просто ни отписа..... ама ето че след 13 години още се мотка покрай мен, но можеше да е различно и за двамата да  е  по-лесно... ама нейсе..
БНД 2 ще ме загуби  с неговата безкрайна мекушавост  и вярата, че  е възможно и вълкът сит и агнето  цяло... 5 гледа, вижда че не става ма пак .... упорит човек ейййййййййй

# 20
  • Мнения: 93
Загуби ме с много неща няма да ги номерирам но ще ви изброя и разкажа някой.
Лъжата че е купил апартамент на майка му а на нас къща.Това е от миналото лято къде потънаха парите от продажбата на стария апартамент и част от старата къща newsm78 newsm78.
След това излязахме на квартира заедно с майка му.
Давах му пари да плати големия наем за мизерията вкоято живеехме но и те потъваха някъде.
Давах, а също и родителите ми и неговата майка много, пъти пари същата история.
Не плати таксата в градината на детето 3 месеца.
Държеше на моята приятелка и неините даца повече от нас.
Има и много още за които ме е срам да пиша само като си помисля най вече за условията за живот.
Сега не се е вяскал от края на март,да не говорим че не дал или купил нищо на детето дори като бяхме заедно.

# 21
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Още когато не беше бивш, ме отврати с думите 'Ти имаш  хиляда дефекта'. Това направи последващата раздяла почти безболезнена. А с отношението си към детето, което уж много обичал, ми доказа,че няма за какво да се тръшкам. И тъй като не присъства в живота ни финансово, отвратът е пълен. (Съзнавам, че звуча като меркантилна кучка, ама още не съм открила път към фотосинтезата...)

# 22
  • Мнения: 277
Съзнавам, че звуча като меркантилна кучка, ама още не съм открила път към фотосинтезата...) Joy Joy Joy
много ме разсмя!
то не е смешно,ама голяма част от БНД тата ни карат да фотосинтезираме...
може ли да ползвам твоята реплика в подписа?

# 23
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Yesssss!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Мтака...разписали сте се.   bouquet

... снощи ни подпали апартамента...

 Shocked Shocked Shocked
Е, мила, поне си на първо място в класацията... ако това е някакво успокоение.  ooooh!

Съзнавам, че звуча като меркантилна кучка, ама още не съм открила път към фотосинтезата...

Това ми хареса и на мен   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 723
Днес успя тотално и безвъзвратно да загуби и последната троха чувство, което ми беше останало към него.
Ама не ми се разказва, че ми писна.
Кьорава ли съм била беееееееее ooooh!
То верно, че любовта е сляпа, ама чак пък толкоз ... баси  Tired

# 26
  • Мнения: 911
с една реплика - някаква крилата софийска фраза, предполагам - с която се аргументира защо искал момиче (това в периода, когато обясняваше как ще наредим детската стая, и колко дъщерите са по-мили и обичливи...)

та, една вечер (дори не си спомням пред кого още, щото не беше отправен само към мен тоз риторичен напън) се изцепи следното:

"По-добре свирки на цяла София, отколкото да плаща масите на цяла София"..........................
 #Cussing out

Някой да има да ме пита все още защо за нищо на света не искам този човек да се сеща, че съм му родила дъщеря? #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 27
  • Мнения: 2 336
Траяна, това в по-по- най темата трябваше да го пишеш.  Joy Ама едва ли ти е било толкова смешно.  Crazy

# 28
  • Мнения: 418
Днес успя тотално и безвъзвратно да загуби и последната троха чувство, което ми беше останало към него.
Ама не ми се разказва, че ми писна.
Кьорава ли съм била беееееееее ooooh!
То верно, че любовта е сляпа, ама чак пък толкоз ... баси  Tired


Не се ядосвай миличка...виж какви сладури имаш Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 458
Абе Исе, ти добре я пусна темата ама сега като не знам какво да напиша  hahaha Цял ден мисля и мисля.... и пак мисля...  Crazy  Май по-лесно беше да се пише в другата тема  Whistling

Предполагам нещата се наслагваха. Първото беше може би това, че прекалено много се влияе от майка си, но това не беше основен проблем в началото. Първата истинска болка която изпитах заради него и когато изгубих доверие към него беше когато случайно намерих тетрадката с имената на жените с които е бил преди и след мен - писах за това в друга тема. Тогава бях бременна в 5-ти месец, едва не ме хоспитализираха тъй като и без това се водех патологична бременност.

Дори и сега му нямам доверие, но продължават да ми се въртят онези безумни мисли в главата  Crazy 

# 30
  • Мнения: 911
... когато случайно намерих тетрадката с имената на жените с които е бил преди и след мен - писах за това в друга тема. Тогава бях бременна в 5-ти месец, едва не ме хоспитализираха тъй като и без това се водех патологична бременност. 

Божееей!  Shocked Ма тоя и статистика си водил...да не му изневери паметта #Crazy хм, мислех си, че вече няма накъде повече да ме изненада до колко може да се изкриви един мъжки мозък, ма...явно можело... Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 4 493
Един познат докато изневерявал на жена си, решил да провери любовницата си - и намерил календарче с огродени дати и буквички до тях. Там разпознал своята буквички и датите на което ......., но взел да се чуди за останалите три буквички - накрая не издържал и я попитал. Та мацката обяснила, че така можела да си следи ако нещо се случело извънредно - и успокоила познатият ми че е дна от буквичките е мъжът й

# 32
  • Мнения: 911
Траяна, това в по-по- най темата трябваше да го пишеш.  Joy Ама едва ли ти е било толкова смешно.  Crazy

 Embarassed срам ме е!  Sad затова не го писах там, макар че от самото начало си го мисля.
ама реших, че в тази темичка си е баш на място.

имам и други цитати, обаче от тях още повече ме е срам  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 6 999
dioni, евала на мацката  Joy

# 34
  • Мнения: 402
Загуби ме с това,че се ската докато бях бременна по изключително безумни причини.Предаде ме в най-важния и тежък момент от живота ми, а бяхме мечтали и планирали за деца...
С вечното пренебрягане на мен и детето заради всичките си близки до 9то коляно...
С това,че като заживяхме заедно, макар и за кратко , ми разби нервната система и стигнах почти до болница от загуба на килограми.
С вечерите,в които си лягахме с гръб 1 към друг, със стаена омраза и неизказана болка, заради безкрайните грешки, изпуснатите шансове и неразбраните нужди (и от 2те страни... Tired)
С грозните скандали,обиди...псувни. И след поредната такава вечер, пожела да му събера багажа, аз го събрах ,въпреки че още на другата сутрин той съжаляваше за изпуснатите нерви.
Изпратих го да си ходи и осъзнах,че загубих най-голямата битка в живота си , с най-много енергия и емоции водена- тази да си запазя семейството  Cry.
Но всичко лошо си остана в миналото. Напоследък бнд има добри прояви и мисля,че с помощ от моя страна, може и да стане от него баща...
Любовта разбира се, си отиде.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 352
Уф мацки, като чета за вашите БНД-та направо се чудя аз какви ли основания съм имала да се разделя с нащо?!  Rolling Eyes
Не ми е изневерявал, или поне не публично. Не се е регистрирал в сайт-ове за запознанства, или ако го е правил, е
било достатъчно дискретно. Не си е публикувал снимки на половите органи. Нито съм намирала списъци с бивши приятелки.

НО, загуби ме с това, че ме остави съвсем сама да тегля семейната каруца, без да прояви ни най-малък
интерес как се чуствам, дали се справям, и дали не ми е свръх тежко.
Загуби ме когато осъзнах, че този човек не ме обича, а ме третира като негова собственост.
Загуби ме с празните обещания и наглото поведение.
Но най-много ме заболя, когато дъщеря ни започна да затъва в първи клас и да не се справя с материала,
а на него не само че му беше през оная работа, ами дори ми каза че едва ли не се опитвам да го манипулирам
с това, за да се прибира по-рано и да ми помага понвече..  Shocked

Май не мога да се конкурирам с повечето от вас.


# 36
  • София
  • Мнения: 4 493
dioni, евала на мацката  Joy
Аз лично не я познавам, ама толкова се  Shocked #Crazy като ми разказваха случката, щот въпросния познат се оплакваше  Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 17 281
Май не мога да се конкурирам с повечето от вас.


То това не е конкурс, бе, мила  Simple Smile
Важното е, че не си се чувствала добре, повече не е нужно  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 1 352
То това не е конкурс, бе, мила  Simple Smile
Важното е, че не си се чувствала добре, повече не е нужно  Hug
Разбира се че не е. Просто се чудех дали има смисъл да пиша.
Като не мога с нищо да изпъкна...    Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
Просто се чудех дали има смисъл да пиша.
Като не мога с нищо да изпъкна...    Laughing

Ми то след Никси и Десилоша никой не може да изпъкне...  Sick
Ма може да си поизмисляме малко, ако се наложи  Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 1 352
Ми то след Никси и Десилоша никой не може да изпъкне...  Sick
Ма може да си поизмисляме малко, ако се наложи  Joy
Честно да ти кажа някои неща и фантазията ми не би могла да ги измисли,
ако не съм била пряк свидетел на някои от тях.

# 41
  • Мнения: 660
1. Почна се с обява "Мъж търси жена над средната възраст за взаимни секс удоволствия" придружена от прелестна снимка на мъжката му гордост Sick За първи път ми стана лошо от мисълта, че този човек е баща на детето ми и деля леглото си с него Sick Sick Sick
Тъкмо мислих да пиша разни прозаични неща за отчуждаване и т.н., но като прочетох някои какви изпълнения имат моя си е бил идеален.

# 42
  • Мнения: 2 723
E, гледам успях да изпъкна, а  Sick

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
Тъкмо мислих да пиша разни прозаични неща за отчуждаване и т.н., но като прочетох някои какви изпълнения имат моя си е бил идеален.

Тази тема май ще накара някои от вас да звъннат на МБМ /милите бивши мъже/ с думите: "Ми'оооо, ма аз всъщност много си те обичакам... Кво ще кажеш да вземем да пробваме пак?"  Joy Joy

# 44
  • Мнения: 2 723
Други пък ще разберем, че има и свестни мъже сред вашите БНД Mr. Green

# 45
  • Мнения: 113
Вие пишете романи,ама аз един ден съм решила ей тъй на,като попрецъфтя и чукна 70-сте, докато си седя на люлеещия стол пред камината,да заформя няколко десетина тома с мемоари. Има какво да разкажа за мъжката простотия, белким и някой хонорарец взема на дърти години към пенсийката.
А поне 3-4 тома ще са в чест на мойто ЕРД- БНД ( абе по- точно ДНД - ДОНОР на детето ми).
И тъй......имало едно време...един безумно красив, с изгарящи тъмни очи,гарваново черна коса,силни ръце,строен и мноооооо тъп хубавец, по когото аз имах неблагоразумието да перкулясам и да хлътна като в гьол безумно.Четири години му ходих по гайдата да му угаждам,щото не живеехме в един град.И  си разпродадох половината апартамент,барабар с пианото от 19 век,че да му купувам нещица,дето милинкия има нужда.
Казах си,ей тоя ша е принца,сега ударих кьоравото,уууууу,нека ми завиждат бре! И планове,мечти за деца,къщичка, светло бъдеще.......и принца до мен- верен до гроб и изпълняващ всички мои желания.Да ,ама не съм знаела, че каъто паднеш от високо ама ужасно боли,особено ако  е твърдо.
Аз направо  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy като чух един следобед, бях в 7 месец бременна, как от спалнята се чува докато полезното изкопаемо говореше  " Ей колко много си те обичкам, ще ти нащипкам бузките като те видя, колко си ми сладка." #Crazy #Crazy #Crazy

И туй се отнасяло за БИВШАТА СЪПРУГА, с която той толкова благоприлично и показно се разведе- заради мен, или така поне каза.

Тогава нещо се скъса в мен,после почнах да прог;леждам- ми толкова пъти самия той ми се е хвалил какъв плейбой се бара,колко бройка е натрупал, подробности знам за благоверните му, такива, че те горките ако знаят......
Оф, да продължа ли?
После заживяхме заедно,в моето жилище, в моя град. Човечеца сега и бизнесмен стана,да ама му трябваха кинти за да отвори фирма? И от кого ша цица? Ми нали любимата му женичка, дет са едно цяло с нея има наследство бе? "Ай къв съм прост да не се сетя- тя нали малко патка си пада, ей тъй кат и се усмихна и тя снася."
М,даааа! Патката снесе,нали обича,нали вярва- семеен бизнес,висок стандарт- мечтите са близко! Давай, продадохме нивичката от дядо.Тъй де,ама се сдобихме със "семейно БМВ", в което нямахме привилегията да се возим,щот малкия повръща и цапа дамаската.

И пишман -бизнесмена завъртя един бизнес - голяма работа,голямо чудо! Чудя се аз къде ми е мъжото- той по срещи, по сделки, по работа из градовете.И го няма -седмица,две,три- работи човека че пушек се вдига.малкия с температури, шарки - нема тати, братче- нали пари изкарва.И тъй един ден реших гледачка да взема,че да поработя, то се видя че от семейния бизнес за всички приятели имаше по много,ама за вкъщи - нцъ- че за кво са ми? newsm78
Тати се завърна по някое време,направих си устата да даде някой лев за сина си,та пак що ли ми трябваше- "Който си е наел гледачка - да си и плаща!!!!Аз излишни пари немам!'
И хоп- навира се в кенефа да си цъка половин час с джиесема.
Е,та тва издържа ли се??? Shocked
Устисках една година съвместно съжителство.После го натирих обратно при МАМА.Ма много е трудно да изгониш някое псе, повярвайте ми.То щеше да се коли,да плиска стените в кръв, той ТОООООООЛКОВА МЕ ОБИЧАЛ!
БНД ЛИ? Не познавам такова животно.

# 46
  • Мнения: 4 458
Тъкмо мислих да пиша разни прозаични неща за отчуждаване и т.н., но като прочетох някои какви изпълнения имат моя си е бил идеален.

Тази тема май ще накара някои от вас да звъннат на МБМ /милите бивши мъже/ с думите: "Ми'оооо, ма аз всъщност много си те обичакам... Кво ще кажеш да вземем да пробваме пак?"  Joy Joy

Мдаааа и аз така си  мисля  Mr. Green

Много е хубаво, че ги пишем тези неща. Всеки чете и си прави равносметка. Вижте в клюкарника на какво ме направиха мене заради "детински" решения  Tired

Траянче, ама ти не го ли беше чела това в разширен вариант? То си беше под формата на табличка с дати, имена и други подробности.

То после имах детегледачка на която се плащаше безумно скъпо и която незнайно защо се водеше до спирката а понякога се возеше и с колата.... Имахме си и довършителни работи в офиса със секретарката.... Спешни командировки които вместо за ден се проточваха с дни... Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....

# 47
  • София
  • Мнения: 1 352
Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....
Киарче, мила, аз ли не разбрах или в живота на твойто БНД се е появил любимRolling Eyes 

# 48
  • София
  • Мнения: 1 751
С това, че плю на всичко,което бе декларирал и демонстрирал 4 години - как никога няма да си остави магарето в калта, как ще се справим заедно, как за нищо на света не иска да е зависим от баща си или да му иска каквото и да е било, щот бил такъв и такъв, и в един момент "трябвало да му засвидетелстваме уважение и затова да прекръстим детето на името на баща му". Доводът: само той можел да помогне, ако не дай си Боже на БНД се случело нещо  Shocked щот има много пари. И понеже отказах, защото все още вярвах в думите му отпреди седмица "Ние сме избрали името на нашето дете, ние сме му родители и няма значение какво казват нашите" и все още не вдявах колко съм била сляпа, та затова започна системен, ежедневен и еженощен психически тормоз. Бебо на месец като заспи към 23ч и започваха скандалите и безкрайните разправии до сутринта. И така всяка нощ. Ползата: за три месеца смъкнах 14кг, перфектната диета. Обиди, издевателства, безкраен рев. Не знаех на кой свят съм. Не можех да позная човека, който обичах. Не вярвах, че съзнателно ме измъчва. Докато не замина да работи в чужбина, защото вече не издържал вкъщи. И аз се успокоих. Започнах да живея по малко. Да се радвам на сина си. И накрая вдянах, че е по-добре да не сме заедно. Сам ми показа, че това е било вярното решение с думите: Докато си седиш на ината (т.е. докато не го ща), пари от мен за това дете няма да видиш!". И си спази обещанието 7 години. А можех да проумея всичко доста по-рано - когато си призна, че съвсем целенасочено е направил бебо без да ми каже или да ме попита, защото знаел, че ще откажа и че всъщност, макар и вече бременна, аз съм имала избор - можела съм да абортирам. Но ми показа ясно, че направя ли го, ще се разделим. Такава сляпа патка съм била, че чак понякога се чудя аз ли съм го живяла тоз живот  smile3514

# 49
  • Мнения: 2 336
Гледам всички сте многословни. Аз бях лаконична.
Само мога да добавя -
Такава сляпа патка съм била, че чак понякога се чудя аз ли съм го живяла тоз живот  smile3514
Иначи диетата на Миленитка и аз съм я спазвала. С дни не съм яла нищо. Ей тва е - мъжът ти те държи във форма.  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 6 999
УЖАС! Току що открих, че съм пропуснала няколя друга буква в заглавието... Embarassed

# 51
  • Мнения: 2 336
Ти пък ако си мислиш, че някой е забелязал. Аз чета само първите букви на думата. Още от едно време съм така. Четях по 500 страници на ден, ама думите до половината. Накрая на книгата не знаех как се казват героите.  Crazy Blush

# 52
  • Мнения: 2 863
аз забелязах hahaha

# 53
  • Мнения: 671
Не си пропуснала ,прибавила си.Ма и аз чак сега забелязах.
Трябваше да си траеш. Laughing

Сега пък я изяде....къде отиде буквата бе. Grinning

# 54
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ей тва е - мъжът ти те държи във форма.  Mr. Green
Ба, мерси от таквиз диети и форми Stop
Имаше един период, в който подозирам, че бях паднала под 40 кг Sick
А хапвах, и то не малко.

# 55
  • София
  • Мнения: 433
И аз ги приключих. Аре нема нужда. Има си здравословен спорт и кекс за тая работа  Grinning

# 56
  • Мнения: 671
Искам и на мен така да ми действат раздялите....а аз когато ми е тъжно, по цял ден вися пред хладилника.Плюскам и рева,плюскам и рева... ooooh!

# 57
  • Мнения: 2 336
А, Оморфис, не става дума за раздели. А за съжителство.  Mr. Green То за след това знаем - шоколад.

# 58
  • Мнения: 671
Сиска,смятай че ако и при мен имаше такова съжителство,слон щях да стана муцка. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 336
Тогаз не ти го желая.  Naughty Оттук нататък диети като на lilivid.  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 671
Тогаз не ти го желая.  Naughty Оттук нататък диети като на lilivid.  Mr. Green

Ау благодаря..... Hug
Да ти се връща тъпкано,особенно със  секса .

# 61
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Искам и на мен така да ми действат раздялите....а аз когато ми е тъжно, по цял ден вися пред хладилника.Плюскам и рева,плюскам и рева... ooooh!
Внимавай какво си пожелаваш, 'щото то финансоемко понякога Wink.
Аз тогава смело си стесних и скъсих полите на почти всички костюми, седяха ми повече от ужасно.
И 'ся - изненада, като си дойдох на нормалната форма не влизам в поне половината, а в другите изглеждам като препечено кренвиршче Mr. Green hahaha
Та стигнах и до това движение в живота си - да ми се наложи да разширявам дрехи.
оспамихме и тая тема Blush

# 62
  • Мнения: 408
УЖАС! Току що открих, че съм пропуснала няколя друга буква в заглавието... Embarassed
Не си пропуснала ,прибавила си.Ма и аз чак сега забелязах.
Трябваше да си траеш. Laughing

Сега пък я изяде....къде отиде буквата бе. Grinning
От жегата ще е, или имаш нужда от почивка?   newsm41  grinning039

# 63
  • Мнения: 4 458
Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....
Киарче, мила, аз ли не разбрах или в живота на твойто БНД се е появил любимRolling Eyes 

Ами как да кажа...  Rolling Eyes
Той никога не си призна и до ден днешен отрича но.... някои факти са си факти.
Кварталния когато ходи да му носи поредното оплакване от мен го е видял в тях с приятелчето да си избират спалня.... Не коментирам, по-лесно мми е да мисляч е е просто съвпадение.... но....

# 64
  • София
  • Мнения: 4 493
Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....
Киарче, мила, аз ли не разбрах или в живота на твойто БНД се е появил любимRolling Eyes 

Ами как да кажа...  Rolling Eyes
Той никога не си призна и до ден днешен отрича но.... някои факти са си факти.
Кварталния когато ходи да му носи поредното оплакване от мен го е видял в тях с приятелчето да си избират спалня.... Не коментирам, по-лесно мми е да мисляч е е просто съвпадение.... но....
И ти този човек ли каниш на гости у вас, уж за да си видел децата  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 1 352
И ти този човек ли каниш на гости у вас, уж за да си видел децата  newsm78
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

# 66
  • Мнения: 2 723
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

Aбеееееее, добре, че са девойки  Whistling

# 67
  • София
  • Мнения: 4 493
И ти този човек ли каниш на гости у вас, уж за да си видел децата  newsm78
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

Ами точно - защото не може да се знае колко точно е променета секс ориентацията и в каква посока

# 68
  • София
  • Мнения: 4 493
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

Aбеееееее, добре, че са девойки  Whistling
Ама това няма значение

# 69
  • Мнения: 277
на това не му ли викат,,женски полов и орган и вид мъжки характер?,,.

# 70
  • Мнения: 75
Леле момичета в повечето от вас откривам себе си!
Ама "лека му пръст на моя бившия"те хората са го казали:за умрелите или хубаво или нищо.
Ами нищо....Надявам се да е минала слепотата ми и сега вече да съм прогледнала Shocked Shocked Hugви всички

# 71
  • Мнения: 4 458
Момичета, чакайте малко, човека отрича всякакви смени на ориентации  Naughty  Невинен до доказване на противното  Mr. Green

Иначе Герчо е мого права, какъвто и да е той им е баща и нямам право да ги разделям заради нещо което на мен не ми изнася.

Гледах един документален филм за баща сменил изцяло пола си и сега е жена. Децата му казват, че пак си го обичат и се радват че имат 2 майки. Жена му казва, че се радва, че има добра приятелка. Е, разбира се това са думи години след операцията и шока който е трябвало да преудолеят.

Та, какво като дойде на гости за да си види децата, няма да ни изяде я! Въпреки, че както казах вече отрича и намеква за съжителство... знам ли може да е би-  Whistling

# 72
  • Мнения: 6 315
Много неща... Не обичам дребнави хора.  Хора, които да ми казват какво да правя, как да го правя, как да се държа и пр. Агресията обаче, е онова, което уби и последната капка обич.

# 73
  • Мнения: 1 169
Аз 13 години се раздавах. В истинския смисъл. Не съжалявам. Имам най- прекрасното нещо от този брак- дъщеря ми.
Много любов дадох, без да получа нищо. Много са нещата не ми се ще да започвам даже, но това, което уби и последната капчица обич и надежда беше пълното неразбиране в един от най- тежките моменти в живота ми: Губех най- добрият си приятел, моето братче умираше..., а аз бях на "един океан разстояние". Без подкрепа, пълно отчаяние и безпомощност. Когато най- страшното дойде се прибрах за седмица в БГ. Върнах се тук без сили и потънала в мъка. Точно тогава ме сюрпризираха с още една новина: съкратена от работа. Не загубих надежда. Намерих друга работа. Едно нещо не бях споделила с бившия, че коленичих пред ковчега на брат си и му обещах, че ще се грижа за неговите дечица и неговата прекрасна съпруга. Речено- сторено...това беше последната капчица. Той избухна и ми заяви: "вземи си ги и се изнесете някъде".- Ами добре. Точно това и направих.
Момичета, сега съм щастлива, обичана и разбирана. Имам човек до себе, за които не бях и мечтала. Имам подкрепата, за която само бях сънувала. Пожелавам на всички вас и вие да срещнете ЧОВЕКА, за когото сте мечтали и да бъдете много ЩАСТЛИВИ!

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 014
На първо място - с ужасната безпочвена ревност, с обсебващото си поведение, което не ми оставяше глътка въздух. После дойде и физическото насилие, съпроводено с рафиниран психически тормоз. Сега, когато прочетох написаното от vanhorne се сетих за един момент, който завинаги се е запечатал в мен - почина майката на най-близката ми приятелка, а тя живее в чужбина. Аз трябваше да ходя при майка й в болницата, аз трябваше да й съобщя за смъртта й по телефона. Бях съсипана в този ден, абсолютно неадектватна. И на молбите ми да бъда оставена на мира, да преосмисля това, което се е случило, да потъна в скръбта си ако щеш, този човек ми заби шамар.
Тоталната му незаинтересованост към дома ни, към сметките, към хладилника. Клюките зад гърба ми по телефона, интригите, които въртеше с най-близките ми приятели - обаждаше им се и ме плюеше или коментираше нашия сексуален живот (впрочем отдавна несъществуваш). Правеше го и пред родителите ми.  Ругатните му към мен пред детето, скандалите пред него, побоищата.
И тоталното, което преля чашата - мой служебен гаф, който не биваше да се разчува. Е, говедото мръсно в момента в който разбра, вдигна телефона на началника ми и му изпя всичко. Ей това предателство преля чашата.

# 75
  • Мнения: 30
Загуби ме с изневяра...само една и си я призна.Ама аз така и не успях да я преглътна,престанах да му говоря,преместих се в стаята на детето.И колкото повече време минаваше,толкова по-невъзможно ми изглеждаше сдобряването ни.Постепенно се отчуждихме....абе,нелепа история!Не е имало скандали и разправии,ама ден след ден всичко умираше по малко.Сега го обичам повече отколкото по онова време на мълчание,ама мина доста време преди да спре да ме боли.

# 76
  • Мнения: 4 458
...Сега го обичам повече отколкото по онова време на мълчание,ама мина доста време преди да спре да ме боли.

Да не искаш да кажеш че все още сте заедно?

# 77
  • Мнения: 402
Киарка, при вас не е прекалено ранно утре,че скиториш из форума  Grinning

# 78
  • Мнения: 30
Не Киара,не сме заедно....макар,че опитахме отново.Мисля,че писах за това в темата "Някой да се е върнал при бившия".
Може би не се изразих правилно.Исках да кажа,че сега въпреки че сме разделени сме си по-близки отколкото по онова време,когато уж живеехме заедно,а почти не си продумвахме.Сега го обичам по съвсем различен начин,мисля че и той мен.С времето се научихме да бъдем просто приятели-един към друг и към  детето си.

# 79
  • Мнения: 4 458
Точно за това и те попитах дали сте заедно.  Де да знам може да сте се събрали след писанията в другата тема  Grinning

my_everything, обяд е вече  Mr. Green Имаме 9 часа разлика  Wink

# 80
  • Мнения: 402

my_everything, обяд е вече  Mr. Green Имаме 9 часа разлика  Wink

Защото обичам като се събудя сутрин да те чета всичко де си написала през нощта (за нас нощ  Simple SmileHeart Eyes

# 81
  • Мнения: 4 458

my_everything, обяд е вече  Mr. Green Имаме 9 часа разлика  Wink

Защото обичам като се събудя сутрин да те чета всичко де си написала през нощта (за нас нощ  Simple SmileHeart Eyes

Мързел  Crossing Arms Аз и вашта работа да върша  и да пиша по темите...
Шегувам се де, не ми се връзвай

Сори за спама, обещавам няма вече ( в тази тема )

# 82
  • София
  • Мнения: 4 493
Ще прозвучи ужасно - знам, НО да ви кажа колко ми е хубаво да чета тази тема  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, виждам че не само аз съм била голяма идиотка - да търпя едно горямо ЕРД сумати години наред, че  и да ходя на пръсти около него и т.н.  Sick

# 83
  • Мнения: 402
Мен пък темата ми влияе зле,в смисъл :  замислям се ,че ЕРД с сравнение с някои други ЕРД-та си е направо светец  Thinking

# 84
  • София
  • Мнения: 1 352
Мен пък темата ми влияе зле,в смисъл :  замислям се ,че ЕРД с сравнение с някои други ЕРД-та си е направо светец  Thinking
Май и аз се чуствам така.   Sad

# 85
  • София
  • Мнения: 433
На мен пък не. Не съм от тия, дето чакат принца на бял кон. Този образ умря и в буквалния и в преносния смисъл много отдавна. Моят БНД също е сред "светците", сравнен с други, но не съм с него не защото е такъв, а защото не отговаря на критериите за мъж, който неколкократно сгафил и многократно получил шансове за поправителни, не направи нищо, за да покаже, че се е променил. Тъй че по-добре без него доволна, отколкото с него нещастна...

Общи условия

Активация на акаунт