Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 13

  • 11 875
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 579
Добро утро, абе мами я да ви питам как ви е месечния цикъл, моя този месец хич го няма  Thinking ма и още не ми се е нормализирал, не вярвам да съм бременна ама да ви питам вие как сте?

На мен ми дойде на 10тия месец и до сега ми идва горе-долу през 2 месеца.

А,между другото,и аз съм с анемия,но това въобще не ме притеснява

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 13:42 от just_an_ODDalisque

# 256
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi, с това ниско желязо хич не се класираш за таласъм  Laughing

Ми не знам за какво се класирам, ама по-нататъка ще си обръщам внимание.. някой път...
Не ми се задълбава, не ми пречи.. засега.. Ще го замисля нататъка какво ще го правя тъй желязо  newsm78

Уф.. тва малкото мойто уж заспа.. и се събуди.. и пак ще има вечерна забава  #Crazy

# 257
  • Мнения: 36
Здравейте мили мами, аз и моята дъщеря се кърмим вече година и се надяваме да ни приемете във вашата кърмаческа компания, където всички мислят по еднакъв начин, а именно че по приятен момент от кърменето  breastfeeding breastfeeding breastfeedingняма.

# 258
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
ASEN4Ewelcome

Аз пък доколкото знам, анемията е само един от симптомите на таласемия минор (за майор знам по-малко). Пък и заболяването е генетично, така че едва ли се предава по кърмов път. Всъщност, потърпевшите знаят, че не е кой знае какво, противно на онова, което човек очаква, като чуе страшното име.  Misc Ghost

"Мамооо, къде са ти дупките!" . Детето си търси дупките на пижамата да си намери циците Simple Smile щото е на самообслужване вечер.

 hahaha

Ей, колко сладурско е това!! То си е направо виц кърмачески. Ще си го запиша в тефтерчето с бисери на цокльовци.

Само се чудя кви са тия дупки толкова големи, щото мойта ламя ако не извади двете цици вън, все едно не е бозала.  #Crazy Та мойте нощници и импровизе пижами отпред представляват една огромна бездна...  Mr. Green

Мен пък гостите от Червен Бряг не са ме навестявали от 7 май 2006 г. Вече ми омръзна да ги чакам. Crossing Arms Пренадах се, дет вика баба ми.  Laughing

# 259
  • Мнения: 579
На някоя от вас да й е попадал черен сутиен за кърмачки?Аз поне не съм виждала,а ми трябва.Ако да-на коя марка?

# 260
  • Мнения: 3 595
Скоро си търсих и не намерих, взех си обикновен на Скими без банели с комбинирано закопчаване на гърба или на врата.

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ама вие кърмачески сутиени ли ползвате  newsm78
Аз ползвах само първия месец, може би и втория и после си минах на нормални и не ми е представлявало трудност  Peace

# 262
  • Мнения: 8 242
Аз никога не съм ползвала сутиени за кърмачки  newsm78

# 263
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ама вие кърмачески сутиени ли ползвате  newsm78

Аз имам и 2-3 кърмачески, но по принцип ме задоволяват всички сутиени без банели, тип спортни (при това бюстът ми е сравнително голям и не особено стегнат, а бяхме млади Blush). Неприятното е, че след бременността гръдният ми кош сякаш се е разширил и банелите пускат зъбки надълбоко в ребърцата ми, та чак не мога да дишам.  Sick

# 264
  • София
  • Мнения: 6 680
И аз ползвам обикновени спортни, имаше едни много хубави на Триумф, но вече изчезна този модел - имаше и черни, и бели. Кажете някоя друга марка, аз съм 70-75 Д. С банели слагам отвреме-навреме, но не са ми много удобни, забиват ми се и на мен в ребрата, но мисля, че просто съм отвикнала. Кърмачески имам 2, но почти не съм ги ползвала, нещо не ми седят хубаво.

# 265
  • Мнения: 2 818
Аз ползвам такива без банели, кърмаческите ползвам в краен случай. Повечето са на Триумф и са наистина удобни. Честно казано изобщо нямам желание да сложа нещо с банели  Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 3 034
аз пък ползвам само с банели. правят бюста ми да изглежда такъв, какъвто беше  Embarassed Simple Smile

# 267
  • Мнения: 381
Аз в началото ползвах сутиени за кърмачки и да има и черни сутиени за кърмачки продават се в магазините за бременни, някаква българска фирма беше обаче циците ми се свиха сега и си ползвам старите сутиени с банелите ма наистина гръдния ми кош е разширен  Crazy и ми стягат

# 268
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
аз пък ползвам само с банели. правят бюста ми да изглежда такъв, какъвто беше  Embarassed Simple Smile

Aнджек... G-то не прощава (и тук нямам предвид G-точката).  Laughing

# 269
  • Мнения: 497
И аз  не съм си купувала специален кърмачески сутиен, нося си такива с твърда чашка и с подлънчици, че да се порадвам малко докато не ми е свършил бюста  Flutter
Мяуче, това за G-то не го разбрах, щом не става въпрос за G-точката Thinking

Общи условия

Активация на акаунт