За боядисването и боите.

  • 29 093
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 634
Смятам, че боите на Loreal са щадящи косъма на косата. Но, наистина и при мен резултатите са изненадващи: аз съм с естествен кестеняв цвят, сложих новата Кастинг с цвят кафе - фрапе и.... станах почти черна!!! Sick Shocked Close Бях обезумяла - уж безамонячна боя и резултата би трябвало да е ефирен и лесно измиващ се, но... не е така.
Въпреки всичко , ще продължа да се боядисвам с Loreal, защото всички други бои - Garnier, Вела и т.н. направо са ми съсипвали косата и са я правили да изглежда като метла , въпреки всички маски и балсами... И ако искам да стана нормално кестеняво ще си взема светло русо!!!
В този форум бях питала за разликите между екселенс и преференс - значи определено всички казаха, че преференс е по- добрата.

# 31
  • Мнения: 147
и аз се боядисвам сама в къщи.последно от черна вече съм руса.направих си 2 пъти кичури и след това с боя и в момента съм пепеливо руса.ползвах кастинг на лореал за черното и съм много доволна от тази боя.а сега за русото съм пак с лореал

# 32
  • Мнения: 76
А дълготраяен ли е ефектът на loreal,да взема и аз да опитам.Щом и е по-щадящ .

# 33
  • Мнения: 634
А дълготраяен ли е ефектът на loreal,да взема и аз да опитам.Щом и е по-щадящ .

При мен издържа поне месец и половина. Косата ми е средно дълга, имам бели коси, но не много.

# 34
  • Мнения: 137
Има много голяма разлика от боите Лореал в магазинната мрежа  и професионалните по фризьорските салони Wink

Да, определено е така. Тези по магазините не са професионални, в салона са щели да те боядисат с професионална боя. За мен разликата е наистина огромна.

# 35
  • Мнения: 164
Да се оплача.
И аз вчера се боядисах,с боя Framesi-професионална,в каталога изглеждше лешниково,нооооооооо след цялата процедура стана някакво бежаво и то само в корените а по дължината изрусеното не мръдна.
Въобще не ме хвана и белите коси не се покриха.А боята е много агресивна,едва я изтърпях много ми щипеше и накрая косата стои суха.
Не искам вече да съм руса,но немога да се отърва от русото много е упорито.Това ми е третия опит за потъмняване,първите два пъти постигнах цвета,но се изми много бързо.
Моля Ви помогнете ми,каква боя да си взема с която ще постигна желаният цвят и няма да ми се отмие.

# 36
  • София
  • Мнения: 236
10 cent's, смени марката мила! На мен веднъж ми се случи същото, и то с цвят почти като основата ми, просто не покри нищо - ни корени, ни коса  #Crazy
L'oreal от търговската мрежа са пълен компот, да не говорим че от известно време ги правят и пълнят окислителите тук и качеството логично няма нищо, ама нищо общо с който и да е магазинен L'oreal навън.
Цветовете им си стават с около 2-3 нюанса по-тъмни от оказаните в каталога/кутията и при светла основа, просто защото не отговарят, да не говорим за бързото отмиване...
Аз доста време си взимах Ферия и Речитал с вярата, че са по-щадящи и все пак по-добри от останалите в масовата мрежа, ама нъц...може и по-лъскаво да изглежда, но да трепериш всеки път какво ще се получи  Naughty 
За тези пари можеш да си купиш доста по-добра боя, даже и професионална ако си я поръчаш от дистрибутор

# 37
  • Мнения: 137
Аз бях много години руса и ми омръзна косата ми да е изтощена. Просто имам тънък косъм, за съжаление, а се харесвах руса. Боядисах се черна, няколко последователни пъти. Обаче не предполагах колко бяла коса ми расте отдолу.  Sad Сега съжалявам, че не се направих кестенява, за да не е толкова голям контрастът. Боята ми не пада въобще, а искам да ми е кафява. Сега се чудя как да премина към кестеняво, вече и на фризьори трудно имам доверие...

coke2k, мисля, че ако си искала да си потъмниш цвета е трябвало да се използва нисък процент на окислителя, при положение, че си руса. Щом ти е щипело, значи са използвали силна боя, а мисля, че не е трябвало. Това са ми поне знанията от дългото блондинстване.

# 38
  • Мнения: 164
Аз бях много години руса и ми омръзна косата ми да е изтощена. Просто имам тънък косъм, за съжаление, а се харесвах руса. Боядисах се черна, няколко последователни пъти. Обаче не предполагах колко бяла коса ми расте отдолу.  Sad Сега съжалявам, че не се направих кестенява, за да не е толкова голям контрастът. Боята ми не пада въобще, а искам да ми е кафява. Сега се чудя как да премина към кестеняво, вече и на фризьори трудно имам доверие...

coke2k, мисля, че ако си искала да си потъмниш цвета е трябвало да се използва нисък процент на окислителя, при положение, че си руса. Щом ти е щипело, значи са използвали силна боя, а мисля, че не е трябвало. Това са ми поне знанията от дългото блондинстване.

Миналият месец се боядисах със Лореал професионал с 6% окислител и въпреки,че потъмних цвета в корените и по дължините имаше разлика.Боята се отми за около 10 дни.
Препоръчаха ми боя Селектив,някоя от вас момичета ползвала ли я е?
Чудя се към коя марка да се насоча без да се притеснявам какъв ще крайният резултат и да е трайна.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Моето мнение е, че освен с добра боя трябва да разполагаш и с добра фризьорка, не е само едното мацане и готово! Пък и резултатите в различните салони го доказват, дори и ако работят с еднакви продукти!  newsm78

# 40
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз пък спрях да се боядисвам и си върнах жизнеността на косата. почти всичко, което се продава тук е боклук. изключвам Кастинг, която обаче се отмива бързо (поне при мен) и безамонячната на Вела са проф. употреба, която обаче е 20 лв...

# 41
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз пък спрях да се боядисвам и си върнах жизнеността на косата. почти всичко, което се продава тук е боклук. изключвам Кастинг, която обаче се отмива бързо (поне при мен) и безамонячната на Вела са проф. употреба, която  е 20 лв... работила съм в дрогерия и хората бяха много доволни от Лореал.

# 42
  • Мнения: 5 370
Боядисвам се само и единствено от години с Лонда Волкано. Харесвам червеното като цвят, а на моята коса само Волканото прави отличен резултат.

# 43
  • Мнения: 387
да ви кажа за боите може и да има смисъл в скъпите бои, но аз съм ползвала от най-скъпите в салоните до най-евтините...предпоследния път се боядисах с боя от два лева, на която и името не запомних...днес се боядисах с Garnier ...най-често се боядисвам с нея и съм доволна...но русото си е русо и е трудно за подръжка, независимо с каква боя...корените рядко стават като основния цвят,ако го правиш сам вкъщи...затова давайте смело и упорито...като мен...аз бях черна към 6 години и когато реших да се правя руса си отрязах косата много късо...сега вече е до рамената, но пък съм руса и си имам удължения, така че със сегашните методи за удулжаване е лесно...затова давайте смело наистина...няма нищо по-хубаво от това да си различна....

# 44
  • Мнения: 17 407
Чудя се, докога, ще се въртите около Лореал Laughing
КАстинг и аз го хвърлям на боклука, ако ме питате. Не му виждам щадящото, та затуй. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт