"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 666
  • 250
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 676
 Честит Имен Ден на Виктор (мама Мимс) и на всички празнуващи днес!

  Нека здравето, любовта, младостта и късмета бъдат верни спътници в живота!
   

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 14:50 от Dori

# 196
  • Мнения: 9

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Dori!!! Пожелавам ти бъдеще по-светло от слънцето, щастливи мигове - повече от звездите и любов по-истинска от самите нас! Весел празник!  bouquet
Марианка, как са сладурките? Изпращате ли вече Баба Шарка?
Пожелавам приятна вечер на всички, а аз се залавям с контролни, тетрадки и подготовка на урока ooooh!
Да ми стискате палци в четвъртък! Praynig
Много усмивки на всички! Heart Eyes

# 197
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Дориbdbaloni smile3525  love001

Честит имен ден  на малкия Вики!!!

Само да не се обиди майка му, че го подтиквам към хазарт.   Joy

Ние днес също бяхме на рожден ден. Тържеството беше в детския център на х-л Санкт Петербург. Там е много хубаво. Simple Smile

# 198
  • Мнения: 168
Честит именик и от мен, да е жив и здрав, с най-щастливо детство!
  bigdance2 Tada baloni
Дори, честит рожден ден! Жива и здрава, семейни, професионални и всякакви радости!
hbday baloni moresmile

# 199
  • София
  • Мнения: 676
  Момичета, благодаря ви за милите пожелания   bouquet. Преди малко свърших с разтребването след гоститата, свекитата бяха на гости. Уикенда ще идваме в Стамболийска, та тогава и с нашите  Party. Малко, като в приказките  Wink.

 Марианка, леко изкарване на варицелата  Praynig. Бързо да се оправят дечицата, че работа те чака Януари и Алексчо я изкара доста леко, но таткото и чичото доста тежко я изминаха.

 Станка, как вървят нещата с лепенката? Повече да те слушкат малчуганите в къщи  Peace.
Това с бойното детенце не е хубаво, но и майка му явно само с бой оправя положението, откъдето идва май агресията му  Thinking.

 Роделинка, браво за мерките и теглилките на Ради  newsm32.

  Insaid, късмет на "открития урок" (преди години така се водешеfingerscrossed. Мисли само позитивно и не им се давай  Peace.

 Ели, бързо възстановяване  Peace.  Домашен любимец ли имате в къщи или някъде навън си я хванала  Thinking?

Цвети, повече време да прекарвате тримцата  family.

  Лека вечер и приятни сънища  smile3524
 

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 22:10 от Dori

# 200
  • Мнения: 23
Пожелавам ти дълголетието на планините,
здравето на скалите,
младостта на горите
и на всички банки парите!!!

Честит Рожден Ден (на патерички)Дори!!! bouquet

Ние си стоим в къщи до обед,после сменяме Татито на кафето и той се пребира с тях на обед да починат и следобед пак се въртим.Такава е програмата.Иначе носиме си лепенката,даже за мое учудване доста бързо свикна с нея.Дано да е за добро. PraynigВчера ми бяха донесли по поръчка от една аптека лепенки,но с обикновен левкопласт направени та малко се беше зачервило очето но вечерта като спинка сутринта му нямаше нищо.И снощи поръчах на една братовчедка от София да вземе и да ми прати от противоалергичните където имах и аз но ми свършиха.Тука в този град дори и не са чували за такива лепенки. #Cussing outОт вчера почнахме и една кашлица личната снощи каза че нищо им няма а те снощи от кашлица не са спали та сигорно утре сутринта е на работа ще ги вода пак.
Марианка и аз снощи разбрах че в на децата групата има варицела.Те бяха до петък на градина и се чуда дали има възможност и те да почнат.Хич не ги разбирам тия шарки.Леко изкарване на вас желая.  bouquet

Ели имах същия проблем като теб само че от котка.Тъкмо бех родила и беше много гадно.Беше лятото а аз ходех с поло само очите ми се виждаха,защото ми казаха че има вероятнос да тръгне по децата.На всичкото отгоре никакво къпане че от водата се разнася.Надявам се да мине по-леко при теб и да не се налагат такива мерки. Praynig

Insaid дано без проблемно преминаване та открития урок. Peace

Роделинка браво за мерките.  bouquet

Цвети относно докторите нямам думи просто са безцеремонни

Лек ден.  bouquet

# 201
  • Мнения: 4 451
Честит празник, Дори! Желая ти да имаш хиляди поводи за усмивка! Бъди здрава и щастлива!



Връщам се от лекарката. Искам да направя изследвания на Веси за яслите и ходих да питам. Трябва да изчакам обаче няколко дни, защото и тя е с неустойчиво здраве в момента. Момичета, тази седмица луднах. Децата болни, лудницата у дома е пълна.
Станка, чудесно е, че дететнце вече свикна с лепенката. За добро е, няма иначе как. Ако във вашата градина има шарка, възможно е и дечицата ти да се заразят. Не се безпокой за това. На мнение съм, че е хубаво да я прекарат. Създава се имунитет до живот!
Сигурно някъде по аптеките във вашият град има противоалергични лепенки, но нямаш време да обикаляш. В Стамболийски съм виждала.
Дори, като дойдеш в Стамболийски, непременно се обади. Ще ми бъде приятно да се съберем отново на по кафе. Wink Какво ти подари половинката за РД?  Flutter
Инсайд, и аз стискам палци за успешно минаване на открития урок, всъщност в това не се съмнявам изобщо! Много рядко ни посещаваш напоследък... Thinking
Цвети, ти ме заинтригува с мястото на детското парти, на което сте били. Родителите могат ли да присъстват? Храна може ли да се внесе или се осигорява от там? Самият център има ли капацитет за повече дечица и според теб за колко големки деца е? За 6-7-годишни става ли или си е бебешорски?
С Роделинка днес се видяхме, та си казахме това онова.
Хайде, че пак се разписах  ooooh! Целувки! Heart Eyes

# 202
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Марианка, центъра е на 2 нива. На долното ниво са играчките, а на горното е кафене. Там всеки може да си поръча нещо ако желае, да поседне и да си наблюдава дечицата. Играчки има и на второто ниво, както и малки масички със столчета. Също и телевизор, по който пускат детски филмчета. Играчките предимно са големи и на Чико - пързалки, къщичка, гъсеница-тунелче. Доста големи плюшки има, както и за най-малките от рода на бутащи и пеещи. Определено става и за големи деца и е доста приятно. Там съответно НЕ се пуши и е изрично забранено, което много ме зарадва.  Laughing Капацитета на заведението е 36 места и ако искаш да запазиш цялата зала трябва да капарираш всичките 36 иначе пускат и външни лица. Незнам дали може да се внася храна. Това мамче си поръча всичко от там - торта, сладки, соленки, принцеси за децата, сокове, солети. Поръча и аниматори от ТОн БОнбон, които не са към центъра и направиха голям купон за децата. Занимаваха се доста с тях и останах очарована.
Препоръчвам ти да отидеш и сама да прецениш. Центъра работи до 21:00 h.
Ето една снимка от нета на центъра, но е украсена за парти. Всъщност в залата няма надуваеми играчки.

Детски център

# 203
  • Мнения: 2 484
Дори имаме куче но не е от него аз си знам от какво може да е но изключвам кучето

Взе да минава и мен ме е страх да се изкъпя само на части се мия Mr. Green Crazy ooooh!

Тон Бонбон търсят за разширяването на дейността си начален учител,ще отварят втори център,викам тук има някои такива да ви кажа Hug http://jobs.bg/f610057  Интересно хрумване ,дано им е успешно,не се съмнявам че ще потръгне

Аз ще чакам да завърша и ще търся и аз нещо такова Mr. Green

# 204
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Дори, Цвети , Rodelinka   мерси ви за пожеланията за именния ден на Вики! Трогнахте ме!
   bouquet

Дори честит рожден ден [/b] на патерички.
Да си жива,здрава и много успехи във всичко!
  bouquet

# 205
# 206
  • Мнения: 9
Здравейтеееееееее! Hug
Минавам набързо само да се похваля, че урокът мина перфектно Peace Благодаря Ви за подкрепата! Тази вечер ще го отпразнувам! Mr. Green
Марианка, нали се сещаш, че не сме свикнали с твоето отсъствие...Липсваш! Heart Eyes
zwetellina, да разбирам ли, че и ти като мен си представител на AVON? Ако е така искам да те питам нещо за един продукт...
Eli83, това, което си замислила като реализация след завършването е страхотно! Peace
Приятен ден и много усмивки на всички!  bouquet

# 207
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Insaid хвана ме.  Laughing Питай и казвам ако знам евентуално.

# 208
  • Мнения: 168
Браво, Инсайд, за успешния урок.   bouquet
Ели, наистина хубав вариант за работа си избрала, дано да стане.
Дори, как изкара Р-ияД? Има ли подаръци?
Мъж ми за последния рожден ден ми подари кантар и книга с тестове за интелигентност, защото тъкмо бях забременяла - да се тегля и да не затъпявам Simple Smile Днес бяхме на контрола тегло и опипване на череп - 6 кила без 20гр., костите са добре, след 10 дена пак ще ходим. Строг контрол, няма как Simple Smile
Мимссссссс, все мисля една друга жена за теб. Даже не знам дали си приличате, нали веднъж съм те виждала и не те помня Simple Smile

# 209
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Rodelinka може да си ме виждала близо до вас  Mr. Green, живея  100 метра срещу вашата къща   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт