Отговори
# 240
  • Мнения: 533
Привет и от мен Grinning Голямо четене падна, докато наваксам Grinning

Да поздравя и тук мама Мери  - много се радвам за вас, да е жив и здрав Алекс Grinning

ДиДи, благодаря мила, че питаш за мен Grinning Вярно, заместихме се, но още не сме се преместили  ooooh!- уж все напредваме и все има още нещо да се прави, явно ще се местя в девети месец Thinking Иначе утре отивам за болничния 45 дни преди раждане, с бебето сме добре Grinning
За мое неудоволствие Док в Майчин дом каза секцио, ама щом казва, ще изпълнявам Grinning

# 241
  • Мнения: 252
Диданке, по-добре да не му мислим много, че ако я подкараме като октомврийките, до ноември може хора да не останат тук. Те както са почнали....Добре се справят с предсрочното изпълнение на плана.

Аз ви казвам 'Лека нощ', че пих едно червено вино трепач (само чашка) и направо ме усмърти. Не съм пияна, а заспала. Неконтролируемо smile3507

Ааа, Фреши, беше ми неудобно да ти кажа да навестиш нивицата тук, че хората се тревожат за теб Grinning

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 130
Благодаря на Валя и Fairy за полезната информация!  bouquet
Момичета имам въпрос-албума с покупките, нещо ми изчезна и се чудя дали не е при мен проблема?
Бубе за какво е това направление за хоспитализация, нали си имаш направление за раждане или каквото му се ика там издадено от ЖК.

# 243
  • Мнения: 252
Бубе[/b][/i][/color] за какво е това направление за хоспитализация, нали си имаш направление за раждане или каквото му се ика там издадено от ЖК.

Ами аз където ми е ЖК там и ще раждам, но направлението за хоспитализация ми го искат като осигурена. Така няма да плащам за престоя в клиниката. Иначе е по 100 лв. на ден (май така беше). МД Варна е частна клиника с елементи на ЗК Grinning

Покупките наистина ги няма. Там са само пантофките и т.н., но помня имаше още мноого работи. Останали са онези 21 снимки само. Май някой се е объркал и ги е изтрил без да иска. Или аз нещо не съм вчас newsm78

# 244
  • София
  • Мнения: 2 006
Привет, сладурки!
Ели, честит рожден ден!  bdbaloni
Днес беше началото на последната ми работна седмица. Колкото и да се правя на герой, вече си ми тежи. Освен това има разни неща за довършване преди да се нанесем в къщата при баба ми. Поне всичо за бебо е купено и остава само да се пере и глади.
Имаме си и количка - Чиполино Пуки. На мен си ми харесва и освен това познавам много мами, които ползват такива и са доволни. Аз не държа да изгледам няколко деца с нея. Ако бяхме взели някоя от хиляда и кусур лева, после ще ми е жал да я подаря или хвърля.

Щях да забравя - бях на преглед и всичко ни е ОК. От първи съм в болничен. Трябва да си купя някаква лична амбулаторна карта, но все не успявам да намеря работеща книжарница в поликлиниките. Утре ще давам кръв и урина уж за последно. Видях, че и вие си имате разни контракцийки. Било нормално за този етап от бременността. Щом не са на често и през равни интервали, нямало страшно.

# 245
  • София
  • Мнения: 167
Хей, наистина снимките ги няма.
Някой ги е забърсал май newsm78. Аз обичах да си ги гледам .... Sad

Бубето и Нелка, не е правилно да не ви слушат тоновете. Мен ме слушат от средата на 8-ми месец на 2 седмици. А тоновете се записват, излиза една хартийка като от ЕКГ, поне половин час лежа да ме зепишат. Какви са тези фунии??? А отделно по време на прегледа на УЗ лекарката записва сърчице и пуска биенето за да се види дали са в норма. Искайте си да ви ги записват какви са тия слободии!!!!

DeeDee, надявам се да сме били полезни  Hug

Ели, ще стискаш щом така ти е казала жената! На мен ми казаха да стискам до 10 Октомври. Mr. Green

Иве, Браво!!!

# 246
  • Мнения: 297
Днес моето бебе е полудяло-не се е спряло да ме ритаааа,сега почна и да хълца на всичко отгоре.И на мен ми е трудничко нещо,а и пупата започна да ме стяга повечко,усили ми се течението и не знам на микробиологията кво ще излезе,само да нямам гъбички  Praynig,че хич не ми се бори с тях(квито са упорити)...
Браво за хубавите вести днес,всички мами и бебчета са добре  Hug
Лека вечер и сладки сънища   bouquet

# 247
  • Мнения: 13
NELCHO,  относно направлението за хоспитализация - то има валидност от 30 дни, така че няма смисъл да си вземаш по-рано от 30 дни преди термина. Взема се от личния лекар. Ако, не дай си боже, ти се наложи да ползваш направление по-рано, може да го донесе някой и след приемането ти в болницата - не е проблем в такива случаи. А обменната карта трябва да ти я даде наблюдаващия лекар в първия ден на тези прословути 45 дни болнични преди раждане.
А относно тонове - вече са писали и други майки, но са задължителни ако не всяка седмица, то на две.
Ели, честит рожден ден. Желая ти много романтика в живота, много късмет в начинанията и най-вече здраво и послушно бебе. hbday

# 248
  • Мнения: 329
Ох аз четоха на работата, четох в къщи и като Илка и аз много, много не запомних  Embarassed
Ама най-важното
 newsm18 Tada  uraЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ  bigdance2 newsm18
 И лека нощ сега от мен че отдавна си мечтая за  smile3524, че утре ме чака изпит, пък след това и работа  Rolling Eyes
 smile3555 smile3555 smile3555 smile3555
Малеееееееее колко съм отнесена и разсеяна.................
ЧЕ ТО И АЗ СЪМ ВЕЧЕ В ОСМОТО КВАДРАТЧЕ  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

# 249
  • Мнения: 398
Нещо взех да дремя.Айде лека нощ на всички и да се надяваме тази нощ да се спи, че ми се е... мамата тия няколко нощи.Не съм предполагала, че може така да дотежи последния месец.
Цунки по муцунки на всички тумбички.

# 250
  • Мнения: 21
Ели  newsm59 smile3525 Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и прекрасен бебок.
На мен ми мерят тоновете на ЖК по 1 месечно с някакъв уред, който понякога имам чувството, че търси връзка с космоса...

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 130
FreshBreeze - здравей! Hug Радвам се, че сте добре!За местенето - не го мисли! И аз ще раждам секцио в МД - Манчев и Доганов викат ме на 10.11 в София пък когато - тогава секцио!
Момичета да се похваля днес на бебо купих страхотен гащеризон от полар на смешната цена от 5,70 лв. Открих невероятен магазин в Бургас където бебешките дрешки са направо на комунистически цени, останах изумена  #Crazy, защото при нас е общо-взето доста скъпичко! Пуснала съм снимчица да се изфукам, като направих и нов албум за покупки, защото стария ту го виждам, ту не!
Лека нощ от нас с бебо!

# 252
  • Мнения: 916
Привет и от мен  Mr. Green

Последните 2 дена тия гадните болезнени контракции попреминаха и съм като че ли подобре, снощи даже успях да си отспя. Сега само дето коремът ми постоянно е на топка, но болка особена няма. Леко ме боли гърбът. Утре ще ходим с мъжа на обиколка и запознанство с родилната зала  Mr. Green Ще ви разправям като се върнем.

Мъжът ми пък успя и да настине и сега се мотае с течащ нос и многострадална физиономия, дано не ми се лепне това нещо и на мен. Но пък той се уреди с извинение нищо да не прави  Mr. Green Хитрец!

Фреш ти хубаво направи да се появиш. Пиши по-честичко  Hug

За тоновете - на мен ми ги записват по половин час от 8-ми месец на всяка консултация. Неприятна работа, а и беб се настървява и рита баш там, където са вързали слушалката, произвеждайки странни звуци и още по-странни усещания  Mr. Green

# 253
Добро утро!

Снощи мина прегледът ФМ и се оказа, че бебка няма никакви отклонения в размера и структурата на двата бъбрека. Камък ми падна от сърцето!

Покрай това, а и  след н-тото ставане до тоалетна  сън не ме лови Crazy


FreshBreeze, DeeDee76 като гледам, ще заформим един ноемврийски отбор в МД. И аз съм там по същото време. Надявам се не секцио, но каквото каже докторката... пък и разбрах, че вече не делят секциото, а всички са на 12-тия етаж.

Шамс, супер за намаляването на контракциите  и сега да не скочиш да правиш разни работи  Naughty карай я полека  Hug

# 254
  • Мнения: 252
Добро утро на свежите шкембенца! Вчера май всички на ЖК (и извън нея) сме получили облекчителни новини newsm10

За запис на тонове много се надявам да ме огрее този месец. Акушерката ли го организира това или лекаря?
Аз по принцип си прескочих някои съществени моменти по време на бременността, но сега вече няма причина да ме пренебрегват. Не мога да повярвам, че в МД ще ме забравят за такова рутинно изследване. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт