кога децата ви спряха да с е будят нощем?

  • 5 891
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 534
ние все още се будим

# 76
  • Мнения: 107
и ние сме от неспящите....Имаме добри нощи с 1-2 събуждания, имаме и тежки - на всеки 40-50 мин. Ужас направо!!!! Дъщеря ми е на годинка и има само 2 зъбчета още, мисля че това допълнително усложнява нещата...Кой знае кога ще се наспим:-)))

# 77
  • Мнения: 133
около годинка  Thinking и двамата

# 78
  • Мнения: 2 908
Дъщеря ми още се буди по безброй пъти нощем,заради зъбите.Има да никнат още..... Laughing

# 79
  • Мнения: 3 092
Още си се буди ,ама вече съм свикнала .... Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 4 405
На около годинка .

# 81
  • Мнения: 216
Понякога още се събужда и търси сок Grinning

# 82
  • Мнения: 1 035
Чак сега можем да се похвалим с такава екстра , а сме вече на 2г. и 10 м.

# 83
  • Мнения: 2 677
Малко след като навърши един месец спря да се буди.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 529
Малко след като навърши един месец спря да се буди.
- и при нас е горе-долу така. Пробужда се от време на време, за да я понаместя, да извадя от някоя гънка бибата  Laughing, мрънка нещо, но със затворени очи, понякога давам и вода.

# 85
  • Мнения: 337
Когато стана на  годинка, но има някои нощи когато пак си се буди

# 86
  • Мнения: 313
Дъщеря ми още от бебе си спи по цяла нощ. Надявам се нещат при вас да се оправят. Успех.

# 87
  • Мнения: 188
След втората годинка започна да се буди само по веднъж-дваж на нощ. Сега - на 2г. и 3 мес. -  вече се случва и цяла спокойна нощ да имаме. Ура!
Явно детето е по-впечатлително и емоционално.

# 88
  • София
  • Мнения: 604
още се буди по 4-5 пъти. Кърмих до годинката, сега пие аерян, чай , компот нощем. Зареждам 5 шишета, пълни на 1/3 и като ревне давам. Такава ни е практиката ooooh!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Синът ми се будеше да яде или пие вода до 2 годинки, малката спря да се буди още на 2 месеца Peace

Общи условия

Активация на акаунт