Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 741
  • 237
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 540
мсиля че няма да има жена която да не подкрепи това  Peace

# 166
  • Мнения: 4 306
мсиля че няма да има жена която да не подкрепи това  Peace
За съжаление държавата ни е пълна с такива "жени" според които бездетните са ненужни и сами са си виновни, заради курвалъка Tired Факта, че са забременяли на първия месец е нещо, което ги издига категория пред другите, все едно е нещо, което може да се контролира или са направили съзнателно. Като опре до тях обаче друго мелят.

# 167
  • Мнения: 540
нe *vera аз имах в предвид жените от BG-Mamma i Zachatie иначе знам че има и такива които няма да си мръднат даже и малкото пръстче  Thinking

# 168
  • Мнения: 2 343
Хайде да протестираме пред Народното събранието!

# 169
  • Мнения: 1 768
Момичета , нека някой който има регистрация и в другите форуми да пусне едно проучване и там , за да видим има ли повечко мераклии за едно такова дело.Пак казвам аз съм ЗА и съм готова да помагам с каквото може по организацията!
Нямаме време да чакаме , скоро ще ни изпратят в трета глуха ако се мотаем!

# 170
  • Мнения: 1 715
Здравейте моми4ета!Едва сега успях да седна на компа,да споделя и аз с вас моето разо4орование!Гледах и двете предавания,ПОТРЕСЕНА съм!
Тази "женица" по Бтв,представителка от здравната каса ли беше,народна ли,много ме подразни,ама много......
Който я е слушал ,знае защо.Много ,ама много ме е яд,а се 4увствам безсилна.
 hit Ето това ми идваше да направя.
А д-р Стаменов....възхищавам му се  smile3501

Каквото и да решите,аз съм с вас!
За Карбовси съм съгласна,добра идея!

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 20:28 от ИМАМ ВЯРА...

# 171
  • Мнения: 98


Ето с тази песничка поздравявам тези бг депутати:

Време е някой да изхвърли боклука! - http://vbox7.com/play:b08a52c9

...Не се ебавайте с нас, щото който ни закача
После не успява да се върне в мача.
Скапана държава, некадърни политици
Насериозно са се взели и не понасят бъзици
Отпуснали са задници в тежки кресла
Въобще не подозират, че ги чака тесла.
Кой каква кола си купил, кой коя решил да чука
Време е некой да изхвърли боклука.....
Слави Трифонов - 12 декември 2008
АЗ мисля че Слави го изпял много правилно за наши депутати  и страшно ме кефи песента а и на клипа има и един плакат "За вас благата за нас лайната " Само Карбовски ще ги оправи много го уважавам като журналист винаги е бил безкомпромисен . Предлагам също всеки от нас да напише по една коледна картичка до парламента във която да им пожелаем нашата участ за 2009год.

# 172
  • Мнения: 2 343
Пуснах тема и в Биберон.
Но там не с амного активни, пише се рядко.

# 173
  • Мнения: 1 365
Потресена съм!!! Направо нямам думи! Подкрепям всяко едно начинание! Подкрепям и протестите!!!  Hug

# 174
  • Мнения: 1 365
Може и да не е толкова тих протестът. Предлагам да вземем по една кукла - бебе, от тези, които плачат като бебенца.
И един огромен плакат - ГОСПОДА ДЕПУТАТИ, ТОВА СА ДЕЦАТА КОИТО НЯМА ДА СЕ РОДЯТ С ВАША ПОМОЩ!!!
И АЗ ПОДКРЕПЯМ!

И аз подкрепям това, но може да вземем картички с бебенца и на тях да напишем този надпис и да ги изпратим на комисията. Проблемът е, че не знам адреса, на който да пусна картичките, иначе ще изпратя поне 20-тина - от моите родители, близки и приятели! Дайте адрес!

# 175
  • Мнения: 1 329
Аз съм ЗА протест в каквато и да е форма.
Идеята на Десси за изпращането на картички е добра, както наскоро направи Карбовски с презервативите в парламента. Вестниците и медиите го отразиха.
Докога ще чакаме да ни унизяват! Момичета, ПРОТЕСТ!

# 176
  • Мнения: 11 607
Потресена съм! Подкрепям ви!

# 177
  • Мнения: 862
София 1169, пл. "Народно събрание" 2; тел. 939 39, факс. 981 31 31, email: infocenter@parliament.bg

Ето адресът на парламента. Ако се организира масово изпращане на картички там с определено съдържание, ще помоля да се отдели специална тема за това и ако може модераторите да я заковат за известно време.

# 178
  • Мнения: 1 365
Аз съм ЗА да се изпратят картички с еднакво съдържание. Peace Хубаво е да уточним и дали да пишем име на подател или нещо от сорта - Една от 270 000 жени. Давайте идеи! Дайте ги и в Зачатие!   bouquet

# 179
  • Мнения: 142
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32328.0

Момичета, моля ви, нека тези от вас, които имат възможност да се включат.

Общи условия

Активация на акаунт