"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 639
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 891
Набързо сте навъртяла 2 странички без мен  Grinning

Аз на родителската среща така и не можах да присъствам. Е, много ме е яд, като правят родителски срещи в 16,30 или в 17,00 ч  Crossing Arms Все пак повечето родители работим !
Досега винаги съм присъствала, но този път нямаше как да си тръгна по-рано от работа, за да отида на родителската среща.

Най-напред да поздравя Мари_Анка за прекрасното оформление на темичката ни  Hug
Пак си справила чудесно !

Радвам се, че изследванията на Мимка са добри.
Време е вече да се видим.  Hug Утре и в понеделник сме си вкъщи с Рени.
Ако искаш обади се да пием по кафенце  Wink

Insaid предадох целувките от теб на Рени  Mr. Green
Каза, че и било много мъчно за теб ! Tired

Жабче, стискаме ти палци ! Радвам се, че вече всичко е наред,
но аз продължавам да стискам палци ! И гледай по-позитивно   Peace

Видяхте ли това,аз си поръчах 1ви брой безплатен - ново детско списание http://www.egmontbulgaria.com/misc/anketa_zamamaimen.htm

Eli83, благодаря  Mr. Green И аз си поръчах списание!

# 31
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Дими, аз съм позитивно настроена, просто много ми се насъбра за последната година. Случват ми се неща, които не зависят от мен и все лоши. По-лесно и по-полезно за мен е да си поставям близки цели и така лека-полека да напредва времето. Не съм суеверна, просто неволите все по мен ходят и си имам едно наум. Мислех си, че след трудната и неуспешна бременност миналата година, този път всичко ще е наред, просто не може да ме гони чак такава каръщина, но... вече се случиха ред неща. Така че - давам го умерено и разумно и се моля да си гушна бебетата живи и здрави догодина.  Peace

# 32
  • Мнения: 4 451
Жабче, и аз се моля с теб! Hug И аз изкарах едногодишен черен период, може и да съм ти разказвала. Цяла една година не можех да си поема дъх от лоши неща, нещастия, злополуки и какво ли още не. И до днес се чудя как издържах и не рухнах. Но надеждата е за това, да ни крепи. Пожелавам ти от сърце това да е последното тежко изпитание за теб. Heart Eyes Почивай повече и се пази. И... ни пиши! Grinning
Дими, къде ти е аватара на теб, бе жена? Thinking Само аз ли не го виждам? Щом с Рени сте си у дома, утре очаквай да ти звънна. В понеделник май няма да можем, че ще водя Мими при проф. Райчев в София. Вече и аз се оглеждам за нова работа, но преди това мисля да изкарам няколко опреснителни курсове по немски език, че на всякъде това е първото нещо, за което питат. Tired Английският е предимство, но него никога през живота си не съм учила и не мисля, че сега на стари години ще се справя. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 451
Добро утро! Grinning
Май съм първа днес. Значи ще слагам кафето!

# 34
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И аз съм тук, но пропускам кафето.  Laughing Затова пък изпих една голяма чаша с топло мляко с какао.

Хубава неделя на всички!

# 35
  • Мнения: 2 481
Ехее радвам се че намина Жабче и при нас,почивай си ,много спокойствие и не мисли лошо а позитивно ,само хубави неща и дано се случи щастието в двоен размер ,стискаме палци и сме с теб,само спокойствие силна храна и почивка,че послее няма  Wink Hug

Марианка аз за Юл кво да разказвам побърква ни за 3 момчета ни е!таткото като я е правил за мъжко я е правил  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 891
Добро утро и от мен !  Grinning
Голямо оживление тази сутрин в нашата темичка.

Мари_Анка мерси за кафенцето, ама хайде да изпием заедно и по едно реално,
не само виртуално  Mr. Green


 

# 37
  • Мнения: 168
Какво е това неделно оживление тук? Аз като една порядъчна майка на новородено станах в 10:30, след поредната порция двучасов сън Simple Smile Хубава неделя и от мен!

# 38
  • Мнения: 9
Дзак! HugЛелееее, направо да не очаква човек, че в неделя темичката така е живнала Laughing Аз минавам набързо...
  Марианка, стискам палци за утре Peace Моля се горещо всичко да е наред! PraynigИ нали си знаеш, че ще чакаме с нетърпение отчета ти...  Peace
  Жабче, желая ти късмет и спокойствие  Hug
  Дими, благодаря, че поздрави сладурка от мен...и на мен ми липсват всички... Heart Eyes   Колко ли са пораснали! Laughing
  Лека вечер на всички!  bouquet

# 39
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 newsm03 аз само минавам да кажа лека нощ.  Hug
Марианка newsm10

# 40
  • Мнения: 26
Малеееее какво сте направили докато ме няма. Нова тема сте започнали а аз не съм се разписал на първа страница.

Първо ще кажа на Жабче че след всеки залев идва изгрев. Всичко ще не нагласи. С теб сме.

Аз снощи се прибрах от Гръцко в 1.00 през нощта и днес съм на батериии. Има какво да се види в Гърция. Бяхме до Метеора и още куп места. Дълго е за разкавване, ще го направя в снимки по нататък. Лошото е че не уцелихме много на време, и малко дъжд ни поваля та не можах да се наснимам. Повод да отида пак.  Joy

# 41
  • Мнения: 4 451
Добро утро, мацки и младежо! Grinning



Gepard, с удоволствие бих разгледала твоите снимки от Гърция. Ние до Метеора не сме ходили и ще ми бъде много интересно. Пожелавам ти следващият път да посетиш някое малко крайморско градче на Халкидики или Ситония. Атмосферата е неповторима! И е много красиво.
Абе, както са казали хората, хубаво беше, ама малко. Laughing
Момичета, благодаря на всички, в чиито мисли бяхме тези дни. Доволна съм от посещението при проф. Райчев, който също постави диагноза на Мими "Хиперактивност и дефицит на внимание", което до някъде ме успокои. Не че е лесно лечимо, но има и по-страшни неща. Препоръча да комбинираме работата с логопед и с медикаменти. Даже ми се накара, че до сега не сме го правили и малко ме наплаши за това какво би се случило, ако тя никога не приема такива. Confused Насочи ме към доц. Иванов в Пловдив, понеже едно медикаментозно лечение изисква и лекарско наблюдение. Препоръча да започваме с Концерта.  Confused Страх ме е, но длъжна съм да опитам. За успокояване предписа вит. B6 който аз ще комбинирам с рибено или ленено масло.
Днес се успахме и пропуснахме градината. Embarassed Голям резил! Но предната вечер бяхме спали само 4 часа, понеже ставахме рано заради влака.
Желая приятен ден! Heart Eyes По-късно пак ще намина. Hug

# 42
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Марианка мерси за кафенцето и целувки на Мими. Ще се оправи детенцето. Само се иска спокойствие и мнооого упоритост!  Hug
Какво означава "Концерта"?  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 168
Добре дошъл, Гепард. Марианка, успех и много упорство!

Метеора ми е една от мечтите.

http://www.dveri.bg/content/view/4849/312/

# 44
  • Мнения: 26
За 2 неща съжалявам относно Метеора.
1 - че валеше дъжд
2 - че нямах предватителна информация за историята му. От там си купих книга за Метеора и за Гърция.

Но ето каде е Гърция, имам време да се поправя.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт