Някой да си разпознава детето от тези тук?

  • 11 101
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 24 467
Като не са си на мястото /родителите/ следва да се появят институциите- точно като по "белия свят".

# 136
  • Мнения: 7 947
Абе само на мен ли ми се отваря главната страница, а не конкретните фотоси newsm78
Иначе по темата - колкото децата, толкова и родителите и околните са виновни...

# 137
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Вероятно някой е" посъветван" да си изтрие фотосите, щото дечицата били под закрила!!!! Милите!! Peace

# 138
  • Мнения: 940
Абе нямам думи. Принципно гледа да правя забележка, ама в някой случаи децата са по-едри от мен, а аз не съм хич дребна...Та незнам, може да ми се случи случка. Щото гледам повечето хора си мълчат--та от това мълчание навсякъде около нас описано. Но ние с мъж ми умни--слагаме си камери на оградата. И само да посмее някой хулиганче да драска--после ще боядисва.

# 139
  • Мнения: 7 947
Е какво като има камера - ти познаваш всички деца от града ли...как ще ги издириш чудно ми е...

# 140
  • Мнения: 901
Вероятно някой е" посъветван" да си изтрие фотосите, щото дечицата били под закрила!!!! Милите!! Peace

Защото какво право може да има пълнолетен човек, който не спазва Конституцията на РБ, да очаква от 14 годишни да спазват обществения ред?
Ето затова не се отваря линкът.
Но това беше изчерпано преди три дена.

# 141
  • Мнения: 7 947
Мерси за разяснението, но все пак нали не смяташ, че бях изчела едно по едно всички мнения и страници  Flutter

# 142
  • Мнения: 410
всички тези палави истории са ми чужди.тук(в третия свят както казват) възпитанието и училището е на ниво.незнам как и къде ги възпитават тия деца,но такова няма да видиш.нявсякъде е чисто,децата са културни,поздравяват..............преди 3 години си бях в България след като не бях се прибирала-6,и като смених самолета от Франкфурт за София и веднага се усети простотията,да не говоря като кацнах и т.н.незнам накъде върви тая младеж,но определено вината е в родителите.

# 143
  • Мнения: 4 585

Като си отворила дума за реда в странство, снимката ти в аватара е голяма, за да е там,
а снимката ти в подписа е огромна, за да е там. И да, разбира се, че има правила за ползване на форум.
Някъде при регистрацията си кликнала на "запознах се с правилата на форума"

# 144
  • Мнения: 410

Като си отворила дума за реда в странство, снимката ти в аватара е голяма, за да е там,
а снимката ти в подписа е огромна, за да е там. И да, разбира се, че има правила за ползване на форум.
Някъде при регистрацията си кликнала на "запознах се с правилата на форума"
това за мен ли се отнася,изяснявай се напълно Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 4 585
Изяснявям се напълно, за теб се отнася.
Лентичката е дебела 80 пиксела. За снимката остават 120 пиксела височина. Тя е 265.
В аватара - макс. допустимата широчина е 160 пискела. Щом имаш хоризонтален скрол
под снимката, работата е ясна.

# 146
  • Мнения: 5 370
Възможно най-умното нещо досега, случило се в тази тема, е изтриването на снимките от Дивиана в първия постинг.
Имало и хора, дето не търсят евтини сензации, значи.

# 147
  • Мнения: 901
Възможно най-умното нещо досега, случило се в тази тема, е изтриването на снимките от Дивиана в първия постинг.
Имало и хора, дето не търсят евтини сензации, значи.

Дааа.
А и се надявам авторката (много млада дама) да е разбрала, че когато искаш да те чуят и да ти емпатизират, трябва да поставяш нещата по възможно най-изчистения начин.
Защото простите лелки са на всеки километър Wink

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 20:08 от schreier

Общи условия

Активация на акаунт