За Коледните картички.

  • 19 687
  • 363
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 893
Астреа, благодаря ти много  bouquet
Днес пратих само 7 картички, но утре пак Blush

# 346
  • T"A
  • Мнения: 2 515
mcdirock , права си, и аз проверих  Crazy

Тук Ели е писала защо, а тук Вечерница  Peace На мен ми беше много мъчно като започнаха да трият.

Нищо не пречи да изпратиш и на хора, които не са в списъка, и аз имам такива планове  Peace Пиши кой адрес искаш, може и да се намери в някой по-стар списък  Whistling

# 347
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 701
Връщам си думите назад за френските пощи  Blush

Определено  Laughing
Mentha, хиляди благодарности за картичката, твоята пристигна първа!  Hug

Аз моите ги надписвам и пращам този уикенд Grinning.

# 348
  • Мнения: 2 386
Ох, лелее, надписах 38 и още има.  Crazy Много ми е забавно!

# 349
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес преплува океана  smile3549 и като се върна, я очакваше първата картичка  newsm44 Астреа  Hug Hug Hug

Кюбит  Hug, много се радвам, че се запознахме, страшно приятно си изкарахме Sunglasses, дано някой ден повторим, независимо на чия територия. Между другото, за малко да останем там, изпускайки си полета Crazy, латиношофьора ни мърмори на испански, като мислеше, че не разбираме, и после като се включихме в мърморенето му по повод трафика, първо  Shocked, после  Embarassed и накрая  hahaha

МамаК, времето се смили над мен... беше поносимо студено през деня, което не ми попречи и през нощта да обикаляме  Crazy Laughing

Мента, и към Израел ще дойдем някой голям ден  Hug, ако си още там, ще се радвам да се видим!

Виждам, че и моите картички от първа партида са започнали да пристигат Party

# 350
  • Мнения: 1 818
Ох, лелее, надписах 38 и още има.  Crazy Много ми е забавно!


...и аз така...Удоволствие голямо !  Hug

# 351
  • Мнения: 1 550
Ох, лелее, надписах 38 и още има.  Crazy Много ми е забавно!


...и аз така...Удоволствие голямо !  Hug

И аз съм на тази вълна. Започнах с всички извън Европа и днес пускам картичките. А между другото от пощата ме светнаха, че Скандинавия също според техните категории е извън Европа. Забравих да питам за Англия Crazy

# 352
  • Мнения: 11 322
И аз съм на тази вълна. Започнах с всички извън Европа и днес пускам картичките. А между другото от пощата ме светнаха, че Скандинавия също според техните категории е извън Европа. Забравих да питам за Англия Crazy
Е, те тва е виц! Joy

# 353
  • Мнения: 1 062

[/quote]
Е, те тва е виц! Joy
[/quote]

 Naughty Не е  Laughing
И нашите пощи са на същото мнение!  Mr. Green Само дето му викат Норден, а не Скандинавия Mr. Green Виж:
Land     Innleveringsfrist
Sverige, Danmark, Finland og Island    16. desember
Europa (utenfor de nordiske land)    14. desember
USA og Canada    10. desember
Øvrige land    3. desember
Norske militære enheter i utlandet    6. desember
А да не казвам, че за колети разделението е още по-голямо!

# 354
  • Мнения: 1 818
Току що получих първата си картичка...от Израел !  Heart Eyes Mentha Hug  bouquet !



# 355
  • Мнения: 7 914
Ох, лелее, надписах 38 и още има.  Crazy Много ми е забавно!


...и аз така...Удоволствие голямо !  Hug

И аз съм на тази вълна. Започнах с всички извън Европа и днес пускам картичките. А между другото от пощата ме светнаха, че Скандинавия също според техните категории е извън Европа. Забравих да питам за Англия Crazy

Миленски, пусни ги в пощенската кутия с марка за Европа -  досега винаги са ми пристигали Peace

# 356
  • Мнения: 952
И аз доста се зачудих, как така страни, които са ви на една крачка се водят извън Европа  Shocked
Но явно пощите във всяка страна са специална инстанция и сами решават коя страна къде се намира. Да не говорим за това да доставим ли писмото навреме или да не го доставим. Миналата година разбрах, че въпреки близостта писмо до Италия пътува дооооооооооста дълго.

Тази година ще се поправя. Надявам се  Mr. Green

# 357
  • Мнения: 7 914
aniji
 днес сутринта твоята картичка донесе радост в дома ни Hug Hug Hug Party Party

# 358
  • Мнения: 1 550
aniji, и нас ни зарадва твоята картичка днес Hug
  bouquet

Звезди, аз ги метнах с марки като за извън Европа, нали съм изпълнителна Blush

# 359
  • T"A
  • Мнения: 2 515

Ох, лелее, надписах 38 и още има.  Crazy

Отличничка  Grinning
И аз да се похваля, точно половината от картичките са изпратени  Hug

Влизам в пощата 10 минути преди да я затворят и, останала без дъх от бързане по пътя, питам "Скандинавия с марки за Европа ли е?", не за друго, но вече съм ги пратила и се притесних, че няма да пристигнат... Хората ме изгледаха толкова учудено, явно са се питали дали знам що е то Скандинавия и къде се намира тя  Crazy От тук марките са еднакви, броят я за европейска дестинация  Peace И Мароко, между другото, е с марки за Европа, като се праща от израелско...


gaby_s
,   bouquet
Колко интересно - аз пратих десетина картички в един ден, но ги получавате в толкова различни интервали от време.

 


Общи условия

Активация на акаунт