кога децата ви спряха да с е будят нощем?

  • 5 892
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 259
Още се будим-сега сме на 2 г. и 3 м.

# 46
  • Мнения: 4 546
аз влязах да се обнадеждя, ама няма  Crazy

и ние се будим по 2-3 пъти поне. и от около месец върнахме нощното хранене. даже напоследък по няколко пъти на нощ се буди , за да цокне по малко, преди поне само по веднъж на нощ ядеше  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 3 268
На около 2 месеца беше дъщеря ми,когато спря да се буди и храни през нощта.Поспалана е голяма.

# 48
  • Мнения: X
Каката на 2г.6м., но тя се будеше само за мляко. Не е ставала, или пък да си играе - абсурд!
Бебето си спи нощем от раждането, чак не мога да повярвам.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 122
на година и  четири месеца...
сега в жегите чат-пат се пробужда и иска да пие вода...

# 50
  • Мнения: 741
Синът ми беше на около 2 месеца

# 51
  • Мнения: 4
моят син, спря да се буди нощем на около месец и половина,заспива към 20,00ч и са събужда към 6,00ч,засега  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 23 097
моят син, спря да се буди нощем на около месец и половина,заспива към 20,00ч и са събужда към 6,00ч,засега  Simple Smile

 Peace
... и моята принцеса е така! Доволна съм, че е такава поспаланка  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 254
баткото никога не е ял в 3 часа през ноща,на един месец почна да пропуска понякога и това в 12,бебо на един месец спря да яде в 3,а на два месеца спря и храненето в 12,даже от тогава е на 5 хранения

# 54
  • Мнения: 419
Той вече на 4 години продължава да се буди нощем, за да пишка.
Тя спря да се буди след като стана на 2 месеца.

# 55
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
все още се буди, за да пие вода

# 56
  • Мнения: 1 104
Дъщеря ми е на година и 7 месеца и все още се буди по 4-5 пъти всяка нощ. И аз се чудя кога ще почне да спи по цяла нощ.

# 57
  • Мнения: 161
И аз чакам този момент.
През първите 6 месеца синът ми спеше непробудно цяла нощ.Но след това край.
Сега се буди по 10-15 пъти през нощта.Пие мляко,върти се,мънка и т.н.
В редките случаи,когато се събуди само 2-3 пъти се чувствам прекрасно,отпочинала и свежа.

Само с една малка разлика - нощем пие само вода, много вода, дори не знам къде я побира. Често ми казват, че именно от това не можел да спи спокойно, защото органите му не почиват, а работят денонощно.

# 58
  • Мнения: 8 242
Още чакам този момент.. Макар че от 30-40 пъти вече се буди само 3-4  Mr. Green
90% от буденията са за да суче.. 9% да пишка и 1% да пие вода Simple Smile

# 59
  • Мнения: 8 769
Ами моите още се будят-виж в подписа ми колко са големи. Е, вече не е за да си играят или да ядат, но ту е за вода, ту защото са сънували нещо, и най-често - за да дойдат при нас да спят или да ги гушкаме. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт