"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 654
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 451
Добро утро, дами! Grinning



Първо поднасям кафето, после приказката. Mr. Green
Децата днес са добре и аз не мога да не съм щастлива, въпреки че ме събудиха още в 6ч. И много, ама много ми се спеше. Ама пита ли ме някой!
В понеделник Мими ще е на градинка (пу, да не ме чуе дяволът), след почти двуседмично отсъствие, което на мен пък у дома с двете лудетини ми се отрази зле.  Mr. Green
Роделинка, жената която препознаваш за Мимс, не е тя. Аз ти го казах де. Ама да ти кажа, не си приличат никак, освен че и двете са светлокоси.  Grinning
Мимс, как му понасят яслите на Виктор? Свикна ли вече? Тази тема много ме вълнува, защото и Веси ще е скоро в яслените редици. В нашата поликлиника ли правихте изследванията?
Инсайд, чудесно е, че урокът е минал добре. Аз не се и съмнявах де. Тук съм, аз не се губя.  Mr. Green
Цвети, мноооого мерси за подробното описание на детския център. Зачудила съм се къде да празнувам на Мими РД, който е чак през май де. Но все пак, е добре да имам някакви идеи.
Целувки от мен! Heart Eyes

# 211
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Марианка на  Вики много добре му действа яслата, много бързо свикна. Няколко дни в началото мрънка сутринта, но после си свикна бързо. Вече ходим повече от месец и нямам проблем, даже се научи на много неща.
Иначе изследванията ги правихме при нашата лична лекарка-кръв,урина, чревни-за глисти и бактерии. Платих си само едното ,което струва 12 лв и 2 лв на лабораторията. Направи си сметка от кога ще е пускаш, защото кръвта и урината важат 3 дни, а чревните 2 седмици. Ама ти тези неща трябва да ги знаеш де , какво ли обеснявам и аз  Mr. Green

# 212
  • София
  • Мнения: 676
Привет, кокиченца  smile3525,

 Момичета, благодаря и за втория транш поздрави  newsm24.
 
  Марианка, мерсаж за вкусната закуска  Hug. Хубаво е, че децата са здрави  Peace. От понеделник взаимно ще почивате  Wink. Подаръчето от съпругът беше съответно розичка и парички, които днес се надявам да оползотворя за дрешка  Laughing.

 MimSss, браво за геройството на Вики в яслата  Heart Eyes. Така и на теб е спокойно.

 Роделинка, браво за добрите изследвания  Peace. Ходихте ли при ортопед  Thinking. Препоръчително е до 2-рия  месец да се посети. После при прохождането.
Р.д. отпразнувах семейно, на гости бяха свекитата. Съответно духах и свещички с гоолямата помощ на Алексче  и познай колко пъти  Mr. Green. От тях получих парички да си купя нещо, което ми допада, а пра-бабата ми подари чанка с колелца. Мъжо цвете и парички. Нашите пак парички. Сега уикенда нали идваме в Стамболийски и с тях ще доотпразнувам.
Представи се какво харчене ме чака, а и днес започва "Произведено в БГ" в НДК  smile3508.

Insaid , поздравления за урока   bouquet.

Цвети, благодаря и ще разгледам сайта  Laughing. Все повече забавни мероприятия да посещавате  Party.

 Ели, как си? Надявам се с възможност за цялостно къпане, че си представям какво мъчение ти е. Може да започнеш работа и докато следваш, но зависи от работодателя.

Станка, мога да проверя за тези лепенки, да ти ги купя и изпратя. Ако имаш нужда, казвай  Peace.

  При първа възможност ще се обадя да се видим през уикенда  lalalala

 

 

# 213
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Whaasup

# 214
  • Мнения: 2 484
 Party тук съм добре съм,днес имахме контролна за освобождаване от изпит по математика,та учих последните дни,вече мина,направих я,да видим

 Praynig

# 215
  • Мнения: 168
Браво, Ели, ти си наш'та гордост   bouquet
Мимс, и да те видя нама да знам, че си ти - не помня как изглеждаш  Embarassed Много лош фоизиономист съм.
Дори, на ортопед не сме ходили. Доки гледа крачетата, Йорданова - също и няма нещо обезпокоително.
Сега една приятелка ми каза, че на дъщеря и препоръчали да я слага след втория месец полулегнала в кошчето за кола или шезлонг. Вие слагали ли сте бебоците?

# 216
  • Мнения: 9
Привет! Hug
Ели, стискам палци да се освободиш от изпита! Praynig Ти така и не ми каза кой ти предава по математика newsm78
Цвети, исках да те питам имаш ли инфо за  лек бронзиращ крем с охлаждащ ефект... от серията COLOR TREND... Поръчвах го няколко пъти и изведнъж изчезна, не го откривам и в неилюстрираните предложения Thinking
Марианкааааааааа, липсваш!
Както и Дими, Дори и всички от отбора!
Приятна вечер и утре на линия...отсъстващите с извинителни бележки Mr. Green

# 217
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Роделинка, на ортопед се ходи на 40-тия ден, на навършени 5 месеца и след като проходи детето. Във Вела-та тези прегледи ни бяха безплатни като абонати, но иначе може да отидеш при д-р Хасбун /мисля, че така се зовеше  Mr. Green/ в Пловдив. Ще се опитам да изровя координати и ще ти ги дам ако те интересува. Много майки са доволни от него и доколкото съм чувала доста добри съвети дава, които дори специалиста във Вела не ми е казвал. Това в каква позиция и кога, мисля, че ортопеда най добре ще ти обясни. Д-р Йорданова ме е отгледала. Тя беше мой педиатър. Колко главоболия съм и създавала с моето здраве само тя си знае.  ooooh! Специални поздрави от мен да и пратиш. Simple Smile
Инсайт това кремче май не се произвежда вече, но за по сигурно попитай ето тук. Момичетата са доста в час и бързо ще ти отговорят.  Peace Иначе за лек тен /ако става въпрос за лице де/ аз ти препоръчвам това кремче: Виж тук-Дневен овлажнител за лек ден на лице SPF 10 на стр. 110 най долу в ляво.

# 218
  • Мнения: 9
Цвети, благодаря за инфото  bouquet И този овлажнител го имам, ама ... не е като онзи Mr. Green И аз съм една късметлийка - точно си харесам някакъв продукт и той вземе, че изчезне Joy

# 219
  • Мнения: 168
Цвети, засега нямам притеснения и ще се доверя на личния. А за този в Пловдив съм чувала, че е най-добрия.

# 220
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте. Отдавна не съм писала.  Embarassed Какво да се прави като само ме влече легналото положение. И съм станала мрънкало голямо, защото все нещо ме боли, опъва, натиска. Страх голям.  Tired
Иначе бебите са добре, растат и хубавеят, шавъркат по малко.

Д-р Йорданова още ли практикува?  Shocked Ако е същата, за която и аз се сещам де... Много мила докторица и мен ме отгледа с моето непрестанно боледуване. Даже рисунки й носех на жената като ходех на поредния преглед.  Laughing

# 221
  • Мнения: 4 451
Здравейте и от мен! Grinning
Тук съм, не ви испускам от око, но нямам настроение за писане.
Баба Шарка вече си отиде и от вчера Мими е на детска градина. Вчера леличката каза, че цяла сутрин е плакала за мен. Confused Изтарикати се маймунката и все разправя на учителките, че като се наяде на обяд, мама ще дойде да я вземе. Mr. Green
Веси за сега е добре, макар че все още има "шанс" и при нея да се появи шарката. Време е най-накрая да и направя изследванията за яслите. Някой случайно да е чувал за лабораторията в Цалапица, където тези изследвания ставали за един ден. Thinking Нашата лична лекарка така твърди, но аз не съм съвсем убедена, като знам как се чака за резултатите по седмица-две, а понякога и повече.
На 27-ми започвам работа, няма и 10 дни... Вече съм в бойна готовност.  Mr. Green А през декември очаквам моята мама да ми погостува 20-тина дни. Много ми помага и много и се радвам, но за съжаление рядко има възможност да идва...
Това е около мен. Май бях доста обстоятелствена, дано не съм ви досадила. Mr. Green
Жабче, много се радвам да разбера, че ти и жабчетата сте добре. Стискам палци! А тази Йорданова е същата, дето на времето си и носила рисунки. Mr. Green
ИнсайдHug Забравихме се с теб.
Дори, как си? И ти не се обади за кафе през уикенда. Thinking
Цвети, ортопеда във Вела-та не беше ли д-р Янакиев? Поне по времето на Веси беше той, и той я преглеждаше там. Помня че и Мими съм водила преди 6.5г. при него, но тогава имаше частен кабинет в една от големите поликлиники в Пловдив.
Роделинка, не искам да те плаша, но тези проблеми на око не се преценяват. И аз те съветвам да го заведеш, ако не сега, то задължително като навърши 5-6м.
Ели, браво! Сигурна съм, че ще се освободиш от изпит.
Много целувки от мен в това мразовито време. На мен вече ми ухае на Коледа! Grinning

# 222
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Марианка къде ще почваш работа точно Simple Smile

Жабче мисли по- позитивно и не се страхувай от нищо.  Hug   bouquet

Иначе и нас ни е преглеждал Янакиев във Вела, но нещо не съм очарована от него.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 11:31 от MimSss

# 223
  • Мнения: 4 451
MimSss, в завода ще е, ама как да кажа къде точно като още нищо не е сигурно. И аз самата незнам. Имам предложение за работа в Администрацията, но след като разбраха за химическото ми образование, се чудят дали да ме "хабят" там. Така се изрази шефа. Mr. Green Пък аз нямам нищо против да ме "хабят". Та чакам тези дни да ми се обадят по телефона, за да ми се изясни и на мен най-накрая къде да се явя на 27-ми. Изобщо в странна ситуация съм. ooooh!

# 224
  • София
  • Мнения: 676
  Ето ме на хоризонта  Laughing,

 Отпразнувахме и при мамини узряването ми  Wink. Духах и свещички по настояване на най-важния човек  Laughing.
Доволна съм от себе си след великото петъчно пазаруване  Flutter. Доста нещица си накупих(палтенце, ризки,ботушки) и оползотворих паричките от рождения ми ден  Mr. Green. Купих и билети за концерти  Party.

Роделинка, прегледа при ортопеда не е само визуален, но и с ехограф. Затова е добре да се посети, но не всеки педиатър дава направление и го казва.
Не съм слага Алекс в кошница или шезлонг. При нас коша на количката се махаше и бил в легнало положение, до към 6 месец.

 Ели, да се похвалиш с положителен резултат  Peace.
 
 Insaid, по-горе представих извинителната бележка  Wink.

 Жабче, само хубави неща да чуваме  Peace. Поздрави на малките жабчета  Hug.

Марианка,  стискам палци да те "хабят" там, където ще ти е най-леко и чисто  Praynig. Супер за мамито ти  Peace. Знам какво е да няма възможност да помага  Sad. Напоследък като си тръгваме и Алекс все плачи да остава при Мими.
Този път нямах много време за раздумка. В неделя бяхме за бързо до "Корнера", по кафенце. Трябваше да разходим Алексче, макар, че имаше мъгла. Много кофти и депресиращо време.

 

 

 

Общи условия

Активация на акаунт