КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 786
  • 441
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 529
 Ето ви една Коледна рецепта:

Вземат се 12 месеца!
Изчистват се изцяло от озлобеност, завист, скъперничество и страх.
Всеки месец се разбива на 30 или 31 (в краен случай на 29 или 28 дни), така че запасът да е достатъчен за една година.
Поотделно се гарнира всеки един от дните - по 1 доза работа и 2 дози радост и хумор.
Прибавят се 3 пълни супени лъжици оптимизъм, една чаена лъжица толерантност, зрънце ирония и щипка такт.След това сместа се залива обилно с любов. Готовото ястие се украсява с букетче любезност и се сервира ежедневно с веселие.
Бон апети!!!

# 61
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Честит рожден ден на Анджи.Да расте умно и добро дете за радост и гордост на всички.
Мел,Янче,Тошо,честита ви рожденничка.
Шпунц, от първи януари ще опитам рецептата. Joy
TDJ,добре дошла в нашата бойна група. Hug
На всички останали  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 77
Жаки, тенкю мила, стъкмена съм с нова премяна, остава и да ми "ходи", та  всичко да е на шест!
Шпунц, и за теб златен черпак, мила! Но да е и усмихнат!!!

Честит Рожден ден Анжела,
чудно, ангелско име си взела,
от днес си вече голяма,
за радост на тати и мама,
бъди жива и здрава, не се разболявай,
и Мелчето ти не подлудявай,
нека получиш във наследство,
едно чудно, прекрасно детство,
нека си все тъй хубавица,
нека си бабината умница,
да си на живота в първата редица,
по тебе всички да се равняват,
много да те уважават,
да станеш мома за приказ и чудо,
всички да те обичат лудо!
                   Наздраве във Варна, Кубрат и Русе!



              newsm51 newsm59 nbirthday


# 63
  • Мнения: 5 001
Шпунц,от 1.01 започвам всеки ден да готвя твоята рецепта!  Peace Peace Peace Peace

Благодаря ти!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 64
  • Видин
  • Мнения: 961
Шпунц, страхотна рецепта!!! newsm10


Танче, отива ти премяната и още как! GrinningСтихчето за Анжела е прекрасно! Peace

# 65
  • Мнения: 23
Здравейте!
Честит рожден ден, Анжи! Расти здрава и щастлива за радост на всички - най-вече на баба и мама!



Приятна вечер!

# 66
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Наздраве КГБ. Масата е готова и засядаме.Първо ще ударим една табла с Фенчо.Да ме отупа като брашнян чувал Joy Joy Joy.

На празнуващите семейства весели маси Laughing

# 67
  • Мнения: 23
Момичета, много, много благодаря за сързечните пожелания за мойта майка! Дано се сбъднат, защото зная, че са от сърце!
Тия дни ще я поканя да и ги прочета - сигурна съм, че много ще се зарадва и развълнува!
Тя има тази вечер гости - нейни приятелки и ние решихме да отидем утре вечер. Подарих и днес една луковичка от зюмбюл в специална, стъклена вазичка, която скоро щи цъфне. Много се зарадва!
Наздраве на вече заседналите по масите - специално на моите невероятни домакини от Каварна!

# 68
  • Мнения: 4 369


честит рожден ден на малката анжи!весело и щастливо детство ти пожелавам и да получиш най-големите подаръци!

# 69
  • София
  • Мнения: 16 111
Марси, честит рожден ден на майка ти! Пожелавам да е здрава и бодра,  да ожени правнуците и да им гледа децата.
Честит рожден ден на малката Анджи с пожелания за здраве, много весели игри и всички да я слушат.

# 70
  • София
  • Мнения: 16 111
Жабке, члена има значение. За съкращението става дума - ако я съкратят ще взема по 220 лв за повече месеци. Ако сама напусне - по 110 лв за 4 месеца. Ако не ти е късно утре ще питам
човешките ресурси как да стане най-добре за нея.  Ще пиша утре вечер.
Наздраве на всички!
Пламен си е в къщи - болен, сополив и дреме. Явно няма да има  карнобатска тази вечер. А ме е срам сама да надигна бутилката. Аз чакам Ани.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 749
       Честит втори рожден ден на сладката Анджелка! Да бъде здраво и весело дете и да порастне голяма и умна девойка за радост на мама,тати,баба и дядо!http://de.youtube.com/watch?v=QMf04ubvEhY&feature=related

За Мел и Янчето,

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 19:56 от baba iaga

# 72
  • Мнения: 263
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДВАМАТА ДАНАИЛОВЦИ НА МОНИЧКА!
Много, здраве, радост, щастие и късмет им пожелавам!




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙКАТА НА МАРСИ!
Да е жива и здрава дълги години, и още много хубави моменти да споделяте заедно!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА АНЖЕЛКА - ХУБАВЕЛКА!
Да е вашето слънчице, да ви радва всички, в живота и да има само радост и усмивки!


Аз още старата тема не съм изчела, гледам нова. Благодаря ти Зиче за красиво оформената темичка. Чудесни сте всички на сватбата. И прическата ти отива и костюма ти е много хубав, а Вики и Здравунчо са като две припкащи птиченца. И двамата са много порастнали.
Започваме вече да броим дните до Коледа, особено се радвам, че от другата седмица ще дойде и тъй чаканата ваканцията. Мъъъничко остана, а още зора е голям. Правим подготовки за коледно тържество в училище, доукрасихме си и класната стая, днес имахме и родителска среща, след обяд рисувах картички за покани И общо взето това е при мен.

На  празнуващите весел празник и на всички, които са на маса  НАЗДРАВЕ!

 

# 73
  • София
  • Мнения: 1 749
    Момичета днес съм много щастлива.  Първо,оправих проблема с ЧЕЗ
                                                                 Второ свалих 40-ия килограм
    http://de.youtube.com/watch?v=TeNgwMI8Xa8   http://vbox7.com/play:734686c1

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАРСИ ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЙЧИЦАТА ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ДА Е ДО ТЕБ ,ЧЕ ТЕ МАЙКИТЕ ВИНАГИ СИ НИ ТРЯБВАТ .
ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ЖИВОТ И ПОЖЕЛАВАМ ДА СЕ РАДВА НА ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ.



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА АНЖЕЛКА .Весело и щастливо детство.



ЗА МАМА МЕЛ И БАБА ЯНКА.

Общи условия

Активация на акаунт