Юлски мами 2009 Тема №4

  • 13 773
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 453
Аууууу, каква прекрасна новина - Аманитке, не мога да ти опиша колко се радвам за теб - специално ще ти стискам палци да имаш прекрасна бременност и здраво бебче на финала - просто чудна новина - искрено се радвам че сме тук заедно, ама аз нали ви казах в ИБ, че щом съм една от нас, всички ще се отправим насам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Марулке, много ти благодаря за разясненията за БХС - и аз имах подозрения, че за това иде реч при тия генетични изследвания, но всичко ми е ново още Simple Smile
Честито на момичетата, чули сърчица   bouquet
Румикс, за оригването (не се изчервявай, тук си споделяме всичко) - аз също имам нещо подобно, но то като че ли се дължи на някакъв вид киселини, тоест нещо средно м/у оригване и киселини - уф, и аз се изчервих вече  Embarassed
Усмивка, аз съм от момичетата с рядко щастие - вчера ми беше доста зле на стомаха, днес е чувствително по-добре - пия по 2 чая шипка на ден - все още не съм се оправила, но май бавно и славно вървя на по-добре - четох че шипката е ОК при бременност. И спрях малко плодовете...
При мен май още е рано за гадене, само леко ми се завива свят при резки движения.
Чудесен ден ви желая на всички и чудно бременеене!  Hug

# 211
  • Мнения: 1 208
Абе какво става днес незнам - в соято и тема да пиша уж се публикува а после отговора ми го няма  Rolling Eyes
Та - честито и добре дошли на новите бъдещи мами   bouquet
Ние днес сме на преглед както ви казах за точица и сърчице в 14,00ч. Дано го чуя вече ,че в  корема всичко ми е на топка.

# 212
  • София
  • Мнения: 67
Благодаря ти edna ot nas! Аз вчерая пробвах с чай от джоджен и днес ми е по-добре. Но все още ме понаболява стомаха.Дано се оправим бързо и всичко да е ок! Както казва баба ми - не се става лесно майка!

# 213
  • Мнения: 453
Дидикар, имаш стиснати палци за прегледа днес - вярвам, че всичко ще е наред  Praynig И после да се похвалиш  Hug
Усмивка, за джоджена май бях чела противоречиви мнения при бременност, но човек ако прекалява с количеството, не би трябвало да има проблем - така си е то - не се става лесно майка Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 089
Привет !
На всички нови момичета, които не съм поздравила - добре дошли и лека бременност!
На всички чули сърчица - Честито!
Аз моето ще го чуя на 1 декември, мъничко остана Simple Smile
didikar , стискам палци, макар че съм сигурна че всичко ще е наред. Чакаме да се похвалиш. Simple Smile Как са ви ходещите крачета. Има ли много лудории и пакости.
На всички, които са на преглед днес - Успех!
Момичета, не зная как е при вас, но на мен трудно ми стават вече дрехите. Все още закопчавам копчетата, но с триста зора. И се чувствам като напомпана. И такова коремче съм заформила, преди с такова коречмче бях към 5-я месец. Чак ме е страх да се кача на кантара вече Sad
На всички ви пращам много  Hug Hug Hug

# 215
  • Мнения: 1 208
Тан откакто и направихме питата не иска да ходи - но снощи на спалнята / хем на меко/ направи 4 крачки като първата беше да прескочи крака на баща си  Laughing

# 216
  • Мнения: 9 093
Добрютро и от мен Crazy
Днес пак се очертава гаден ден за мен...гнус ме е да се доближа до хладилника, снощи накарах мъжлето да ми купи една пица, че нищо друго не ме блазни и ми се повдига от него, а пицата ми идва супер, много странно...май само тестените неща ми понасят, дори от плодове и зеленчуци ми се гади Thinking
На тези с разстройство и аз ще кажа, че чайчето от шипка е чудесно.
За главоболието - ако е нетърпимо, вземете парацетамол. И аз съм на принципа, че има една граница на търпимост, която не бива да се преминава.
За гаденето - лек не съм измислила, само пожелавам успех на тези в моето положение Blush

На Дидикар стискам специално палци и чакам да се похвали с точка и сърчице Hug
На Берушка с жълтото тяло  Grinning- не се притеснявай, нормално е, само искам да те питам дали имаш болки в яйчника?
На новите - добри дошли (Аманитка специално ще я преслушам по скайп, само да се мерне Mr. Green)!
Тан - аз отдавна съм така и прибрах всичките си тесни дрехи, съответно сега нося само един бремелински сукман, колкото и смешно да е, и един клин с дълъг пуловер. Не че съм тръгнала да излизам някъде, но все пак само с това разполагам когато ми се наложи. Скоро, живот и здраве, решила съм след прегледа да се поглезя и да си купя малко одежди.

# 217
  • Мнения: 359
Ей, момичета, не е ли много рано за бремелинските дрешки?  Confused Все си мислех, че чак пролетни такива ще търсим... понеже и аз съм си дебелана още от първата бременност- 9 години се мъчих и ту нагоре- ту надолу... цял живот на диета и ще си умра дебела... Но по тоя повод попаднах на една диета за бременни : http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B … 0%BD%D0%BD%D0%B8/
Какво ще кажете, дали си струва? newsm78

# 218
  • Мнения: 1 900
Много сте изписали, довечера ще ви чета, ще доуправя темата и ще пусна нова.  Grinning

# 219
  • Мнения: 9 093
Rumix, това в линка си е един хубав здравословен план за хранене Simple Smile

# 220
  • Мнения: 232
Привет момичета, гледам изписали сте света за няколко дни  Laughing
stef аз също продължавам да повръщам и да ме  е гнус от какво ли не.
Момичета как да мисля за диета и за здравословно хранене, като ми се гади от почти всичко. Хем умирам от глад, хем ми се гади. Цяло щастие е да ми се прияде нещо и ако седна да мисля колко е здравословно нещото... ще си остана гладна  Simple Smile

По отношение на спането по корем - ми то аз май само така спя...

# 221
  • Мнения: 49
И аз стискам палци на didikar за прегледа днес и всичко да е наред Hug

# 222
  • Мнения: 9 093
Емили, наистина е така, но мисля, че този здравословен режим се прилага слд като отмине този кофти период - а сега просто трябва да оцелеем някак, защото е ужасно хем да ти призлява от всичко, хем стомахът ти да стърже от глад...аз снощи се спасих с пица, ама днес какво ще правя не знам...

# 223
  • Мнения: X
Здравейте момичета... Докато се наканя и то станало обяд.
На всички новодишли - добре дошли!
На всички чакащи прегледи - успех, стискам палци.

Аз си легнах с главоболие и се заинатих да не пия нищо, ама в 4 сутринта се събудих с адско менгеме на главата, та се наложи да пия парацетамол. Учудващо, но ми мина и успях да поспя малко.
И аз да не остана по назад  Wink снощи се записах на първа ФМ при Марков, че ако бях изчакала още малко, нямаше да се вместя в седмиците. Ще бъда 13-та тогава, мисля че е ок.
Я кажете на незнаещия, с вагинален или нормален ехограф се прави тази ФМ. И цени някой знае ли, че забравих да питам.

# 224
  • Мнения: 1 208
Добре сте момичета от София ,Пловдив и Варна - ние тук в нашия Бургас нямаме кой да ни направи ФМ.

Общи условия

Активация на акаунт