Съпруги, чийто мъже пътуват 7

  • 58 814
  • 426
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 345
Добро утро и от мен момичета!
Илиева,разсмя ме рано сутринта  Laughing Благодаря ти! На теб със сигурност не ти е смешно,но като си предтсавих картинката просто не се сдържах  Hug Въпреки всичко важното е ,че дъщеря ти проявява желание и смелост. Моя палавник спи сега и отивам да пийна едно кафенце,пък закуската по-късно .

# 361
  • Варна
  • Мнения: 136
Добро утро момичета,Добре дошли на новите към нашата компанийка,Аз няколко дена бях без компютър вчера го взехме от ремонт и ми домачня кореспонденцията с вас,За капак днес рано сутринта мъжът ми отпътува за София а оттам за Германия за един месец за ремонт на кораб и ми е едно ляво,Децата преди малко станаха малкия ревна че татко му не го е събудил да му каже чао набързо свари да се сборичка с кака си и честно ви казвам днес не ми е ден,Дано за вас деня е добър,Чао засега smile3518

# 362
  • Мнения: 121
Добре дошла, Ани Laughing
 Илиева, блазе ти! Детето проявило мерак да върши домакинска работа...къде ти при моята щерка такива явления! Поощрявай я, не й чупи мерака, така се учи....аз като се омъжих/на 22 год/, не знаех да готвя, един ден реших да изненадам свекърва си и приготвих пиле с ориз. Сядаме на масата, хората гладни, ама нещо яденето не върви...Как ще ядат, то оризът недоварен и на всичкото отгоре турен дафинов лист, за разкош де... Embarassed

# 363
  • Мнения: 1 558
Здравейте, момичета, развеселихте ме с комични случки!
Илиева, ами че ти си имаш мамина отмяна  Laughing

Радвайте се сега на "лудниците", които имате в къщи,
че като порастнат и отлетят от къщи - става тъжно  Embarassed

Дарито, къде се загубииии? Стигна ли твоето момче до Щатите?

Приятен и релаксиращ ден!

# 364
  • Варна
  • Мнения: 230
Честит Лазаров ден и от мен, момичета!  Hug

Делта, съжалявам за загубата!  Sad

Анито - добре дошла при нас. И аз съм от неомъжените засега. Не бих казала, че втория рейс ми е по-лесно, всъщност -  обратното, особено в началото беше някакъв кошмар. Добре че му се вижда края! Аз си поревавам от време на време (уж на някой филм или книга, ама не съвсем..) помага за освобождаване на напрежението. Но нищо не може да промени факта, че го няма по толкова време, ужасно е, всички тук знаят за какво говоря. Да съм си отваряла очите докато е време..  Grinning Приемам го като някакъв вид изпитание или доказателство, ако чувствата не бяха истински и силни, не мисля, че подобна връзка би издържала. Поне при мен е така. Знам, че той е моето момче, така че стискам зъби и това е - щото май е късно да го карам да завършва за счетоводител.  Rolling Eyes

Илиева, много ме разсмя случката! Браво на дъщерята щом и се готви, чак и завиждам. Мен такива мераци никога не са ме спохождали и продължават да ме заобикалят отдалеч.

Дари, и аз вчера това си мислех да питам - обади ли се мъжо?

Хайде весел ден на всички!!   bouquet

P.S. За малко да забравя да се похваля, вече втори ден се уча да паркирам и няма поражения (все още)! Mr. Green

# 365
  • Варна
  • Мнения: 552
От сутринта сега сядам. Чистих кухнята след "готвачката", прахосмукачка, стирка, парцала въртях за прах, прострях последната пералня от вчера насам. Наготвих набързо една супа топчета, нахраних децата. Малките гледат телевизия, на никого не му се спи. Каката чака да стана и да мята нета, а аз представете си, си взимам книжката и лягам. Трябва да стана към 5 да мятам другата манджа, че само със супа топчета не се живее.
Е, хайде чао и си починете след обяда!

# 366
  • Варна
  • Мнения: 136
Привет момичета,Ще позволите ли да се оплача,Такъв ужас си изживях днес че думи нямам,Нашата кола изчака мъжо да замине и ме остави  smile3515насред Варна на едно оживено кръстовище че и в средата на кръстовището,Намери се кой да ме избута да не съм мишена на блъскане и добре че на мъжо приятеля му слезе от кораба наскоро и си беше вкъщи че дойде да ме дърпа,Така се уплаших че ще ме отнесе някой че още не съм на себе си,Добре че децата не бяха с мен,Е оплаках се и може да ми олекне,надявам се,

# 367
  • Мнения: 1 558
tutune, добре че само с уплаха си се разминала   Praynig

Дано имате добър автомонтьор и бързо да ти оправи колата.
Какво и стана на пущината  newsm78


А то обикновено тъй става - като тръгне мъжо и почват повредите,
все нещо ще намери да се развали и да ми обърка сметките  Mr. Green
Вече съм свикнала и хич не се впечатлявам  Blush

# 368
  • Варна
  • Мнения: 552
Титуне, съжалявам за изживения ужас. Добре, децата не са били с теб, че и тях да мислиш.
Пущитата бързо на ремонт, че без нея си вързана. Добре, че винаги са добрите приятели на среща в критични моменти.

И аз от това се притеснявам да не ме остави някъде по пътя и на кого мога да звънна в момента. Мъжът ми гледа винаги преди тръгване да я стегне и така заминава.
А за това, че винаги се случва нещо като заминат си е закон Божи, най-малкото крушките гърмят като пуканки. Какво ли не ми се е случвало да отремонтирам. Само в тежки случай търся човек. А като кажа, че повечето мъже от входа са минали през къщи хората ме гледат така  Shocked
Имах  си един електротехник от входа, който веднага се отзоваваше, но преди няколко години се изместиха да живеят в Хасково и кръгът от търсени мъже се разшири.
Такива са нашите неволи, другите просто нищо не знаят.

# 369
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Titune Hug
Абсолютно същтия случай имах на кръстовище на центъра. Изтрпвам като се сетя за тогава.
Съжалявам, че и ти си го преживяла.
Всички сме си така със ремонтите Grinningл  Всичко си майсторим Laughing

# 370
  • Варна
  • Мнения: 136
резилът се състои в това че преди 2 дена мъжа ми прегледа основно колата даже ходи да и гледат газовото и минахме преглед на колата и то без никакви забележки,Да знаете че МЪРФИ е с мен,Малкия вече 2 седмици е вкъщи кака му е ваканция и гледайте какво става карат се бият се прегръщат се и след днескашния ден може и да лудна,Смятам да легна да си шия гоблена действа ми успокояващо,Преди малко говорих с нашия кръстник утре ще дойде един негов приятел да види пустия таралясник ако може поне да я скалъпи да запали че да я карам на майстор,Извинявайте че ви занимавам с моите проблеми но ми става по лекичко като си споделя с вас,Благодаря ви

# 371
  • В море от любов
  • Мнения: 519
tutune, позната история smile3511 и мен ме остави моя курник, напрово незнам вече, иде ми да го запаля мам...ка му и курник Twisted Evil днес си го взех срещу 2000лв за сменен съединител newsm61

# 372
  • Варна
  • Мнения: 136
ivaнаправо ме стресна с тази сума защо толкова много за един съединител,Тези майстори май за тях няма финансова криза направо ужас,дано поне след този скъп ремонт да нямаш аварии по пътя,и изобщо да си върви курника,Утре ще пиша за моята таратайка,Спокойна вечер на всички ви

# 373
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Анито изкуква на работа-как мразя нощни смени-ужас SickИскам предварително да ви се извиня,че не мога все още да се обърна към всяка поименно,но ще ми отнеме малко временце да ви опозная и запомня.И много ви благодаря отново на всички за топлото посрещане и разбиране.Вчера нали ви казах,че ще ходя на клуб-е отидох,ама след втората водка само дето не полегнах на бара Laughingприятелите,които бяха с мен ей така ме гледаха ShockedАз преди затварях заведенията,а вчера само дето не ми падна ченето от прозявки LaughingДа ви се похваля днес правим 1 годинка с моето котенце!Кофти ми е,че съм самичка,ама предния рейс такова бойно кръщене си направих по стоене сама на празници,че се размина с малко сълзи тоя път.Обаче сега си стоя тук на рецепция и нещо много ми се плаче,едва се сдържам,а като знам,че чакам още гости да се приберат-ще ми е неудобно да ме гледат разплакана.По късно ще се наплача Sad
Делта не го знам аз този обичай за лазарките newsm78 То и аз не искам вече да съм "мома" ама.... Wink
Илиева много се смях на поста ти GrinningКато бях малка и аз така се изявявах,ама сега ела да ме видиш-нищо не ми се прави.Но като наближи да си идва Коси,баща ми е на седмото небе-лъскам и подреждам като луда Grinning
Тутуне много съжалявам за неприятната ситуация.Аз нямам книжка и точно заради такива случки ме е страх,аз дето съм с двете леви незнам какво бих правила.Сигурно ще оставя колата и ще избягам Laughing
scorpita и аз си бях казвала-повече с моряк никога,ама гледай сега какво стана.Много е интересно самото ни запознанство,някой път ще ви разкажа с подробности GrinningСамо да отбележа,че за първи път съм вярна на мъж и точно най-кроткото и нежно момченце успя да укроти лудостта ми Laughing
lenochka и на твоята историйка се посмях.Това ми напомни веднъж като правих пилешка супа.Всичко и беше ок,но незнам защо реших,че ми е нещо безцветна и изсипах половин пакетче червен пипер LaughingПосле в къщи всички ядат ама през зъби Laughing
Днес в 7 часа се появи обхватче и моето момченце си получи смс-четата и ми писа.Преди малко също писа(при тях е 4 сутринта),че ляга ама за 2 часа,че после тръгвали за Сауд.Арабия.Тоя шеф механик,дето така го тормози ми иде да му извия врата #Cussing outА сега като знам,че ще минават през Аденския залив ми настръхва косата Sad
Лека вечер от мен,аз ще си кукам и ще скучая.А на вас много обаждания и смс-и

# 374
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮтрУУУУ Компаниятааааа Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МОМИ ЧЕТАТА СЪС ИМЕНА НА ЦВЕТЯ НО ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ОСТАНАЛИТЕ МОМИ, ЧЕ НИЕ СМЕ СИ ЦВЕТЯ И БЕЗ ТЕЗИ КРАСИВИ ИМЕНА Hug


АНИТООО-ами то и моята история като твоята- скромното и тихото момче успа да укроти дивата коза, но точно във това им е силата на такива момчета. Това е техния начин на действие- easy,easy Wink
И е по добре, че си на работа сред хора, защото ако си у дома е мамата си трака. Тогава няма да спреш да ревеш.
За Аден си права да се страхуваш. Всички сме така. Аз не спах две нощи докато не минаха мястото и не ми се обади, че им се е разминало. Не ми е ясно защо не правят военни конвои и да ги пазят докато минават залива newsm78 Има нещо гнило newsm78.
Ти си голям юнак бе. По колко водки праскаш #Crazy Joy И страхотна супичка си спретнала със червен пипер-трябва да опитам и аз Joy
Съжалявам, че на твоето момче ми у крив Шефа. Нека не го забравя това и да не прави така като той стане Шеф!!!
И Щом правиш година със твоя убавец ми почерпи де, сложи една снимчица със софра тука да го отбележим newsm47

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 08:23 от DELTA_DELTA

Общи условия

Активация на акаунт