КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 770
  • 441
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 558
Мъжка му работа - на чуждото намига  Thinking
Не му се връзвай Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 2 035
Много здраве и коледен дух в очакване на Рождеството! За пръв път пиша в тази тема. Влязох да се заредя с настроение, защото преди това четох в "Клюкарник" - темата "Хронология на изгубените коледи".  Млади хора, се заоплаквали, че нямат коледно настроение. Коледа не е само скъп подарък, а нещо скъпо и свято в сърцето - мирис на майчини ръце, месещи топла пита, искрящи детски очички...

# 47
  • Мнения: 77
Добииии, разсмя ме!
Намига, защото е ПИЧ!
Аз само на 20.12 съм заета, че съм на банкет вечерта, а после на 27.12, че е Стефанов ден, ще разберем Янчето кога идва, и Светлето в какви дни е свободна- и няма праблем за среща.
Даже може да се видим на барчетата в МОЛ-а до Мел, че да дойде и тя, да не и е далече. Остава те да решат, мамите къде им е по-близко и по-удобно.
И днес няма май да изляза, гадно е времето и подаръците ми закъсняват, а Стефан казва да тръгвам, че по-хубаво време я дойде, я не.
На две съм- чудя се да тръгвам ли или да лягам!



               newsm51 Two Hearts  Nature Snowman Nature Snowman santa2 Close-mas: People Santa


              

# 48
  • Мнения: 5 001
Много здраве и коледен дух в очакване на Рождеството! За пръв път пиша в тази тема. Влязох да се заредя с настроение, защото преди това четох в "Клюкарник" - темата "Хронология на изгубените коледи".  Млади хора, се заоплаквали, че нямат коледно настроение. Коледа не е само скъп подарък, а нещо скъпо и свято в сърцето - мирис на майчини ръце, месещи топла пита, искрящи детски очички...
Здрасти tdj  Hug Hug Hug Hug
Добре дошла! При нас винаги е хубаво и приятно.Так,че ако ти харесва направи се присъединявай   bouquet
И настроението ти ще се оправи,че и празнично ще стане даже  hahaha hahaha hahaha hahaha

Вярно си казала! Настроението се създава от много неща.А младите хора в днешно време са много разглезени и остаряли по дух.
 

# 49
  • Мнения: 1 558
Здравей, tdj, добре си дошла в нашата темичка!

Танче, аз съм силно ЗА, само час и дата не предлагам - ще се съобразявам с предложенията. Иначе в събота и неделя по принцип софиянчето ще си идва за два дни, но това няма да е спънка...Имаме и едно пътуване за 2-3 дни, ама още не сме решили кога  Mr. Green
Но пък силно искам да се съберем, че и повече хора да сме  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 22
Бързам да се разпиша.
"ЗА" съм и с двете ръце за среща в МОЛ-а  Laughing Laughing
Танче,спокойно,мама Янка ще дойде в неделя на 21-ви и евентуално на 23-ти ние ще я закараме до село,та хем и за Коледа да останем.
Добиииии, Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug ,благодаря ти че се сети  Grinning,много се зарадвах!
А сега и малка почерпка за здравето на моето слънце   
 

 


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙКАТА НА МАРСИ!!!!

# 51
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Рожден Ден , Анджи!
Да си здрава , весела , радост за мама и тати!
Весело и безгрижно детство.


tdj , добре дошла при нас.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 14:20 от babka_jabka

# 52
  • Мнения: 5 001
Мелче,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДЖИ!мНОГО ДА Е ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА С ДЕЛА И ПОСТЪПКИ! ДА СТАНЕ ДОБЪР И ЧЕСТЕН ЧОВЕК! ВЕСЕЛО ДЕТСТВО!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 814
Моничка, да са ти живи и здрави имениците, да си носят достойно хубавото име Hug!
Зиче, страхотни снимки на сватбата, поздравления за малката плувкиня с пожелание за световни и олимпийски рекорди Hug! Здравунчо е станал  и той голям сладур - гушкам ги  двамата с Вики.
Марси, да е честит рождения ден на майка ти, да ти е жива и здрава, на внуци и правнуци да се радва, да празнувате още много години светлия й празник  bouquet Hug!
Анжи, честит рожден ден и на теб, мило дете! Нека да си здрава, да имаш най-прекрасното детство, да пълниш с радост живота на всички, които те обичат nbirthday  ura! Мелче, весел и щастлив празник! Янче, на теб също, гушкам ви и тричките Hug  Hug  Hug !
Сега ще чета  наред, че имах проблеми с нета, а вечер направо заспивам по време на вечерята още, хей, такова чудо не е било. А после от първи петли бодърствам, та до сутринта. И цял ден съм скапана.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 15:24 от arita

# 54
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Момичета имам нужда от малко помощ.  Embarassed
Наши приятели водеха на щерка ми труд. стаж , за да може да взима майчинство.
Сега искат да я съкратят за да може да взима от борсата пари.
Проблема е , че незнаят по какъв член да я уволнят , за да има право на парична помощ за няколко месеца от социалните.
Ако някой от вас е запознат , моля да помогне.  Hug
Благодаря ви.   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 529

Да е жива ,весела ,засмяна малката мамина и бабина отмяна Анджи!

За мама Мел и баба Янка.

tdj  Добре дошла.
 Жабче Айша най добре ще те посъветва. Peace

# 56
  • Видин
  • Мнения: 961
Жабче, на борсата се отива при всички съкращения, само не при дисциплинарно уволнение.
Мисля, че периода беше различен, и ако е по взаимно съгласие е по-малък./4 месеца, ако не се лъжа/
Може по чл.328 - намаляване обема на работа, но тогава и самото работно място неможе да се заеме от друг човек.
Съжалявам, че нямам КТ, но сега ще се разровя Peace

ЕТО: http://www.mlsp.government.bg/bg/law/law/KODEKS%20NA%20TRUDA.rtf

Отиди на глава шестнадесета- Прекратяване на трудовото правоотношение :peace
:

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 14:48 от Жаклин

# 57
  • Видин
  • Мнения: 961
     Честит имен ден на Дани и Дани!
       Мони, да са ти живи и здрави!



Марси, да ти е жива и здрава майчицата!
                 Честит рожден ден!

     

Честит рожден ден и на Анджи на Мелчето!
Нека расте здраво и усмихнато дете, много усмивки да дарява и всички да пленява!




Зичеее, страхотна тема както винаги! Hug Hug Hug

На снимките сте супер всички, шаферката е много чаровна, Здравунчо ти е отрязъл главата, а ти сияеш! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Танче, честито ти коледна премяна.Дочака я най-после! Grinning Hug

TDJ, добре дошла!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 15:06 от Жаклин

# 58
  • Мнения: 7 399
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА АНДЖИ НА МЕЛ И БАБА ЯНКА!!! ДА СИ ЖИВА,ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА,НАЙ-КРАСИВА И ДОБРА!!!


                       ЗА МЕЛЧЕТО И БАБА ЯНКА "ПЕЕЩИ ЦВЕТЯ"
http://www.animacii.net/images/stories/pictures/rasteniq/cvetq/cvetq7/spring.mpeg

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 16:02 от Didia

# 59
  • Мнения: 7 399
                       Жабче,звънкай на Римар - тя е в Бюрото по заетостта.Ще ти каже най-точно.Въпреке,че мисля,че няма значение по кой член. Peace

Общи условия

Активация на акаунт