вярно ли е че- въпрос за новородено

  • 11 249
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 263
Тоест 37 градуса? На теб вярно ли ти звучи?

 hahaha Та до какв авъзраст да поддържаме Т като в майчината утроба? newsm78 Joy
Най - много 22 градуса, а за къпанката 25 мах.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 524
Еххх, как ги обичам понякога тези бисери на мъжете.

# 47
  • Мнения: 3 727
Еххх, как ги обичам понякога тези бисери на мъжете.
Аха, и аз. Joy

# 48
  • Мнения: 257
Не. не в вярно. Само когато го къпеш първите дни гледай да е по-топличко  Hug
Peace

# 49
# 50
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 Shocked Shocked Shocked
Оптималната температура е 20-21 градуса.При къпане 25-26.
И за протокола аз изгледах дъщеря си на климатик.

# 51
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не е вярно, че трябва да е толкова топло.

Ако температурата е като в майчината утроба - т.е. 37 градуса, детето ще прегрее и ще се обезводни, защото ще изпари много вода.
Остави ги тия приказки, някои мъже са големи "разбирачи". Мoмичетата  са ти казали -нормална стайна темпeратура, при къпане - малко по-топличко, ако има колики и го оставяш да порита голичко, също да е 24-26 градуса и това е.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 08:46 от firebird

# 52
  • Мнения: 5 940
Винаги съм гледала Иво на около 20 градуса, той просто не търпи да е много топло.

# 53
  • Мнения: 4 362
Не, няма нужда. Бебето трябва постепенно да се адаптира към заобикалящата го среда. Нужно е да се поддържа температура от 24-25 градуса. У дома температурата е около 20 градуса и моята бебка се чувства отлично.

Peace Гледам от бебе дъщеря си на климатик при температура 20-22,при къпане стигаше до 23-25

# 54
  • Мнения: 27 524
Аз пък къпах бебето на 27°  Blush

# 55
  • Мнения: 953
Температурата на стаята трябва да е 20-22 градуса и да не е сух въздуха. В противен случай рискуваш да претоплиш детето.

# 56
  • Мнения: 2 658
Малеее, какви неща иzмислят хората  ooooh! Crazy
Сестрата, която идва у нас ми каzа около 18° даже. Аz иzобщо не zнам колко е у нас, не е никак топло, но дори zа къпане не zатоплям. Май прекалявам с каляването  Thinking

# 57
  • Мнения: 3 034
не, не е вярно, че трябва да поддържаш такава температура. бебетата се чувстват прекрасно на температури между 19 и 22 градуса, за спане по-ниските градуси.

# 58
  • Мнения: 27 524
Днес една приятелка до нас се прибра с новороденото си бебче - влязохме да го нагушкаме и да го цункаме - ами Т в стаята беше над 30°. Ужас, всички се препотихме сто пъти... и най-вече бебето, горкото...  Confused

# 59
  • Мнения: 242
Брей горкото ако стои на 37 градуса,нормалната температура е 18-22 градуса и такава трябва да поддържаш,за къпане малко повече с два -три градуса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт