Бурканчета за детска кухня

  • 56 758
  • 251
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 15 242
triffy, за детската кухня стават бурканчетата с по-широкия винт. Като тези от пюретата Ам-Ам, например. Повечето пюрета се продават в бурканчета с тесния винт. Тях не ги взимат в кухнята.

# 106
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моите са точно на Ам-Ам.
Хайде, да идва някой да ги взема.....

# 107
  • Мнения: 781
И се записвам. От две седмици търся и не мога да намеря Sad
Ще съм благодарна ако ми дадете съвет къде да търся Hug
Ако някоя мама продава ще ги вземам веднага

# 108
  • Мнения: 2 805
Преди една седмица съпруга ми купи бурканчета и капачки от Женския пазар до въпроснте продавачи на мед. Нови, 30 броя капачки и 30 броя бурканчета, излезнаха 15 лв.  Peace

Оказа се обаче, че за да си вземем кухнята в понеделник ни трябват още три и аз, за да не се разкарваме пак до Женския пазар, купих пюрета на Малечко.

Ама то няма маханее това лепило, протрих си ръцете, кажете моля Ви как се маха това чудо?!

# 109
  • Мнения: 7 640
Преди една седмица съпруга ми купи бурканчета и капачки от Женския пазар до въпроснте продавачи на мед. Нови, 30 броя капачки и 30 броя бурканчета, излезнаха 15 лв.  Peace

Оказа се обаче, че за да си вземем кухнята в понеделник ни трябват още три и аз, за да не се разкарваме пак до Женския пазар, купих пюрета на Малечко.

Ама то няма маханее това лепило, протрих си ръцете, кажете моля Ви как се маха това чудо?!

слагаш ги в леген с гореща вода и ги забравяш за няколко часа Grinning

# 110
  • Мнения: 2 805
Преди една седмица съпруга ми купи бурканчета и капачки от Женския пазар до въпроснте продавачи на мед. Нови, 30 броя капачки и 30 броя бурканчета, излезнаха 15 лв.  Peace

Оказа се обаче, че за да си вземем кухнята в понеделник ни трябват още три и аз, за да не се разкарваме пак до Женския пазар, купих пюрета на Малечко.

Ама то няма маханее това лепило, протрих си ръцете, кажете моля Ви как се маха това чудо?!

слагаш ги в леген с гореща вода и ги забравяш за няколко часа Grinning

Благодаря! Така и направихме, но после се наложи и изстъргване с нож  ooooh!
Успяхме де и днес си взехме кухнята, но направо не знам, какво чудо щеше да е ако всичките ни 30 бурканчета бяха с етикети ...ужас, добре, че намерихме нови.

Всъщност и самите продавачи на мед, продавали нови бурканчета ( инфо за тези които се интересуват)

# 111
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ох, чудя се вече....на какъв език да говоря....
Не знам колко пъти казах, че ПОДАРЯВАМ около 15 бурканчета....
Никой не ги иска, така ли?  Crossing Arms

# 112
  • Мнения: 2
Те не дават ли бурканчета гледам аз тук и виждам че за това даже събират 10 лв Simple Smile
http://www.herrbebe.com/prices.php
иначе бурканчета всеки би тр да има поне ние пазим нялоклко Simple Smile
сегапогледнаг и на ozi-food.com и там даже се фекат с нова опаковка ...

# 113
  • Мнения: 24
Zdraveite! I na men mi predstoi detskata kuhnq i az se sbluskah s problema burkan4eta i kapa4ki.Ako nqkoi prodava,molq neka pi6e.(za Sofiq stava vupros)Blagodarq vi predvaritelno i uspe6en den!

# 114
  • Мнения: 2 805
Zdraveite! I na men mi predstoi detskata kuhnq i az se sbluskah s problema burkan4eta i kapa4ki.Ako nqkoi prodava,molq neka pi6e.(za Sofiq stava vupros)Blagodarq vi predvaritelno i uspe6en den!

Не четете ли?!
Един пост по-нагоре една мама подарява бурканчета. Написано е с червено.

Няколко поста по-назад съм написала от къде аз съм си закупила бурканчета съвсем наскоро.

# 115
  • Мнения: 24
blagodarq,ve4e pisah na mai4eto s burkan4etata v 4erveno Simple Smile)))

# 116
  • Мнения: 0
Здравейте,

изчетах всички коментари по темата....Предстои ми да записвам дъщеря ми на детска кухня и ми трябват прословутите бурканчета.Ходих до Женския пазар,но не ги открих....Купих и две, три пюрета на Ам ам,но не иска да ги яде.Не ми се купуват 30 броя,които да изхвърля:(Моля ако някой има още информация,от къде могат да се закупят празните бурканчета да сподели.
Благодаря!

# 117
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Здравейте. И аз търся бурканчета, ако има мама на която са и излишни моля пишете.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 691
аз имам бурканчета-какви по точно ти трябват

# 119
  • Мнения: 160
Здравейте!
 И аз си търся бурканчета за детска кухня и бих купила ако някой има! благодаря ви!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт