моята самота

  • 3 313
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 084
Болката е за силните - бях чела това някъде. Слабите се предават. Милата майчица. Няма такова страдание като това да се бори детето ти за живота си, да страда и да си безпомощен.
Може би извежда най-прикриваните и неизявени черти от характера. И защо обикновено мъжете първи се предават? По-лесно е да се скриеш в алкохола и да откажеш да се бориш. Не зная дали ни прави по-добри. Може би по-мъдри и по-силни.
Не ми тече мисълта зациклям на спомена за часовете, в които чаках да свърши операцията на Преси и чувството на абсолютна загуба, ако не ми го върнат. Дори не мислех за Вики. Сякаш нищо не съществуваше. И нищо нямаше значение. В онези два часа бях готова да се пропия и да избягам от света. Силата идва, според мен от любовта. Дано намерят сили и двамата да се изправят срещу болката си и са заедно с детето си, особено ако ... да не дава Бог!

# 16
  • Мнения: 1 669
Тъжно е, Мата... Не искам да сме силни... Омръзна ми да съм силна! Ама хич не искам да съм силна! Не искам да боли! Никого... Искам да се случи чудо и това детенце да оздравее  Praynig

# 17
  • Мнения: 4 138
благодаря ви, момичета. заради положителните сили и емоции, които влагате в думите си.
нека просто се молим за нея и за малкия мъж. предстоят им трудни времена, но са заедно.
възхищавам се на тази жена и се уча от нея.

# 18
# 19
  • Мнения: 180
Мата  Hug  Знам колко е трудно. Момичета ,молете се за това детенце и за близките му да намерят сили и вяра да се справят . Аз вече не знам на кого да се моля, загубих вярата си.

Общи условия

Активация на акаунт