Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се чувствате относно заглавието на следващата тема?
Има ли значение към коя банка имам сметка за получаване на болнични?
Климатикът изсушава ли въздуха в помещението и необходим ли е овлажнител?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се чувствате относно заглавието на следващата тема?
-
Има ли значение към коя банка имам сметка за получаване на болнични?
-
Климатикът изсушава ли въздуха в помещението и необходим ли е овлажнител?
-
Каква е процедурата за превод на болничен?
-
Какво е родителството и как се развива любовта към детето?
Голямо четене падна, докато наваксам
- уж все напредваме и все има още нещо да се прави, явно ще се местя в девети месец
Иначе утре отивам за болничния 45 дни преди раждане, с бебето сме добре





,че хич не ми се бори с тях(квито са упорити)...

, че утре ме чака изпит, пък след това и работа
Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и прекрасен бебок.
, защото при нас е общо-взето доста скъпичко! Пуснала съм снимчица да се изфукам, като направих и нов албум за покупки, защото стария ту го виждам, ту не!
карай я полека 