въпрос за отстлабването на кърмачка

  • 12 050
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Май покрай многото януарски празници на никого не му се диетува.
Аз започнах с Дюкан миналия понеделник, но устисках два дни.
Дойде ми и до там ... с диетата.
Сега мисля от понеделник да съм по-стриктна.
Други желаещи да се присъединят към мен...? По-добре с някого, отколко сам.

# 121
  • Мнения: 63

Много благодаря, Erota!
Тук намирам всичко, което ме интересува  newsm64

# 122
  • Мнения: 1 427
Ще следя Crazy

# 123
  • Мнения: 376
Ерота, съжалявам много за болестта, много неприятно звучи,и като че ли лечението 6те отнеме дълго време. Важното е че си го открила навреме, и взимаш мерки. А за отбиването- ти си кърмила вече доста време, и си дала на детето си наи-нужното. Сега е много важно да обърнеш внимание на себе си, за да може детенце да се радва на здрава и спокоина мама. Поздравления за дългото кърмене, дано отбиването минава безпроблемно, и много силни пожелания за възстановяване на здравето ти и нормалните функции на организма ти. Ако имаш време и смяташ че диетата е приложима за кърмачки, даи повече инфо, тук вече момичетата са доста, така че може и да се окаже от полза!

Gardenia, Nedialka_81, привет и успех!  Hug

И сега да се похваля - вече съм си в нас. 90кг. Или - 5 по-малко от преди три месеца. Нека кажем два,.защото декември имахме и болести и празници...несериозна работа. КАЛИДА - да си жива и здрава! И всички момичета тук! На Калида обещах специални благодарности по-горе за това че ме насочи към РХ и ме подкрепяше в трудното начало.  Не бях уверена че ще мога да стигна до тук, но вече и това е реалност. Кърма си имам колкото му трябва на дечко. Вече и хора ми казват че съм отслабнала...Благодаря ви на всички момичета тук които поддържаха духа на темата. Успех, и да знаете че всичко е възможно!

# 124
  • Мнения: 2 111
Мартани  Hug Чудесни резултати  Simple Smile
Преди седмица отбих детето,всичко мина много добре,детето бързо свикна,а аз си започнах лекарствата и сега се чудя каква диета да почвам.Нещо не ми харесва моята-няма да я пиша,защото е лечебна за хормони и висока кръвна захар.
Успех на всички в борбата с килограмите.

# 125
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Момичета,

защо вместо "диета" не ползвате "хранителен режим"?
Диетата по дефиниция е нещо краткотрайно, спорадично - и често с недотам добри резултати.
Хранителният режим определено е по-дългосрочен, но пък и дава време на организма плавно да реагира.
Сега почват тепърва да излизат и всякакви зеленчуци на пазара - баласт за стомаха, но и витамини-минерали...

# 126
  • Мнения: 305
Момичета,

защо вместо "диета" не ползвате "хранителен режим"?
Диетата по дефиниция е нещо краткотрайно, спорадично - и често с недотам добри резултати.
Хранителният режим определено е по-дългосрочен, но пък и дава време на организма плавно да реагира.
Сега почват тепърва да излизат и всякакви зеленчуци на пазара - баласт за стомаха, но и витамини-минерали...

Смея да не се съглася - диетата си е чист хранителен режим, но но с изопачено вече значение (все пак на отслбващите им е трябвал термин "по-така"  Laughing).

Има диети за хора болни от разни болести и те си се спазват до живот, да речем...

Но не това е важното, искам да помоля всички тук да споделите, какви храни купувате по време на слабеене.

Знам, че не това е темата, ама вече съвсем се обърках - трябва, например, да ям нискомаслено мляко, ама кое, аджаба?

Питам, щото хем отслабвам, хем кърмя, и като си помисля какво тече към Петя ми се реве.

# 127
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Знам, че не това е темата, ама вече съвсем се обърках - трябва, например, да ям нискомаслено мляко, ама кое, аджаба?

Диетите по медицински причини са друга бира Simple Smile Тях не ги обсъждаме, надявам се, тук. А и, по същество, те са пак вид хранителен режим, внимателно съставен така, че да е балансиран за специфичните нужди на пациента...

За нискомасленото - чети етикети. Вчера посочих на свекърва ми, която с плам яде Cultura 0,1% вече месеци наред, че млже млечните мазнини да са посочени 0,1%, но на капака със съвсем ситни букви пише, че растителните мазнини са 3,6%, т.е. крайният прием на мазнини с това мляко е 3,7%...

# 128
  • Мнения: 305
Знам, че не това е темата, ама вече съвсем се обърках - трябва, например, да ям нискомаслено мляко, ама кое, аджаба?

Диетите по медицински причини са друга бира Simple Smile Тях не ги обсъждаме, надявам се, тук. А и, по същество, те са пак вид хранителен режим, внимателно съставен така, че да е балансиран за специфичните нужди на пациента...

За нискомасленото - чети етикети. Вчера посочих на свекърва ми, която с плам яде Cultura 0,1% вече месеци наред, че млже млечните мазнини да са посочени 0,1%, но на капака със съвсем ситни букви пише, че растителните мазнини са 3,6%, т.е. крайният прием на мазнини с това мляко е 3,7%...

Въх!

А аз точно на култура се метнах напоследък, ама като не чета...

Иде ми да стрелям со чифте (но няма да сложа съответния емотикон  Mr. Green)

Купувам Маноле, Бор Чвор и едно местно, 2%, ще трябва май да сложа очилата и да погледна по-сериозно.

Лошото е, че трябва да ям определено количестви протеини, а никой не ми гарантира наличиети им в съответния продукт, ама ще се оправим някак.

Благодаря, Бу!

P.S. Позрдави на Пловдив (липсва ми безумно)

# 129
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ КЪРМАЧКИ,БОРЕЩИ СЕ ЗА ХУБАВА ФИГУРА.АЗ ЗАПОЧНАХ С ДЮКАН,НО НЕЩО НЕ СЕ ПОЛУЧАВА ,КЪРМАТА МИ НАМАЛЯВА И СЕ НАЛАГА ДА ИЗПОЛЗВАМ АДАПТИРАНО МЛЯКО,А ТАКА МИ Е МНОГО ГАДНО ЗАРАДИ ДЕТЕТО.НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ НАПИШЕ С КАКВО СЕ ХРАНИ НАПРИМЕР ЗА ЕДИН ДЕН И СВАЛЯ ЛИ КИЛОГРАМИ.МНОГО ЩЕ СЕ РАДВАМ НА ОТГОВОРИ  chef

# 130
  • Мнения: 8 242
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ КЪРМАЧКИ,БОРЕЩИ СЕ ЗА ХУБАВА ФИГУРА.АЗ ЗАПОЧНАХ С ДЮКАН,НО НЕЩО НЕ СЕ ПОЛУЧАВА ,КЪРМАТА МИ НАМАЛЯВА И СЕ НАЛАГА ДА ИЗПОЛЗВАМ АДАПТИРАНО МЛЯКО,А ТАКА МИ Е МНОГО ГАДНО ЗАРАДИ ДЕТЕТО.НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ НАПИШЕ С КАКВО СЕ ХРАНИ НАПРИМЕР ЗА ЕДИН ДЕН И СВАЛЯ ЛИ КИЛОГРАМИ.МНОГО ЩЕ СЕ РАДВАМ НА ОТГОВОРИ  chef
Мога да помогна с Дюкан, че ми е минал през главата  Mr. Green
Но..
Кажи ми първо колко е голямо бебчето?
И какво ядеш ти, че да ти намалее кърмата? Нали знаеш, че при Дюкан няма ограничение да количеството? Ако сама си го налагаш - най-възможно е да ти намалее кърмата..

Дай малко повече информация .. и пиши с малки букви Simple Smile

# 131
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Духи, айде помогни, ако не ти е проблем, разбира се.  Hug
От миналия месец започвам режима на Дюкан 3 пъти вече, но изтрайвам по няколко дни само. Аз нямам проблем с количеството на кърмата,
и все пак .....

# 132
  • Мнения: 8 242
Духи, айде помогни, ако не ти е проблем, разбира се.  Hug
От миналия месец започвам режима на Дюкан 3 пъти вече, но изтрайвам по няколко дни само. Аз нямам проблем с количеството на кърмата,
и все пак .....

Ами Дюкан ако си чела хубаво..
Се прави най-добре само веднъж в живота Simple Smile
След това няма да енито толкова ефективен, още повече, че е наистина доста белтъчен и не е хубаво да се прави ЧЕСТО..
Как да помогна ако нямаш мотивация  Laughing .. затова само ти можеш да си помогнеш..

# 133
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Книгата съм я чела, имам я.
Изкарах няколко дни на нещо между първи и трети олекотен етап. После рожденния ден на детенце и до там.
Аз обичам месо, но като знам, че трябва да ям предимно него и сякаш ми се отяжда. Не знам защо така.

# 134
  • Мнения: 8 242
Книгата съм я чела, имам я.
Изкарах няколко дни на нещо между първи и трети олекотен етап. После рожденния ден на детенце и до там.
Аз обичам месо, но като знам, че трябва да ям предимно него и сякаш ми се отяжда. Не знам защо така.

Ами няма кой да помогне тук Simple Smile
Ако не ти понася диетата - смени я.. Насила хубост не става  Crazy
Миналата година по време на диетата минаха и моя РД, и на малкия.. и на баща му имен ден и Великден.. и куп други празници. Не съм се изкушила и за един бонбон..

Общи условия

Активация на акаунт