"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 633
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
 Joy За ника ми - не си спомням къде се опитвах да се регестрирам - всичко, което ми дойдеше на ум беше вече заето, даже и inside Joy  та така се появи тази смешка - реших, че ми е на късмет и от време на време ползвам този ник Joy
 А за това, че лятото малката сладурка е почивала - май е по-добре...та нали за това е лятото - активна почивка...Ох, и на мен още ми е трудно да свикна с ходенето на работа Embarassed, та за мъниците се чудим newsm78 сега като се развали и времето - лелееее, само като си помисля и настроението ми спада доста под нулата Mr. Green
Приятна вечер на всички!  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 451
Добро утроооо, мацки! Grinning
Позволявам си да се обърна така към вас, щото Гепард вече е в гръцко. Като се върне, ще показва снимки. Wink
Днес ще водя Мими на изследвания в Пловдив и ще пропуснем градинката. Стискайте ни палци всичко да е на ред! Praynig
Слагам кафенце и тичам по задачки.

# 17
  • Мнения: 168
Хубави изследвания да има Мими!
Аз биберона не съм и мислила да давам, написах го заради картинката Simple SmileАко мога да я избегна ще го направя.

# 18
  • Мнения: 2 481
Вие тук голям разговор сте дръпнали,браво


Аз се чудя как една учителка в детската градинка се оправя с20-30 деца а аз не мога с моето да се оправя и как така слушат там ,идея си нямам каквото съм без нерви къде съм тръгнала това да уча,сигурно 4 години учат как да си сдържат нервите с 30 хлапета,честно не знам кой ще ме научи да се оправя с деца над 2 броя Rolling Eyes newsm78  май не е за всеки

Инсайд ти учителка на 3 клас ли си???

# 19
  • Мнения: 2 481
Видяхте ли това,аз си поръчах 1ви брой безплатен - ново детско списание http://www.egmontbulgaria.com/misc/anketa_zamamaimen.htm

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте! Hug
Марианка, стискам палци всичко с Мими да е наред Praynig Очертават се 3 почивни дни - лелееееее, колко щастливи ще са децата... а и учителите Mr. Green
 Ели, да, аз съм учителка на 3 клас - само 18 са в класа ми и не се оплаквам, слушкат ме децата...не е страшно, ще видиш Peace
 Сега ви оставям, ще намина по-късно, дано Марианка се появи с хубави новини Praynig
 Много усмивки!  bouquet

# 21
  • Мнения: 168
Инасайд, в Стамболийски ли преподаваш?
Днес бяхме на първа разходка с количка. Едва убедих мъжа ми, че вятърът не е толкова силен, а количката е добре защитена. Бебока спа през цялото време май дори не подозирайки какво му се случва.

# 22
  • Мнения: 4 451
Moмичета, резултатите от ЕЕГ-то на Мимка са чудесни! Grinning Благодаря на всички ви, задето стискахте палци. Аз цял ден се чувствах като пред изпит. Трудно удържах принцесата да стои на едно място 20 минути с разни жички и кабели по главата, ама се справих. Чудесна работа ми свърши едно от любимите списания на Мими "Шрек". Купихме го по път. Обещах и, че ако слуша чичко доктор, който ще и постави една коронка на главата  Mr. Green, ще я заведа на Макдоналдс и ще и купя кукла.
Изкарахме чудесно двечките по женски в Макдоналдс.
Роделинка, а честита ви първа разходка!  Heart Eyes Те татковците са си такива бъзливи. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9
Марианкаааааааааа Hug така се радвам за Мими Heart Eyes
От 20 h до сега надничам през 2 минути, за да видя дали вече си дала отчет Peace
Целувки за Мимка! Heart Eyes
Лека вечер на всички!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 481
Марианка какво и беше на Мими?

 Инсайд казвай в кое училище си учителка, да не е в моето ? Party

# 25
  • Мнения: 168
Браво на Мими!

Обещах и, че ако слуша чичко доктор, който ще и постави една коронка на главата  Mr. Green, ще я заведа на Макдоналдс и ще и купя кукла.

Аз се чудех от къде идва практиката за рушвети Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Привет от мрачна София, толкова е студено, че имам чувството, че скоро ще завали сняг.  Shocked

Марианка, браво за добрите резултати!  Grinning

Роделинка, предполагам, че всъщност е прекръстената Бремелинка?  newsm78 Ако е така, честито ново попълнение в семейството! Да ви е живо и здраво детенцето!  Hug

Аз съм добре, китайската медицина прави чудеса.  Laughing Операцията зараства, а аз не смогвам да ям.  Crazy

# 27
  • Мнения: 168
Благодаря! Жабче бързо възстановяване от операцията и всичко успешно с бебетата! Кога се очаква да изплачат на бял свят?

# 28
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Напролет. Терминът ми е през април, но, живот и здраве, предполагам ще ги посрещнем по-ранко. Аз не смея още да мисля за толкова напред във времето...

# 29
  • Мнения: 4 451
Ей, Жабче, как ти се зарадвах, че ни навести! Heart Eyes Hug Възстановявай се бързичко и стискаме палци жабчетата да са добре! Наминавай по-честичко на сам.  Grinning Китайската медицина е нещо страхотно и аз все се каня да заведа Мими.
Insaid, благодаря ти! Продължавайте да стискате палци, че в понеделник ще я водя в София при проф. Райчев. Макар, че ние си знаем, че проблем има. Но не съм я водила на невролог от преди 3г. Мисля, че е време да я види пак, да каже как се развива и ми се ще да я включим малко на лекарства. Нещо за повишаване на концентрацията.
Ели, нищо особено и нямаше на Мими, обичайният и проблем. Но никога не бяхме правили ЕЕГ и реших, че му е дошло времето. Хубаво е, че всичко с мъзъчето е на ред. Няма отклонения. Нищо не разказваш за твоята фурия Юлия. Как е?  Grinning
Много е мрачно на вън. Чак ми е криво... Confused

Общи условия

Активация на акаунт