вярно ли е че- въпрос за новородено

  • 11 241
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Naughty не е вярно разбира се  Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Разбира се,4е не е вярно,22 градуса са си идеални за бебе Peace
Peace

# 32
  • Мнения: 3 929
Не е вярно, естествено. Като новороден държах сина си на около 22 - 23 градуса, а когато го къпех, затоплях малко повече стаята. Сега стоим на около 20 градуса.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 096
Винаги съм се учудвала, когато съм ходила на гости при приятелки с малки бебета и вътре в стаята е било топло като в сауна! Нормалната температура е 20-21 градуса в стаята  Peace Въпреки че при нас е малко повечко, тъй като на мен ми е студено  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 22
При мен - малкия за спането беше ка 19-21 градуса а кьпането 23-25 градуса

# 35
  • Мнения: 438
 Sick Леле-ееее, тоя човек добре ли е да дава такива акъли #Crazy
Ако ми кажеш, че този приятел на мъжа ти има деца...ще ми е трудно да повярвам, че са живи и здрави

# 36
  • Мнения: 329
Разбира се че не е вярно  Naughty И аз мисля че 20-22 е нормално, а за къпане максимуму до 25, иначе бебето ще стане прекалено нежно и лесно ще се разболява  Peace

# 37
  • Мнения: 2 784
Само, ако го държите голо и не го изкарвате преди началото на лятото. Grinning
Сериозно.Обличам я като себе си, така я обличах и като бебе. Зимата поддържахме около 21-22 градуса, вдигахме до 25, когато ще я къпем. Вечер спяхме на около 18-19.

# 38
  • Мнения: 189
Не е вярно!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 194
Дъщеря ми, когато беше бебе, а сега и племенникът ми, който се е на 20 дни се гледат на 20-21 градуса, за  къпане 23 градуса.

# 40
  • Мнения: 1 473
Не е вярно. В родилното е топло, но никой не подържа 37 градуса.
 Моето бебе спи на 18/20 градуса, а сега като застудя отопляваме с парно, но гледаме да не става по/топло от 23 градуса в къщи. Купи си термометър с показател на влажността, за да се ориентираш. Защото ако е много топло, обикновено и въздуха се изсушава и тогава е трудно бебето да диша. Бебето трябва да бъде облечено според  сезона, но да не се претопля.
Не се притеснявай толкова, бебетата сами регулират телесната си температура, за разлика от възрастните.

# 41
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не е вярно Peace

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е вярно.Трябва да се поддържа 21-22 градуса,но на мен ми беше хладно на тази температура и вдигах градусите Peace

# 43
  • Мнения: 2 334
Не мисля че е вярно.Моята дъщеря е зимно бебе и педито ми каза да поддържам 22-23 градуса

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 588
В курса за бременни ни обясниха, че температурата трябва да е около 22 градуса, а при къпане да е 24 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт