Снимки, издание 6

  • 27 161
  • 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 847
аз като си знам детето, е без значение какво казвам/давам ... овните просто си взимат, каквото им трябва на тях, така че да имате едно наум Simple Smile ама навалица стана, а! издебнах аз Мата да й гепя първенството по кавалери, докато се мотат на село, ха!

сори за спама Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 722
marrymaroon просто е невероятна. А непристойните за една дама неща - ми то си е човещинка в крайна сметка.
А колкото до Мата - тя на 12-ти е тук и ще видя как си скубете косите за близнаците  Joy

# 62
  • Мнения: 11 964
А, сакън! Да не обиждате "Най-хубавия град за живеене" на село!Мата е гук, във Варна и се надявам след 1 час да се видим. Simple Smile

Колкото до овните- не само, че си вземат това, което харесват, ами направо си го грабват!

# 63
  • София
  • Мнения: 9 517
marrymaroon, малката е едно слънчице. Не я давай във Варна, изчакай до срещата да видим, дали няма да хареса Исак  Joy

# 64
  • на път
  • Мнения: 2 804
А, сакън! Да не обиждате "Най-хубавия град за живеене" на село!......

 newsm78
по този въпрос просто няма спор според мен .....

# 65
  • на път
  • Мнения: 2 804
ПП. ама да не създам превратно впечатление за детето, все пак имаме някоя друга представителна снимка, имаме и доказателство, че въпреки възпитанието си е грижовна към животните, харесва й да се любува на цветята, веща е в домакинските дела, обаче лъсват и някои факти ...

 Joy Joy Joy
слънчице златно!

# 66
  • Мнения: 847
А, сакън! Да не обиждате "Най-хубавия град за живеене" на село!Мата е гук, във Варна и се надявам след 1 час да се видим. Simple Smile

Мата на 13.09 в "хайд парк" (пусто, не знам как се цитира по-лесно в тоя случай): "на село е най-гот. пак се забиваме там до края на месеца, но ще наминем до варна, може би малко преди да тръгнем за голямото село"

а, не, Мата каза "село" в буквалния смисъл и аз така я разбрах, че ще е в село. като гледам, в преносния го ползва за София, за Варна - не мога да разбера - колебая се между "всичко друго, но не село, нещо само по себе си, варна" и "средното село". за мене Варна си е град, ма аз не съм чак такъв космополит Wink

пп, и кво, добре ли изкарахте на срещата? нещо клюки, снимки? Wink

# 67
  • Мнения: 2 084
Я, и така оспамихме - зетьовете са с фракове - пари за кУстУм няма да се дават. А за бутилката - свекъра тръгна да краде снахата. Нали може да казва "наздраве" сладко-сладко, че да му се припие на човек?
Мата ни заряза. Да стяга глобите.

# 68
  • Мнения: 11 964
Тъй като стана въпрос за срещата да докладвам и тук.Иначе съм се разписала с клюките във "Варненската тема"

мина много весело, куклата на Мата е прекрасна!За съжаление тя проспа почти цялата среща, спеше кротко в количката, а моят син я гледаше с такова възхищение!Толкова се забавлявахме, че забравихме за снимките, аз не носех апарат, Мата носеше, но не правихме снимки.Докато принцесата спеше, останалите деца лудяха на воля, добре че с нас имаше и една баба, която самоотвержено се грижеше за децата, а ние си поклюкарихме  на воля и си пихме кафенцето на воля.

# 69
  • Мнения: 2 172
Светкавичката, пак пълни лични съобщения имаш ooooh!
Май трябва да пусна специална тема" ЛС на Светкавица, моля!"

# 70
  • Мнения: 690
Страхотни са дечицата ни!
Калинче, ама те са Жентълмени разкошни, с тия фракове....  Heart Eyes
Бобкас, пробвай пак да пуснеш линк, не успя първия път, а много искам да видя и твоята кукла.  Praynig

# 71
  • Мнения: 3 715
Много държа да видите как пере дребния. Обърнете внимание на стената, изми я детето, за пода не искам да говоря
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=284391&pid=8046387

# 72
  • Мнения: 2 172
Какво пране, каква стена, детето твори абстрактно изкуство newsm78

# 73
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много държа да видите как пере дребния. Обърнете внимание на стената, изми я детето, .....

 newsm78 Май ще боядисвате като гледам как се е развихрил сладурът  Laughing

# 74
  • Мнения: 11 964
да се отчетем с нови снимки в албума.Първата е с баба му на Бобо, на 15 септември, а после има снимки от рождения му ден.Предупреждавам, че има нелицеприятни за пред социалните служби, така че моля за снизхождение!Допълнително ще надписвам, сега хайде на купона, като не успях да ви почерпя доли виртуално поне да се повеселите с нас!

Паролата е същата!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273703#copyAddress

Оставям го без парола, не мога да разбера защо като публичен арбум се появява, независимо, че има парола.Моля, някой да ми обясни, може и на лични.

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 17:03 от Светкавица

Общи условия

Активация на акаунт