Имам сериозен проблем с нередовен стомах

  • 49 616
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 163
От къде мога да си купя трици. Става дума за Варна.
Ивка виж в Пикадилитата или СБА магазините. Неможе да няма. А аз работя на Климент 5 шишковата градинка тука до мене има едно малко магазинче и постоянно са заредени с трици.

# 76
  • Мнения: 651
В "CBA" има със сигурност  Peace

# 77
  • Мнения: 686
Пия вече доста дни топла вода сутрин - не помага  Sad Проблемът ми е явно доста сериозен. Все си мисля, че е заради многото лекарства, които в момента пия. Само рициново масло помага, при това краткотрайно. Чудя се дали е вредно?

# 78
  • София
  • Мнения: 38 763
С рициновото масло трябва да се внимава.
Със сената също.
Зърнастеца също е силничък.
Можеш да пробваш и с това http://www.brandex.bg/bg/laxal.htm

# 79
  • Мнения: 651
Момичета, бихте ли ми казали как е най-добре да се пие топлата вода сутрин:
1) само топла вода, без нищо;
2) топла вода с мед;
3) топла вода с мед и лимон.
Аз от няколко дена пия топла вода с мед и лимон, но .. не съм на 100% сигурна дали ако махна лимона няма да е по-добре  Thinking
Благодаря Ви предварително  Hug

# 80
  • Мнения: 686
Гастроентерологът ми препоръча Лактулоза - МИП - някой има ли впечатления?

# 81
  • София
  • Мнения: 2 908
Да отговоря за анкетата-пия когато се налага топла вода с мед и има добър ефект. Peace

# 82
  • Мнения: 1 500
Аз по принцип от доста време нямам проблем с нередовен стомах , сега съм като по часовник , но през какви мъки преминах само аз си знам . Наистина не ползвайте лаксативи освен ако наистина вече нямате друг вариант и то не системно пиене разбира се. Аз така пиех през ден  едни билкови таблетки и си ходех , но после такива проблеми с дебелото черво си докарах , че няма оправия и до ден днешен, една гадна болка се появява от време на време, за да ме мъчи . Иначе се оправих с много инат от моя страна , Активии и тем подобни от тоя род . Сега организма ми си работи повече от добре , но големи мъки бяха . Сега , за да не стигам до изходно положение правя нещо като профилактика , което не съм го чула никъде, моя си приумица - значи една - две седмици хапвам Активия , трици с кис.мляко или киви сутрин (все разхлабващи храни) и после един месец без нищо такова, за да не свиква органзма и с тях , не че са вредни тези храни , напротив даже , но го правя , за да може да ми подействат ако пак  имам проблем .Действа! Също така от известно време съм си наложила да пия много вода (знаем , водата улеснява размекването на фекалиите и прави изхождането по - лесно) и пия няколко чашки сутрин и после не мога да ви кажа какво става  Embarassed. Надявам се да съм била от полза на някой , знам , че повечето ще кажат, че тези средства не действат , и на мен не действаха , но си трябва много упоритост , защото червата са станали лениви и трябва да се "събудят " и да си работят нормално . Лаксативите увреждат дебелото черво и най - малкото , което можете да си докарате от тях е раздразнено черво , каквото имам аз и никак не е приятно да идеш някъде и да те свие тази досадна болка  Confused.

# 83
  • Мнения: 2 966
Опитах от новото кисело мляко "Стил" с бълг.роза. Преди време в пресата имаше суперлативи за него, че ще го изнасят  за Япония.Първото ми се стори странно  , но следващите ми харесаха /особено студени/. Може да си внушавам, но мисля че имат ефект/ям ги сутрин на гладно/, лошото е че ги намирам само в един магазин.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 522
Благодаря ви много момичета.

# 85
  • София
  • Мнения: 38 763
Чай от роза и сини сливи пие детенцето на една съседка.

# 86
  • Мнения: 651
Опитах от новото кисело мляко "Стил" с бълг.роза.

Сиси, какво е това кисело мляко? Чичо Гугъл нищо не знае за него  Thinking можеш ли да кажеш повече ? В някои големи вериги се продава или? Мерси предварително!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 522
A tricite kak gi konsumirate.

# 88
  • Мнения: 2 185
Накисвам ги в прясно или кисело мляко за 10 минути преди консумация.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 522
Със тях заместваш едно хранене.

Общи условия

Активация на акаунт