ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува

  • 10 297
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Запис   Hug и ще опитам да ви попрочета!

# 16
  • Мнения: 42
Ей, с тез темички се пообърках #Crazy! Даже писах в тази на Инчето, нали съм карък все не оцелвам hahaha!
Добре дошли на новите мами - героини  Winkbouquet
Наде, честити ти взети изпити! Знам какво облекчение е, дано и с дипломната да нямаш проблеми!
Вече нямам търпение да дойде 31ви и да видим малчо как е и дали не е малечка случайно Joy. Все избягва да потвърди моята лекарка пола! В някои страни било забранено да се казва пола, не било важно и други бла, бла... Не, че не е права, ама като има възможност, защо да не ни каже? Тогава и ще разбера и резултатите от изследванията ми... Но има още време.
Лек ден на всички!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Другия път ако ви харесват, може да сложим от тези буквички , тези също

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет на всички bowuu
Абе като събрах броя на момиченцата, момченцата и срамежливците, не се получи 130  newsm78
Да ти кажа и аз забелязах,че има разлика и като се хванах да броя ги изкарах 129мами,една я няма сякаш
Но може и аз да съм сбъркала цифрата
Толкова за сега от мен,отивам да чета старата тема,че последната страница ми се губи

Да питам, предстои ли му на някой втора ФМ, след първата лекарят ми каза да отида за контролна ФМ в 30-32седмица.

# 19
  • София
  • Мнения: 278
Благополучно завърших преброяването  bowuu
Сега всичко трябва да е точно.

# 20
  • Мнения: 8
Честито Наде за изпитите,дано все така леко да ти минават всички изпитания!Аз не мисля да ходя,и на мен така ми казаха ама мисля да пропусна и да си спестя 80лв-е, не че ще ми останат ама ...

# 21
  • Мнения: 817
Благополучно завърших преброяването  bowuu
Сега всичко трябва да е точно.

И аз така ги изкарах  newsm10

Надежда, браво за изпитите. Сега вече ще ти е по-спокойно!

# 22
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Само хубави вести и положителни емоции да ни носи новата темичка....
Само да добавя - засега раждането ми е в МД - София

# 23
  • Мнения: 95
Привет, колкото да се запиша в темата, а кога ще чета и пиша, ще видим. Лек ден на всички!

# 24
# 25
  • Мнения: 1 020
Здравейте мами и от мен Simple Smile
Вчера с таткото се разходихме хубаво.... много съм щастлива Simple Smile
а докато заспя... ужааас, а после сънувах и кошмари и явно и малката се стресна и от 4 като се ококорих... тя само ме подритва и се върти и съвсем се ошашках дали и е ОК Sad
изкукуригвам лека полека... утре съм на ЖК и ще я видя как е и дали не се е обърнала вече, защото я усещам да ме рита по-различно Simple Smile
Аз днес препитвам едни момичета за замеснички Simple Smile стискайте палци да харесаме и скоро да обуча някоя девойка Simple Smile
Лек и приятен ден от мен   bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен. Ние си изкарахме едни приятен уикенд с компания на вилата ни  Mr. Green Отдавна не ни се беше случвало  Rolling Eyes, а малкия беше поверен на грижите на баб си.
За дрешките аз някак си не съм съгласна, че няма избор на дрешки за момченца - нашият скрин поне отдавна умаля за количествата, с които се сдобива малкия разбойник, а и май любимият ни цвят е оранжево - страхотно слънчев цвят за дете.
Одеалце, като показаното от Пуканка видях в Пигисхаус, но не се загледах много, много. Нали ви казах, че още съм на вълна да пазарувам за баткото  hahaha  Joy
Сев във ІІ Градска със сигурност не ти дават да си ползваш твойта нощница. Горе - долу от това, което си спомням, че аз си носих
1. Обменна карта с всички прегледи, изследвания и епикризи.
2. Джапанки - едновременно добре и за банята и за щъпурене.
3. Чорапи - няколко чифта. Ако щете ми вярвайте ама раждах с чорапи на краката, защото ми беше студено  Crazy
4. Чаша, лъжица, нож и вилица
5. Нещата, необходими за лична хигиена - четка, паста, сапун, шампоан и балсам (от дозираните в пакетчета), самобръсначка, гребен, ластик. В последствие експедирах скоростно да ми донесат и сешоар.
6. Дамски превръзки и лигнин. В началото лигнина ми беше много от полза.
7. Бях си взела бикини за еднократна употреба, тъй като по принцип в болницата не дават да си с бельо, пък на мен ми беше неудобно иначе да се движа.
8. Минерална вода и разни нещица за хапване, че ако знаете как бях изгладняла после  Crazy
9. Книга за четене.
10. Памперси за новородено - 1 пакет - можеше и да не нося, но щеше да е тъпо. Така или иначе тези, които сте купили не ги слагат на вашето бебе  Mr. Green Даже аз май като си тръгнах вече им казах да вземат пакета, че аз за там съм го купила, щото никой преди това не пожела да го вземе.
11. Подплънки за кърма и някой да е в бойна готовност да ви купи помпа за кърма и да я донесе, ако се налага.
12. Телефон и зарядно.
13. Номера на таткото, за да е подръка за всяко нещо, което сте забравили, че такова ще има със сигурност  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 27
Ина, аз понеже чета старите теми видях, че си питала за ТХС-то - моето послено беше
0.980 примерно и аз се зарадвах много, щото около 1 нали е най-ок да бъде. Това е информация от
ореди 2 седмици. След още 2 ще правя ново. Искам да ти кажа, че споед мен Цибалаб и Бодимед дават разлика.
И преди съм го забелявала - в Бодимед резултаите са по-високи. Не мога да съм съвсем сигурна наистина, все пак
не си правя еднорвменно хормоните, но така ми се струва. Ти ходи ли на ендокринолог? Надявам се да са паднали
хормоните до сега.  Praynig
Еличка_мама - поздрави, че ще раждаш в Правителствена, току виж се засечем  Wink
Хайде аз се връщам да си чета старите теми

# 28
  • Мнения: 498
Еленцето, значи аз предпоследния път като бях на преглед и хормона ми беше 3.6 и доки каза, че е ок и няма проблем, защтото си е в границите и каза, че когато някой ден е по-топъл да пия по половинка от количеството, което взимам, аз така и наравих. В резултат като отидох да ми вземат кръв ми излезна 6.6 някъде, и аз се ошашках, след три дена ходих и си пуснах пак и бяха 4.5, но доки е в отпуск до края на месеца, а аз си продъулжавам да си пия по първоначално предписание хапчето без да намалявам, даже един път изпих и едно и 1/4, та живот и здраве началото на август пак ще ходя да видим. Но важното е, че се поуспокоих, а притеснението влияе много лошо Naughty

Почнах и аз с безсъниците, по принцип винаги съм си лягала с кокошките, буквално, а сега до 23-24 не мога да заспя, но като си легна по-късно поне през нощта много-много не се будя, сутрин си ставам нормално, но към обяд, еле пък като се и нахраня... направо затварям очите.

А бебчо такива въртели прави, така ми надува корема, ама не знам какво усещам (напипвам де) дали е петичка или колянце, не се очертава като на някои фотографии цяло краче)))) вижда се само едно като бучица))) Някоя мама виждала ли е краче или ръчичка хубаво очертани?  newsm78

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен. Видях, че момченцата са с едно по-малко от момиченцата и реших да се включа в тяхна подкрепа. Моля да ми сложите синьото щъркелче.  Laughing
Искам да попитам за отзиви за раждане в болницата на Щерев, София.

Общи условия

Активация на акаунт