Лели в действие :))

  • 9 330
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • London
  • Мнения: 292
Ми, то и аз съм за тук. Laughing
Приемате ли ме с цели трима племенника. Hug
Един на 9 години (почти лично мой), един на 34 и един на 36.

# 46
  • Мнения: 1 878
Пък аз съм бъдеща леля и ужасно много се радвам. newsm44 Сестра ми още не знае какво ще е, а аз нямам търпение да се разбере и да почна да му купувам разни  бебешки нещица 1stroller pacifier пък и  baby и feeding

# 47
  • Мнения: 585
И аз да се разпиша тук, имам 3 племенника, а за първи път станах леля на 18години. Чувството е невероятно, бях неомъжена  и му отделих цялата си любов и внимание , изживях напълно удоволствието да си леля, сега племенникът ми е на 18години - просто не мога да повярвам колко бързо сладкото бебче на леля е двуметров мъж , който / за мое най-голямо съжаление /  не ми дава да го целувам на публично място, вече се класират само гаджетата - нормално!!  И досега с него имам по-силна връзка, чувствам го като по-големият ми син, другите двама племенници се родиха с разлика една година с моите деца и на тях за съжаление не можах да отделя толкова време, тъй като ангажиментите  ми като мама иззеха цялото ми внимание, но си ги обичам, единият доста често ми гостува с преспиване  и тогава тренирам за многодетна майка на трима юнаци - хич не е лесно!! Joy

# 48
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хайде и аз тук да се запиша.Леля съм на две сладурчета, Марио и Гери.Много съм щастлива защото много ме обичат.Дори се случва сестрами да ми се обажда по тел. и да ми каже че плачат за мен.И на мен ми става едно хубаво.Обичам си ги като мои деца.

# 49
  • Мнения: 246
ЕЙ...Боре само чакаш някоя дама да напиши,че е свободна и бързо се присламчваш. Wink

Ми тя леля бе. Аз не си падам по лели. Виж за леля Анджелина е друг въпроса Simple Smile
Абе то може и да стане леля на 12 това не е критерий.

Аз съм станала ЛЕЛЯ на 1 годинка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам племеник и племеница от едната ми сестра,а от другата една племеница-моето слънчице,което адски много обичам ...
Брат ми все още няма деца,а и не е семеен Wink

# 50
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 900

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

# 51
  • Мнения: 246

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

Пояснение?

# 52
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 900

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

Пояснение?

Да поясня какво?
Леля си на децата на брат или сестра. Вуйна- на децата на сестрата на съпруга. Щом има брат- значи той ще е вуйчо, а не тя на неговите деца.

# 53
  • Мнения: 246
И аз така знам,но ми се видя странно...Малко се позамотах с всички роднински връзки  Peace

# 54
  • Мнения: 434
Как съм я изпуснала темата.От пет месеца и аз съм горда леля.Тук прочетох твърдения,че бебетата ви били най-хубавите.Не е вярно.Нащо гардже е  Mr. Green

Ма сега е малко болно и със сестра ми ги приеха в болница.Надявам се скоро да ги изпишат и да я нацелувам малката буболечка.
 Обичам да съм леля,защото отивам,гушкам,целувам,бавим се,а плача и безсънните нощи ги отнася майката  Wink

# 55
  • Варна
  • Мнения: 567

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

Да бе, права си, брат ми е вуйчо на сина ми!
Аз ще съм леля!

# 56
  • Мнения: 20

 Обичам да съм леля,защото отивам,гушкам,целувам,бавим се,а плача и безсънните нощи ги отнася майката  Wink
[/quote]

много правилно абсолютно съм съгласна:))) ех, че хубаво се насъбрахме лелчетата мамите все ни забравят нас лелите, а ние можем да сме доста полезни Simple Smile племенника ми е още малък за дивотии, но като порастне ще стане на леля дявола, а майка му милата....Simple Smile))))))

# 57
  • Мнения: 492
Аз първо станах мама, но сега съм прясна леля. Mr. Green

# 58
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз съм ЛЕЛЯ.ЧИНКА .ВУЙНА.Голямо объркнване става като събера всички племенници Joy Joy и накрая всички почнаха да ми викат лелче hahaha hahaha
чинка Няма да ставам ама съм вуйна на пет  дечица    Hugзасега леля само на една кукла   Flutter
а съм мама на две прекрасни ангелчета Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 732
Какво правите лелиииии??? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт