"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 688
  • 250
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 168
Честит празник на именици и не-именици! Да сте живи и здрави, цялото ангелско и архангелско войнство да се грижи за вас!
Цвети, Габи днес ли празнува или на Цветница?
А на педиатрите, които ми препоръчваш имаш ли телефони? Благодаря ти за информацията, сигурно ще потърсим консултация, само да се върне мъжа ми да ни закара.
Марианка, как я карате с баба шарка? Дано да е леко!
Инсайд, мина ли проверката? А от учителките наистина няма по-големи чавки (присъстващите винаги правят изключение, аз учителствах 5 години). Понякога на съвет съм била пред истерия, гледайки и слушайки как се държат възрастни хора, претендиращи да обучават! Както и да е, няма да се даваш!
Ели, какво ти изписаха за мазане?

# 181
  • Мнения: 378
Честит празник на всички!
Откога не съм ви чела...
Станка, не се тревожи за оченцето. Много деца имат същия проблем. Племеника ми носеше лепенки и очила до 14 год. Вечно ходеше с разкривени и залепени с тиксо очила, доволно намазани с храна. Окото му се оправи вече, сега е на 21 год и носи очила със слаб диоптър само когато чете. Никога не се е оплаквал, че някой му се подиграва, така че не се притеснявай. Важното е да си правите упражненията за очите.
А Радослав е готов да му се нахвърляме и да го мачкаме, добре се е заформил.
Видях Мими с шарка, все едно нищо и няма, в тази възраст почти не се усеща. Научила е сина ми на разни стихотворения и песни, всяка вечер ми ги рецитира  Joy . Даже му е и потанцувала, докато е пяла.

# 182
  • Мнения: 168
Искам да чуя как Наско рецитира!  Shocked

# 183
  • Мнения: 4 451
Magnetic, следващият път Мими ще научи Наско да рисува:
http://media.snimka.bg/1263/008781492.jpg
Веднага се фукам с най-новото произведение на младата художничка Мария  bowuu Mr. Green
Рисунката си има всичко: небе, слънце, трева, дърво (то е най-несполучливо, първото в ляво, но аз съм много щастлива, защото преди 2г. правеше само кръгчета и драсканици), тревичка и хора, които се държат за ръце. Мими казва, че е нарисувала хоро. А забележете детайлите по дрехите на девойките от рисунката, първата си има джобчета на панталона, а втората - кръпки. На мама, и дизайнерски умения има. Mr. Green

# 184
  • Мнения: 378
"Малката скумрийка Сийка, яла курабийка, и я заболял корема и хванала хрема...."  Joy
нещо в този дух, другия път той ще я научи на тийнейджърски шмекерийки

# 185
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
...
Цвети, Габи днес ли празнува или на Цветница?
А на педиатрите, които ми препоръчваш имаш ли телефони? Благодаря ти за информацията, сигурно ще потърсим консултация, само да се върне мъжа ми да ни закара.
...
Официално решихме с мъжа ми Габи да празнува заедно с мен на Цветница имения си ден след доста колебания.  Grinning
За съжаление нямам мобилните телефони на тези педиатри, но аз звънях тук:
АГ Селена и търсих д-р Молева и МЦ Вела и търсиш д-р Михайлова. От там ще ти дадат часове и като имаш контакта със съответния педиатър ще го попиташ дали си има собствен кабинет и съответно за парите, които ще иска на  прием. Предполагам, че е около 20 лв. за месеца прегледи.

Браво на Мими.  Hug

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 15:24 от zwetellina

# 186
  • Мнения: 168
Цвети, благодаря за инфото!
Марианка, къде можем да намерим още за творчеството на Мария? Simple Smile
Магнетик, заканила съм се да се разправям лично с всяка госпожа музикална, която се опита да учи детето ми на тази песен.

# 187
  • Мнения: 4 451
Добър неделен ден! Grinning
Мисля да си спретна едно обедно кафенце. Но преди това сърце не ми даде да не надникна тук.
Снощи Веси беше с температура. Спа изключително неспокойно през нощта, съответно не спахме и ние. Днес цял ден я оглеждам за съмнителни пъпчици, но за сега няма.
Роделинка, за съжаление няма други снимки. Изобщо не съм се сещала да снимам. Embarassed
А за песничката, идея нямаш на какви неща се учат едно от друго децата, че песните на госпожата ще ти бъдат най-малкият проблем. Laughing Mr. Green
И да кажа само, че до 1г. водихме Веси на консултации в МЦ "Вела", там работят само педиатри, клиниката е детска. Аз специално съм доволна от всички лекари там. Почти винаги попадахме на различни. Имаше един мнооого възрастен лекар-дядо, от който аз лично бях много доволна. Цвети вероятно има своите основания да не е доволна, в никакъв случай не омаловажавам нейният опит с педиатрите там. Сигурна съм, че ще намерите добър лекар.

# 188
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Същият този дядо, за който споменава Марианка, изписа на Габи Тантум Верде, когато тя беше едва на 9 м. Прочетох листовката и се шашнах като видях, че се изписва на деца над 5 г. Говорих с още двама педиатри, понеже листовката е едно, но мнението на специалиста е друго,  и те ми казаха, че е абсурд да се дава това лекарство на това малко дете.  ooooh! Реших повече при него да не ходим. За мое нещастие при следващата настинка на Габи попаднахме на още един "специалист", от който ме стегна шапката и си казах КРАЙ, с Велата до тук.  #Cussing out Споменах д-р Михайлова, защото веднъж ни спаси от антибиотика, а и който и да съм попитала евала и дават. Иначе са мили да, но за здравето на детето ми това не е достатъчно.  Crossing Arms
Извинете ме за грубия тон, но още ми държи влага.
 Peace

# 189
  • Мнения: 4 451
Цвети, сега ме подсети, че и нашата лична лекарка тук в Стамболийски е изписвала Тантум Верде на Веси. Добре, че поначало не сме превърженици на алопатичната медицина и много рядко прибягваме до нея. Та така и не го купих. ooooh!

# 190
  • Мнения: 4 451
Здравейтееееееее! Heart Eyes
Къде се изгубихте всички?
Времето на вън е мрачно, но е меко. Идеално за разходки. Но ние още сме под карантина. На Мими пъпчиците от варицелата вече завяхват. Очаквам "включване" и от Веси и съм все така на щрек. Тази седмица ще и правя изследвания за яслената групичка. Но се опасявам, че шарката може да ни възпрепятства и да им изтече срока... Confused
Как сте всички? Как са дечицата?

# 191
  • Мнения: 2 484
Какво беше тантум верде? newsm78 Чувала съм го нейде по реклами ли де да знам


Тук пък пекна райчо Grinning

# 192
  • Мнения: 168
Ха добър вечер! Водих малчо-палчо при Йорданова днес, каза, че си е много добре детето, да давам 5 капки Вигантол, дори цяла зима по толкова за профилактика.Аз няма да се заплесвам чак цяла зима, но десетина дена ще ги давам.После ще видим пак как наддава и ако няма нещо притеснително ще продължа по 1-2.
Сега отивам да използвам затишието да поспя.Лека нощ!

# 193
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ели за това става въпрос:

ТАНТУМ ВЕРДЕ шпрей 0.15% 30 мл.

# 194
  • София
  • Мнения: 676
  Привет на всички ви,   bouquet!

 Днес има рожден ден и ви черпя  Party:

 

Общи условия

Активация на акаунт