По Дюкански си диетуваме и по-малък размер дрешки си купуваме - 122

  • 43 521
  • 905
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 2 708
Добър ден и от мен!

Зеленко, понеже каза, че си качила рецептата за сладоледа, аз само да кажа, че това не ставаше за ядене.

Моля, да не се приема, че е лично към теб - ОТНАСЯ СЕ ЗА ВСИЧКИ! Ей за тия работи се надяваме да влизат хората и да пишат на блога. Честна дума, има поне 10 рецепти за сладолед и вече не помня коя беше последната, за да наместя коментара ти към нея  Embarassed Каквото видя коментар за рецепта - слагам и на блога, но само ако "позная" коя точно е рецептата. Има рецепти с по мноооого вариации.... Да си призная, нямам излишно време да преровя пак цялата тема, а някога - и няколко теми назад - само за да видя кой беше дал последно рецепта за сладолед и да "вържа" коментарите към точно нея рецепта  Embarassed


Абсолютно не се обиждам, а напълно приемам направената забележка, подсещанка, коментар, или квото и да е там. Наистина, не ти е работа да ги връзваш тия рецепти и коментари. Извинявай, че съм те ядосала, ако съм, защото не съм искала, още повече теб и в това състояние. Laughing Направо да ме пита и мен човек, що не го написах там ooooh!, още веднъж най-искрено ти се извинявам.

И да не пропусна да благодаря за подсещанката на Залагалки, за чайчето с подсладител, лед, ванилия и лимонче. Peace Аз бях забравила за таз наслада и благодарение на теб, в момента преглъщам доволно, доволно Wink Hug Wink

# 871
  • New Zealand
  • Мнения: 871
бързам да се похваля Simple Smile килограмът от вчера тази сутрин го няма. предполагам, че се дължи на това, че вчера намалих зеленчуците.
фоли, благодаря за цитата и разяснението!  bouquet

# 872
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Добър вечер дюканско воинство  love001 !

Да ви се похваля - днес правя точно 1 месец откакто тялом и духом съм една от вас и с гордост нося името Дюканка wavey .

Да почерпя значи       



ми с напитката не мога да се справя та ето ви по едно кафе food010  smile3503 .

Мерки не мога да дам, че нещо ги издокарвам да има разлики само от 1 см  newsm12   , но на кантара  goodscale  вече втори ден 59,9 кг, ама не смея още да гътна линийката, нооооо петички, чакайте ме! Идваааааааааам!.

Честити рожденни дни на щерката на Цоци  bigdance2
и на щерката на Вещи  Tada

Да са ви живи и здрави момичетата мили дами!
П. С. съдба ли е или какво - точно днес трябваше да стана мама... Weary, нищо, ще го оставя за догодина!


Лека и отслабваща вечер на всички! newsm51

# 873
  • Мнения: 35
До Тунинг и всички останали.

Относно студения душ - чувала съм, че е много добре човек след края на изкъпването да си направи или само студен душ като постепенно изстудява  водата, или да си направи редуване на студена и топла вода, като отново температурата се намалява/увеличава постепеенно. Температурната промяна действа леко стряскащо на кожата, но от студеното тя се свива - един вид упражнение за кожата.

Още: http://hyperton.blogspot.com/2008/08/blog-post_3151.html- За цялостно стимулиране и подобряване на кръвообращението използвайте редуващи горещи и студени душове, редувайте около 3 пъти, започвайте с горещ и завършвайте със студен душ.

Така и цялото тяло се събужда сутрин по-лесно.

Някой друг да сподели опит?

Поздрави и целувки и

ЕДИТ: Намерих още един линк: http://www.blitz.bg/article/3631 - Темата е друга, но накрая има хубаво обяснение:
ПОЛЕЗНОТО ДЕЙСТВИЕ НА КОНТРАСТНИЯ ДУШ
Освен това нали и Дюкан препоръчва организмът сам да се загрява, защото така гори калориите (стр.177)

Лека на всички и успех с минусите Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 21:28 от Zarka Barka

# 874
  • Мнения: 198
Тунинг, незнам за какъв ефект от студената вода питаш.
Заради "милата" ми свекърва често се случва да се къпя с напълно студена вода  #Cussing out Не виждам никакъв ефект, освен това че после ме болят и кръст и бъбреци и яйчници (в моя случай)  Hug
Пък аз да ви кажа как много яко се прекарах.
Значи ходих в Била, влязох единствено да видя дали няма трици и гледам и щанда ссъс сирена, млека и т.н.
Гледам мляко Веря, на табелката пише нискомаслено 0,1 % - Оооо взимам 2. Плащам на касата и гледам случайно в кесията на опаковката пише 2,6 % масленост  ooooh!
Взех си нискомаслени сирене и извара - даже от последното 2. Ей сега си направих салата и да ви кажа като я опитах ми мина апетита - по-гадно нещо от изварата надали съм яла. За това реших че вече ще си купувам само сирене  Hug

# 875
  • Мнения: 92
Здравейте,момичета и Тунинг  Wink Вече втори ден съм на П... но искам да Ви кажа,че при мен нещата са сложни,не се дават тез килограми и не се дават....
Ям доста млечни продукти и започнах да си мисля дали има някаква връзка с това,пък и съм чувала,че за моята кръвна група по принцип не са подходящи...
Не знам докога ще се опъват така килцата....а така ми се иска да се радвам с вас,че вървя надолу... засега не мога,варирам си 2 кг нагоре Sad Ще се радвам някой от вас да сподели подобен опит....

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 21:20 от Krisinka

# 876
  • Мнения: 91
Искам да си направя нещо сладичко, защото най-после си намерих прясно мляко 0.1 %  Simple Smile , и кисело имам такова но нямам желатин. а не съм хапнала нищо сладко отначалото  Sad Дайте ми акъл, но нещо като кремче ми се хапва от тези продукти .Прочетох блого-сайта но там има желатин почти навсякъде  и ъъъ....запецнах по въпроса. Благодаря предварително ако нещо ви дойде на ум.  bouquet

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 22:37 от музичка

# 877
  • Мнения: 1 372
Момичета привет и от мен! Да се включа и аз в Дюкан-ската дружинка. От понеделник съм на Дюкан-ска диета и след 5 дни ударен режим съм с 2.3 кг по-малко. Сега продължавам напред докато стигна заветните 12 общо.  Бях 73.4кг и имам желание да стигна 62кг. 

# 878
  • Мнения: 7 474
ъъъ....запецнах по въпроса. Благодаря предварително ако нещо ви дойде на ум.  bouquet

Крем-карамел си направи Party
300 мл. мляко, 3 яйца, подсладител, ванилия и пускаш в микровелето на 450 мощност за 7 мин.
Проверяваш дали е готово, ако трябва още минута две Peace

# 879
  • Бургас
  • Мнения: 236
Krisinka,какво значи,че ядеш много млечни продукти?Ядат се до 1кг.,но основното за да смъкваш са протеините:пилешко,пилешки дреболии,телешко,риба,морски дарове,яйца.Филетата,шунките,рулцата са за разнообразяване на менюто,а млечните дават на организма въглехидрати.Значи ако караш повече на млечни не си на протеинов режим. newsm78
музичка,разбъркваш кисело мляко,смляно ленено семе,степче,оставяш го малко да набъбне и хапваш вкусно кремче/това е най-бързия вариант/-хапвам го всяка вечер,помага и за 00.

# 880
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета и момчета!
Днес се прибрах от Турция!На 5август направих 2месеца с Дюкан!
За 9-те дни съм -700гр.(макар че леко наруших режима с вино Embarassed)Но съм горда със себе си,че дори и за миг не си помислих да хапна нещо не режимно Wink
Желая ви лека и отслабваща нощ на всички аз отивам да чета,че сте изписали света!
 Hug Hug Hug

# 881
  • Мнения: 91
Leo върха сиии! Ох кеф, кеф, кеф, ще ям крем-карамел  Hug  Laughing
 saany3 и на теб благодаря  Hug но  нямам ленено семе

....(след 10 минути)- Направих го и вече 2 кафени чашки са в корема ми - едната чисто, другата със гъст сироп от степче череша, сладоледа ряпа да яде!   Laughing  Laughing     "Радини вълнения" нищо не са   Laughing

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 22:38 от музичка

# 882
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Уволних плоскоклюна - оказа се нережимна птица...  Naughty Laughing

Весела и спокойна вечер на всички!  bouquet

# 883
  • Мнения: 133
Крисинка,споко мила и аз варирам Simple Smile Сутринта бях 59.100 сега съм 62.....!ама очаквам МЦ и се скъсах да ям зеленчуци...и попрекалих с млякото Sadпочти 1 л 0.1% за днес....само  това ми утолява глада за сладкиши  Rolling Eyes  Embarassed

# 884
  • Мнения: 4 202
Крем-карамел си направи Party
300 мл. мляко, 3 яйца, подсладител, ванилия и пускаш в микровелето на 450 мощност за 7 мин.
Проверяваш дали е готово, ако трябва още минута две Peace

Toва в какъв съд се прави и яйцата как се държат в микровълновата?

Общи условия

Активация на акаунт